---
title: "ECHOTRENING AS (924592958): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "ECHOTRENING AS i Nittedal hadde 964 186 kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Sandra Gulliksen. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/924592958-echotrening-as"
---

# ECHOTRENING AS

Treningssentervirksomhet · Nittedal

- Org.nr: 924 592 958
- Telefon: 411 64 684
- E-post: cegulliksen@gmail.com
- Nettsted: [echotrening.no](https://www.echotrening.no)
- Daglig leder: Sandra Gulliksen (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 964 186 kr (−20 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 105 831 kr (Margin 11 %)
- Etablert: 2020

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 21,9 % (meget god). Opp fra −2,7 % i 2024
- Likviditet: 2,06 (meget god). Ned fra 2,24 i 2024
- Soliditet: 56,8 % (meget god). Ned fra 61,9 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −2,7 % | 21,9 % |
| Driftsmargin | 3,1 % | −2,0 % | 11,0 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | −5,5 % | 36,9 % |
| Likviditetsgrad | 1,71 | 2,24 | 2,06 |
| Soliditet | 41,7 % | 61,9 % | 56,8 % |
| Gjeldsgrad | 1,4 | 0,6 | 0,8 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 900 | 1 205 | 964 |
| Driftsresultat | 28 | −24 | 106 |
| Årsresultat | 29 | −17 | 103 |
| Driftsmargin | 3,1 % | −2,0 % | 11 % |
| Sum gjeld | 447 | 186 | 232 |
| Sum driftskostnader | 872 | 1 228 | 858 |
| Finansresultat | 1 | 6 | 6 |
| Resultat før skatt | 29 | −17 | 112 |
| Anleggsmidler | 0 | 71 | 62 |
| Omløpsmidler | 766 | 417 | 475 |
| Sum eiendeler | 766 | 488 | 537 |
| Egenkapital | 319 | 302 | 305 |
| Kortsiktig gjeld | 447 | 186 | 230 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | 2 |

## Ledelse og styre

- Sandra Gulliksen: Daglig leder og styrets leder
- Carl-Erik Gulliksen: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Stasjonsveien 75, 1482 Nittedal
- Postadresse: c/o Sandra Gulliksen, Svartverksstubben 1, 1482 Nittedal
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 93.130 Treningssentervirksomhet
- Etablert: 06.02.2020
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Størrelse: Nr. 638 av 851 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Treningssenter. Tilby personlig trening, gruppetrening og livsstils- og kostholdsveiledning.

## Siste endringer

- 08.02.2026: Styret endret

## Kunngjøringer

- 12.02.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000055341&sokeverdi=924592958&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [MYRENS NITTEDAL AS](https://www.norscout.com/no/company/925244317-myrens-nittedal-as) | Nittedal | 44 | 16,7 mill. kr | +8,6 % |
| [ANDERSENS GYM & KAFFE AS](https://www.norscout.com/no/company/998070708-andersens-gym-kaffe-as) | Nittedal | - | 727 878 kr | - |
| [HEALTHQUEST AS](https://www.norscout.com/no/company/935677327-healthquest-as) | Nittedal | - | 44 066 kr | - |
| [QUBIK AS](https://www.norscout.com/no/company/921708386-qubik-as) | Nittedal | - | 2,11 mill. kr | +6,7 % |
| [NITTEDAL INDOOR GOLF AS](https://www.norscout.com/no/company/928686965-nittedal-indoor-golf-as) | Nittedal | - | 923 396 kr | - |
| [HAUGER GOLFBANE AS](https://www.norscout.com/no/company/966226714-hauger-golfbane-as) | Nittedal | - | 2,62 mill. kr | +6,0 % |
| [M.T.G AS](https://www.norscout.com/no/company/928450147-m-t-g-as) | Nittedal | - | 730 550 kr | −28 % |
| [HAKADAL GOLFDRIFT AS](https://www.norscout.com/no/company/987456280-hakadal-golfdrift-as) | Nittedal | 17 | 16,6 mill. kr | +17,3 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 14.10.2026.
