---
title: "SERLE AS (924644567): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "SERLE AS i Eidsvoll hadde 4,82 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 7 ansatte. Daglig leder er Sampo Juhani Leppälä. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/924644567-serle-as"
---

# SERLE AS

Snekkerarbeid · Eidsvoll · Etablert 2020

- Org.nr: 924 644 567
- Daglig leder: Sampo Juhani Leppälä (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 4,82 mill. kr (+64 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −50 336 kr (Margin −1,0 %)
- Ansatte: 7

## Ansatte

- juli 2026: 6
- september 2026: 7

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −11,0 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra 33,4 % i 2024
- Likviditet: 0,50 (ikke tilfredsstillende). Ned fra 0,56 i 2024
- Soliditet: −68,2 % (ikke tilfredsstillende). Opp fra −71,4 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −21,9 % | −81,3 % | 33,4 % | −11,0 % |
| Driftsmargin | 0,5 % | −4,5 % | −7,8 % | 2,4 % | −1,0 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 0,28 | 0,56 | 0,50 |
| Soliditet | - | −14,6 % | −238,6 % | −71,4 % | −68,2 % |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 1 699 | 2 529 | 4 137 | 2 941 | 4 823 |
| Driftsresultat | 8 | −113 | −321 | 71 | −50 |
| Årsresultat | 3 | −120 | −340 | 83 | −72 |
| Driftsmargin | 0,5 % | −4,5 % | −7,8 % | 2,4 % | −1,0 % |
| Sum gjeld | 369 | 698 | 608 | 830 | 1 031 |
| Sum driftskostnader | 1 691 | 2 642 | 4 458 | 2 870 | 4 873 |
| Finansresultat | −5 | −7 | −5 | 12 | −22 |
| Resultat før skatt | - | - | −326 | 83 | −72 |
| Anleggsmidler | 17 | 13 | 7 | 23 | 101 |
| Omløpsmidler | - | - | 172 | 461 | 512 |
| Sum eiendeler | 400 | 609 | 180 | 484 | 613 |
| Egenkapital | - | −89 | −429 | −346 | −418 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 608 | 830 | 1 031 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Sampo Juhani Leppälä: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: Industrivegen 121Q, 2072 Dal
- Postadresse: Martin Johansens veg 33, 2070 Råholt
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 43.320 Snekkerarbeid
- Etablert: 03.02.2020
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.03.2020
- Regnskapsfører: [WESTBYE REGNSKAP OG RÅD AS](https://www.norscout.com/no/company/827609242-westbye-regnskap-og-rad-as)
- Størrelse: Nr. 529 av 2 188 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Selge tjenester og varer innen vedlikehold/fornying av bolig og annet som naturlig sammenfaller med dette, samt deltakelse i andre selskaper, investeringer og nærliggende virksomhet.

## Siste endringer

- 31.07.2026: Regnskapsfører endret
- 24.03.2026: Ny postadresse
- 24.03.2026: Ny forretningsadresse

## Kunngjøringer

- 01.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000468753&sokeverdi=924644567&spraak=nb)
- 24.03.2026: [Forretningsadresse](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000136580&sokeverdi=924644567&spraak=nb)
- 11.08.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000688049&sokeverdi=924644567&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [KULTURHÅNDVERKERNE AS](https://www.norscout.com/no/company/917206740-kulturhandverkerne-as) | Eidsvoll | 9 | 5,38 mill. kr | +32,9 % |
| [ART3 ENTREPRENØR AS](https://www.norscout.com/no/company/932075059-art3-entreprenor-as) | Eidsvoll | 7 | 4,47 mill. kr | +192,8 % |
| [GIPSPLATEMONTASJE AS](https://www.norscout.com/no/company/977502187-gipsplatemontasje-as) | Eidsvoll | 9 | 13,6 mill. kr | +50,7 % |
| [RESPONS HÅNDVERK OG SERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/934204948-respons-handverk-og-service-as) | Eidsvoll | 5 | 18,1 mill. kr | - |
| [VESTSETER BYGG AS](https://www.norscout.com/no/company/925827363-vestseter-bygg-as) | Eidsvoll | 9 | 16,1 mill. kr | +23,7 % |
| [GLASSY AS](https://www.norscout.com/no/company/926583042-glassy-as) | Eidsvoll | 5 | 11,8 mill. kr | −4,5 % |
| [JOS BYGG AS](https://www.norscout.com/no/company/919515384-jos-bygg-as) | Eidsvoll | 21 | 62 mill. kr | +18,9 % |
| [EXTEMPLO ENTREPRENØR AS](https://www.norscout.com/no/company/916301200-extemplo-entreprenor-as) | Eidsvoll | 5 | 5,63 mill. kr | −13,7 % |

## Bedriftslister

- [Byggfirmaer i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/oslo)
- [Byggfirmaer i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/bergen)
- [Byggfirmaer i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/trondheim)
- [Byggfirmaer i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/baerum)
- [Byggfirmaer i Drammen](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/drammen)
- [Byggfirmaer i Kristiansand](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/kristiansand)

Kilde: Norscout. Oppdatert 15.09.2026.
