---
title: "LIJO RENHOLD AS (924450908): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "LIJO RENHOLD AS i Trondheim hadde 8,94 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 19 ansatte. Daglig leder er Jon Einar Herje. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/924450908-lijo-renhold-as"
---

# LIJO RENHOLD AS

Rengjøring av bygninger · Trondheim · Etablert 2020

- Org.nr: 924 450 908
- Daglig leder: Jon Einar Herje (også styremedlem)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 8,94 mill. kr (+16,1 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 6 897 kr (Margin 0,1 %)
- Ansatte: 19 (Opp fra 17 i desember 2025)

## Ansatte

- september 2025: 15
- oktober 2025: 16
- desember 2025: 17
- januar 2026: 18
- mars 2026: 20
- mai 2026: 19
- juni 2026: 20
- juli 2026: 19
- september 2026: 20
- oktober 2026: 19

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 0,5 % (ikke tilfredsstillende). Opp fra 0,2 % i 2024
- Likviditet: 0,68 (svak). Opp fra 0,61 i 2024
- Soliditet: −52,2 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra −52,1 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | - | - | 0,2 % | 0,5 % |
| Driftsmargin | −3,8 % | −7,1 % | 2,7 % | 0,0 % | 0,1 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 0,57 | 0,61 | 0,68 |
| Soliditet | - | - | −58,2 % | −52,1 % | −52,2 % |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 5 173 | 5 475 | 6 631 | 7 698 | 8 937 |
| Driftsresultat | −199 | −386 | 182 | 1 | 7 |
| Årsresultat | −230 | −435 | 117 | −71 | −54 |
| Driftsmargin | −3,8 % | −7,1 % | 2,7 % | 0,0 % | 0,1 % |
| Sum gjeld | - | - | 1 925 | 2 276 | 2 432 |
| Sum driftskostnader | 5 372 | 5 861 | 6 450 | 7 697 | 8 930 |
| Finansresultat | −31 | −48 | −64 | −72 | −61 |
| Resultat før skatt | - | - | 117 | −71 | −54 |
| Anleggsmidler | - | - | 387 | 585 | 386 |
| Omløpsmidler | - | - | 829 | 912 | 1 211 |
| Sum eiendeler | - | - | 1 216 | 1 497 | 1 598 |
| Egenkapital | - | - | −708 | −780 | −834 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 1 448 | 1 503 | 1 781 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 476 | 773 | - |

## Ledelse og styre

- Jon Einar Herje: Daglig leder og styremedlem
- Lisbeth Herje: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Brøsetekra 13, 7069 Trondheim
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 81.210 Rengjøring av bygninger
- Etablert: 05.01.2020
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.01.2020
- Revisor: [BDO AS](https://www.norscout.com/no/company/993606650-bdo-as)
- Regnskapsfører: [SPAREBANK 1 REGNSKAPSHUSET SMN AS](https://www.norscout.com/no/company/936285066-sparebank-1-regnskapshuset-smn-as)
- Størrelse: Nr. 178 av 1 207 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Renholdstjenester og annet som står i naturlig forbindelse med dette. I tillegg kjøp og salg av aksjer og annet, samt delta i andre virksomheter.

## Kunngjøringer

- 21.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000577239&sokeverdi=924450908&spraak=nb)
- 03.07.2025: [Revisor](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000529248&sokeverdi=924450908&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [TOPP KVALITET RENHOLD AS](https://www.norscout.com/no/company/912049337-topp-kvalitet-renhold-as) | Trondheim | 22 | 5,8 mill. kr | +7,0 % |
| [MIDT-NORSK VASK AS](https://www.norscout.com/no/company/917760055-midt-norsk-vask-as) | Trondheim | 17 | 4,34 mill. kr | −7,8 % |
| [MULTI RENHOLD NORGE AS](https://www.norscout.com/no/company/996546667-multi-renhold-norge-as) | Trondheim | 29 | 8,11 mill. kr | −0,1 % |
| [ALT I RENHOLD TRONDHEIM AS](https://www.norscout.com/no/company/998820936-alt-i-renhold-trondheim-as) | Trondheim | 16 | 2,9 mill. kr | −12,5 % |
| [SYSTEMVASK AS](https://www.norscout.com/no/company/990108544-systemvask-as) | Trondheim | 31 | 11,5 mill. kr | +17,9 % |
| [RENAX RENHOLDSSERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/897214172-renax-renholdsservice-as) | Trondheim | 14 | 4,71 mill. kr | −2,4 % |
| [FLYT RENHOLD AS](https://www.norscout.com/no/company/920969453-flyt-renhold-as) | Trondheim | 31 | 20,3 mill. kr | +8,9 % |
| [LEO & CO RENHOLDSSERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/988053546-leo-co-renholdsservice-as) | Trondheim | 13 | 5,44 mill. kr | −14,2 % |

## Bedriftslister

- [Renholdsfirmaer i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/renholdsfirmaer/trondheim)
- [Renholdsfirmaer i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/renholdsfirmaer/oslo)
- [Renholdsfirmaer i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/renholdsfirmaer/bergen)
- [Renholdsfirmaer i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/renholdsfirmaer/baerum)
- [Renholdsfirmaer i Drammen](https://www.norscout.com/no/l/renholdsfirmaer/drammen)
- [Renholdsfirmaer i Lillestrøm](https://www.norscout.com/no/l/renholdsfirmaer/lillestrom)

Kilde: Norscout. Oppdatert 14.10.2026.
