---
title: "MOVEMENT IS MEDICINE AS (924436980): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "MOVEMENT IS MEDICINE AS i Sola hadde 58 590 kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Anette Bonnez. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/924436980-movement-is-medicine-as"
---

# MOVEMENT IS MEDICINE AS

Uoppgitt · Sola

- Org.nr: 924 436 980
- Daglig leder: Anette Bonnez (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 58 590 kr (+14,7 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −48 906 kr (Margin −83,5 %)
- Etablert: 2019

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −263,4 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra 5,6 % i 2024
- Soliditet: −110,1 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra 48,9 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 5,6 % | −263,4 % |
| Driftsmargin | 56,9 % | 19,8 % | −83,5 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 5,9 % | - |
| Likviditetsgrad | 29,77 | 1,96 | - |
| Soliditet | 96,6 % | 48,9 % | −110,1 % |
| Gjeldsgrad | 0,0 | 1,0 | - |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 46 | 51 | 59 |
| Driftsresultat | 26 | 10 | −49 |
| Årsresultat | 20 | 8 | −38 |
| Driftsmargin | 56,9 % | 19,8 % | −83,5 % |
| Sum gjeld | 12 | 2 | 69 |
| Sum driftskostnader | 20 | 41 | 107 |
| Finansresultat | 0 | 0 | 0 |
| Resultat før skatt | 26 | 10 | −49 |
| Anleggsmidler | 0 | 0 | 11 |
| Omløpsmidler | 359 | 4 | 22 |
| Sum eiendeler | 359 | 4 | 33 |
| Egenkapital | 347 | 2 | −36 |
| Kortsiktig gjeld | 12 | 2 | 0 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | 69 |

## Ledelse og styre

- Anette Bonnez: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: c/o Anette Bonnez, Grotnesarmen 2, 4052 Røyneberg
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 00.000 Uoppgitt
- Etablert: 19.12.2019
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Regnskapsfører: [ACE REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/925336653-ace-regnskap-as)
- Størrelse: Nr. 4 153 av 6 324 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Fremme god helse gjennom trening og bevegelse.

## Siste endringer

- 20.05.2026: Formål endret
- 20.05.2026: Næringskode endret

## Kunngjøringer

- 11.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000532515&sokeverdi=924436980&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [MALIK HOLDINGS AS](https://www.norscout.com/no/company/925099708-malik-holdings-as) | Sola | - | 81 000 kr | - |
| [RMS INVESTERING AS](https://www.norscout.com/no/company/927247925-rms-investering-as) | Sola | - | 52 500 kr | - |
| [MALTEC AS](https://www.norscout.com/no/company/821268672-maltec-as) | Sola | - | 86 690 kr | - |
| [LHAG AS](https://www.norscout.com/no/company/931914308-lhag-as) | Sola | - | 50 400 kr | - |
| [HIHAB AS](https://www.norscout.com/no/company/928230880-hihab-as) | Sola | - | 90 000 kr | - |
| [TOROK INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/822667392-torok-invest-as) | Sola | - | 50 000 kr | - |
| [TYR TRADING AS](https://www.norscout.com/no/company/934309448-tyr-trading-as) | Sola | - | 100 000 kr | - |
| [HOLDING BJARNE AS](https://www.norscout.com/no/company/989230638-holding-bjarne-as) | Sola | - | 50 000 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 12.07.2026.
