---
title: "HUSKYFARM INNSET AS (924588284): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "HUSKYFARM INNSET AS i Bardu hadde 5,21 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 8 ansatte. Daglig leder er Morten Klauer. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/924588284-huskyfarm-innset-as"
---

# HUSKYFARM INNSET AS

Opplevelsesaktiviteter · Bardu · Etablert 2020

- Org.nr: 924 588 284
- Daglig leder: Morten Klauer (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 5,21 mill. kr (+24,3 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 903 140 kr (Margin 17,3 %)
- Ansatte: 8 (Opp fra 7 i oktober 2025)

## Ansatte

- september 2025: 8
- oktober 2025: 7
- desember 2025: 8
- januar 2026: 9
- april 2026: 10
- mai 2026: 7
- juli 2026: 9
- september 2026: 8

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 9,5 % (tilfredsstillende). Opp fra 5,3 % i 2024
- Likviditet: 0,73 (svak). Ned fra 0,75 i 2024
- Soliditet: 52,8 % (meget god). Opp fra 49,1 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 9,3 % | −0,3 % | 5,3 % | 9,5 % |
| Driftsmargin | 18,5 % | 14,5 % | −3,3 % | 12,4 % | 17,3 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | −1,9 % | 7,0 % | 13,6 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 0,19 | 0,75 | 0,73 |
| Soliditet | 67,1 % | 69,9 % | 42,7 % | 49,1 % | 52,8 % |
| Gjeldsgrad | 0,5 | 0,4 | 1,3 | 1,0 | 0,9 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 2 072 | 3 520 | 3 437 | 4 192 | 5 212 |
| Driftsresultat | 384 | 509 | −113 | 519 | 903 |
| Årsresultat | 339 | 416 | 255 | 260 | 515 |
| Driftsmargin | 18,5 % | 14,5 % | −3,3 % | 12,4 % | 17,3 % |
| Sum gjeld | 1 974 | 1 889 | 6 221 | 4 985 | 4 661 |
| Sum driftskostnader | 1 688 | 3 011 | 3 550 | 3 673 | 4 308 |
| Finansresultat | 50 | 24 | 27 | −190 | −222 |
| Resultat før skatt | - | - | −86 | 329 | 681 |
| Anleggsmidler | 3 788 | 4 050 | 9 706 | 8 312 | 8 477 |
| Omløpsmidler | - | - | 1 156 | 1 474 | 1 400 |
| Sum eiendeler | 5 994 | 6 275 | 10 863 | 9 786 | 9 877 |
| Egenkapital | 4 020 | 4 386 | 4 641 | 4 801 | 5 217 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 6 221 | 1 961 | 1 915 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 0 | 3 024 | 2 746 |

## Ledelse og styre

- Morten Klauer: Daglig leder og styrets leder
- Anne Margarete Tysvær: Styremedlem
- Bjørn Hermann Klauer: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Innsetveien 345, 9360 Bardu
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 93.291 Opplevelsesaktiviteter
- Etablert: 06.02.2020
- Aksjekapital: 2 325 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.01.2020
- Regnskapsfører: [REGNSKAP I TROMS AS](https://www.norscout.com/no/company/919034408-regnskap-i-troms-as)
- Størrelse: Nr. 87 av 416 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Guiding av gjester og annet som naturlig faller sammen med dette. Turismevirksomhet med hundesledeturer, gårdsferier, utleie av ferieboliger med tilhørende matservering. Samt jordbruksvirksomhet med kjøtt- og grønnsaksproduksjon.

## Kunngjøringer

- 20.05.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000283073&sokeverdi=924588284&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [URSA MINOR ADVENTURES AS](https://www.norscout.com/no/company/926863134-ursa-minor-adventures-as) | Bardu | 5 | 3,55 mill. kr | −16,8 % |
| [SETERMOEN SERVICESENTER AS](https://www.norscout.com/no/company/988088714-setermoen-servicesenter-as) | Bardu | - | 23,8 mill. kr | −39 % |
| [FINNKROKEN GOLFPARK AS](https://www.norscout.com/no/company/996746119-finnkroken-golfpark-as) | Bardu | - | 693 068 kr | - |
| [ARCTIC RACEWAY AS](https://www.norscout.com/no/company/916124902-arctic-raceway-as) | Bardu | - | 0 kr | - |
| [TRAILHEAD NESBYEN AS](https://www.norscout.com/no/company/913369238-trailhead-nesbyen-as) | Nesbyen | 8 | 5,26 mill. kr | −50,5 % |
| [VR GAMES AS](https://www.norscout.com/no/company/832323942-vr-games-as) | Oslo | 8 | 2,63 mill. kr | −3,9 % |
| [HOUSE OF NERDS VULKAN AS](https://www.norscout.com/no/company/922919062-house-of-nerds-vulkan-as) | Oslo | 8 | 6,09 mill. kr | +5,6 % |
| [TANA HUSKY AS](https://www.norscout.com/no/company/819981922-tana-husky-as) | Tana | 8 | 2,58 mill. kr | +17,3 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 15.09.2026.
