---
title: "RAF-INVEST AS (924664339): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "RAF-INVEST AS i Vågan hadde 25 000 kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/924664339-raf-invest-as"
---

# RAF-INVEST AS

Fiske og fangst i sjø · Vågan

- Org.nr: 924 664 339
- Styreleder: Remi André Fredriksen

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 25 000 kr (−63,9 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −37 675 kr (Margin −150,7 %)
- Etablert: 2020

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −0,8 % (ikke tilfredsstillende)
- Likviditet: 0,23 (ikke tilfredsstillende). Ned fra 1,27 i 2024
- Soliditet: 97,0 % (meget god). Ned fra 97,2 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | - | −0,8 % |
| Driftsmargin | 85,5 % | 13,5 % | −150,7 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 0,2 % | −1,1 % |
| Likviditetsgrad | 3,45 | 1,27 | 0,23 |
| Soliditet | 99,3 % | 97,2 % | 97,0 % |
| Gjeldsgrad | 0,0 | 0,0 | 0,0 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 57 | 69 | 25 |
| Driftsresultat | 48 | 9 | −38 |
| Årsresultat | 37 | 6 | −39 |
| Driftsmargin | 85,5 % | 13,5 % | −150,7 % |
| Sum gjeld | 34 | 137 | 146 |
| Sum driftskostnader | 8 | 60 | 63 |
| Finansresultat | −1 | −2 | −13 |
| Resultat før skatt | 48 | 7 | −50 |
| Anleggsmidler | 4 621 | 4 769 | 4 766 |
| Omløpsmidler | 81 | 43 | 15 |
| Sum eiendeler | 4 703 | 4 812 | 4 781 |
| Egenkapital | 4 669 | 4 675 | 4 636 |
| Kortsiktig gjeld | 24 | 34 | 67 |
| Langsiktig gjeld | 10 | 103 | 79 |

## Ledelse og styre

- Remi André Fredriksen: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Ørsnesveien 51, 8310 Kabelvåg
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 03.110 Fiske og fangst i sjø
- Etablert: 21.01.2020
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 31.12.2023
- Regnskapsfører: [CR1.NO AS](https://www.norscout.com/no/company/915574858-cr1-no-as)
- Størrelse: Nr. 2 051 av 2 105 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Investering i verdipapirer og utleie av arbeidskraft til fiskefartøy, samt delta i selskaper med lignende virksomheter.

## Siste endringer

- 08.02.2026: Kontaktperson endret

## Kunngjøringer

- 14.03.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000114197&sokeverdi=924664339&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [WILLASSEN HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/998560918-willassen-holding-as) | Vågan | - | 30 000 kr | - |
| [TOMMY LENNART AS](https://www.norscout.com/no/company/979992610-tommy-lennart-as) | Vågan | - | 3 097 kr | - |
| [FJORDBAKK HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/917714169-fjordbakk-holding-as) | Vågan | - | 70 000 kr | - |
| [VIKSKJÆR HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/827649562-vikskjaer-holding-as) | Vågan | - | 0 kr | - |
| [RUTLAND SENIOR AS](https://www.norscout.com/no/company/995695839-rutland-senior-as) | Vågan | - | 74 530 kr | - |
| [STARN AS](https://www.norscout.com/no/company/920603440-starn-as) | Vågan | - | 0 kr | - |
| [T. G. K. HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/924569891-t-g-k-holding-as) | Vågan | - | 83 000 kr | - |
| [EMICAS AS](https://www.norscout.com/no/company/921603894-emicas-as) | Vågan | - | 0 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 07.05.2026.
