---
title: "MAB HOLDING AS (924526440): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "MAB HOLDING AS i Rælingen er registrert i Enhetsregisteret. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/924526440-mab-holding-as"
---

# MAB HOLDING AS

Treningssentervirksomhet · Rælingen

- Org.nr: 924 526 440
- Styreleder: Marius André Bjerke

## Nøkkeltall

- Driftsresultat 2025: −22 000 kr
- Etablert: 2020

## Nøkkeltall 2025

- Likviditet: −0,22 (ikke tilfredsstillende). Ned fra 0,01 i 2024
- Soliditet: 81,0 % (meget god). Opp fra 80,9 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 60,6 % | 42,0 % | - | - |
| Driftsmargin | −302,3 % | −255,6 % | −97,9 % | −12,9 % | - |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 398,2 % | 128,6 % | −5,0 % | −4,2 % |
| Likviditetsgrad | 1,02 | 1,10 | 1,03 | 0,01 | −0,22 |
| Soliditet | 8,3 % | 26,3 % | 32,5 % | 80,9 % | 81,0 % |
| Gjeldsgrad | 11,1 | 2,8 | 2,1 | 0,2 | 0,2 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 43 | 18 | 48 | 24 | - |
| Driftsresultat | −130 | −46 | −47 | −3 | −22 |
| Årsresultat | 411 | 864 | 308 | −18 | −22 |
| Driftsmargin | −302,3 % | −255,6 % | −97,9 % | −12,9 % | - |
| Sum gjeld | 1 604 | 808 | 394 | 126 | 120 |
| Sum driftskostnader | - | - | - | 28 | - |
| Finansresultat | - | - | - | −15 | - |
| Resultat før skatt | 411 | 864 | 308 | −18 | −22 |
| Anleggsmidler | 1 169 | 208 | 179 | 657 | 657 |
| Omløpsmidler | 580 | 889 | 405 | 2 | −26 |
| Sum eiendeler | 1 749 | 1 097 | 584 | 659 | 631 |
| Egenkapital | 145 | 289 | 190 | 533 | 511 |
| Kortsiktig gjeld | 566 | 808 | 394 | 126 | 120 |
| Langsiktig gjeld | 1 038 | 0 | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Marius André Bjerke: Styrets leder
- Henrik Alexander Bjerke: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: c/o Marius Bjerke, Kirkebyvegen 77, 2008 Fjerdingby
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 93.130 Treningssentervirksomhet
- Etablert: 14.01.2020
- Aksjekapital: 61 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Regnskapsfører: [FRYD REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/928764044-fryd-regnskap-as)
- Størrelse: Nr. 828 av 851 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Investering i finansielle instrumenter og annet som står i forbindelse med dette.

## Kunngjøringer

- 29.08.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000719238&sokeverdi=924526440&spraak=nb)
- 23.08.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000710952&sokeverdi=924526440&spraak=nb)
- 04.08.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000669425&sokeverdi=924526440&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [INT ART GROUP AS](https://www.norscout.com/no/company/927414759-int-art-group-as) | Rælingen | - | 0 kr | - |
| [TRIO HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/931831984-trio-holding-as) | Rælingen | - | 1,18 mill. kr | −1,6 % |
| [AZUN FREESTYLE AS](https://www.norscout.com/no/company/995873389-azun-freestyle-as) | Rælingen | - | 1,18 mill. kr | −7,5 % |
| [C. SØRUM INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/929417623-c-sorum-invest-as) | Rælingen | - | 1,22 mill. kr | +1,7 % |
| [METRO DATA AS](https://www.norscout.com/no/company/933931609-metro-data-as) | Midtre Gauldal | - | 39 523 kr | - |
| [SPREK TRENING AS](https://www.norscout.com/no/company/886116942-sprek-trening-as) | Verdal | - | 20 969 kr | - |
| [PT LENA AS](https://www.norscout.com/no/company/936042449-pt-lena-as) | Lillestrøm | - | 41 000 kr | - |
| [STUDIO 13 AS](https://www.norscout.com/no/company/834078562-studio-13-as) | Oslo | - | 16 884 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 30.08.2026.
