---
title: "SALONG LAAVEN AS (924558229): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "SALONG LAAVEN AS i Melhus hadde 673 212 kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/924558229-salong-laaven-as"
---

# SALONG LAAVEN AS

Frisering og barbering · Melhus

- Org.nr: 924 558 229
- Styreleder: Pål Restad

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 673 212 kr (−1,4 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 11 734 kr (Margin 1,7 %)
- Etablert: 2020

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 5,1 % (svak)
- Likviditet: 1,11 (tilfredsstillende). Opp fra 1,09 i 2024
- Soliditet: 9,7 % (svak). Opp fra 7,9 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | - | 5,1 % |
| Driftsmargin | −1,6 % | 4,3 % | 1,7 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 1 457,0 % | 33,8 % |
| Likviditetsgrad | 0,94 | 1,09 | 1,11 |
| Soliditet | −6,4 % | 7,9 % | 9,7 % |
| Gjeldsgrad | - | 11,7 | 9,4 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 657 | 683 | 673 |
| Driftsresultat | −11 | 30 | 12 |
| Årsresultat | −13 | 30 | 7 |
| Driftsmargin | −1,6 % | 4,3 % | 1,7 % |
| Sum gjeld | 211 | 196 | 221 |
| Sum driftskostnader | 668 | 653 | 661 |
| Finansresultat | 0 | 0 | −5 |
| Resultat før skatt | −11 | 30 | 7 |
| Anleggsmidler | 0 | 0 | 0 |
| Omløpsmidler | 198 | 213 | 245 |
| Sum eiendeler | 198 | 213 | 245 |
| Egenkapital | −13 | 17 | 24 |
| Kortsiktig gjeld | 211 | 196 | 221 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 |

## Ledelse og styre

- Pål Restad: Styrets leder
- Marita Restad: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Skoltmyrhaugen 3, 7212 Korsvegen
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 96.210 Frisering og barbering
- Etablert: 14.01.2020
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.09.2020
- Størrelse: Nr. 2 346 av 2 780 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Frisørvirksomhet og annen skjønnhetspleie, og alt annet som naturlig hører inn under dette. Selskapet skal også kunne delta i eller erverve virksomheter av lignede art.

## Kunngjøringer

- 16.04.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000181822&sokeverdi=924558229&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [SALONG 88 AS](https://www.norscout.com/no/company/924832029-salong-88-as) | Melhus | - | 1,5 mill. kr | −10,6 % |
| [MS FRISØR AS](https://www.norscout.com/no/company/932692872-ms-frisor-as) | Melhus | - | 515 230 kr | - |
| [KRYSSET HÅRSTUDIO AS](https://www.norscout.com/no/company/980201236-krysset-harstudio-as) | Melhus | - | 1,61 mill. kr | +3,9 % |
| [SALONG NO. 11 AS](https://www.norscout.com/no/company/915493076-salong-no-11-as) | Melhus | - | 463 178 kr | - |
| [ARIKO FRISØR AS](https://www.norscout.com/no/company/913107888-ariko-frisor-as) | Melhus | - | 1,75 mill. kr | +0,1 % |
| [MELHUS HÅR AS](https://www.norscout.com/no/company/918683526-melhus-har-as) | Melhus | 5 | 2,32 mill. kr | +10,6 % |
| [STUDIO H & M FRISØR AS](https://www.norscout.com/no/company/982785944-studio-h-m-frisor-as) | Melhus | 5 | 3,95 mill. kr | +1,2 % |
| [CANIS HUNDETRENING AS](https://www.norscout.com/no/company/912079953-canis-hundetrening-as) | Melhus | - | 1,06 mill. kr | −34,8 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 07.05.2026.
