---
title: "ARV-KUNST-TAKST-FORMIDLING AS (924673443): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "ARV-KUNST-TAKST-FORMIDLING AS i Kongsvinger hadde 558 438 kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Nina Bråthen. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/924673443-arv-kunst-takst-formidling-as"
---

# ARV-KUNST-TAKST-FORMIDLING AS

All annen faglig, vitenskapelig og teknisk virksomhet ikke nevnt annet sted · Kongsvinger

- Org.nr: 924 673 443
- Daglig leder: Nina Bråthen (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 558 438 kr (+296,2 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 61 652 kr (Margin 11 %)
- Etablert: 2020

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 34,6 % (meget god). Opp fra −29,8 % i 2024
- Likviditet: 1,27 (tilfredsstillende). Opp fra 0,95 i 2024
- Soliditet: 21,1 % (god). Opp fra −5,4 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −29,8 % | 34,6 % |
| Driftsmargin | 7,0 % | −27,8 % | 11,0 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | −300,2 % | 279,3 % |
| Likviditetsgrad | 1,30 | 0,95 | 1,27 |
| Soliditet | 23,0 % | −5,4 % | 21,1 % |
| Gjeldsgrad | 3,3 | - | 3,7 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 269 | 141 | 558 |
| Driftsresultat | 19 | −39 | 62 |
| Årsresultat | 19 | −39 | 57 |
| Driftsmargin | 7,0 % | −27,8 % | 11 % |
| Sum gjeld | 109 | 126 | 188 |
| Sum driftskostnader | 250 | 180 | 497 |
| Finansresultat | 0 | 0 | −1 |
| Resultat før skatt | 19 | −39 | 61 |
| Anleggsmidler | 0 | 0 | - |
| Omløpsmidler | 141 | 120 | 238 |
| Sum eiendeler | 141 | 120 | 238 |
| Egenkapital | 33 | −7 | 50 |
| Kortsiktig gjeld | 109 | 126 | 188 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Nina Bråthen: Daglig leder og styrets leder
- Nils Gunnar Viko: Varamedlem

## Fakta

- Adresse: Bergimellomvegen 29, 2210 Granli
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 74.990 All annen faglig, vitenskapelig og teknisk virksomhet ikke nevnt annet sted
- Etablert: 18.01.2020
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.03.2020
- Størrelse: Nr. 863 av 1 437 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Taksering og formidling av kunst og gjenstander og andre produkter/tjenester som naturlig hører til dette, herunder å delta i andre selskap med lignende virksomhet, og kjøp og salg av aksjer eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretak. Selskapet kan også drive med kjøp/drift av fast eiendom.

## Siste endringer

- 05.11.2025: Formål endret

## Kunngjøringer

- 02.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000336169&sokeverdi=924673443&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [UNDERHOLDNINGSSJEFEN AS](https://www.norscout.com/no/company/932749157-underholdningssjefen-as) | Kongsvinger | - | 4,78 mill. kr | −35,3 % |
| [PETRINE SCENE AS](https://www.norscout.com/no/company/928684431-petrine-scene-as) | Kongsvinger | - | 399 000 kr | - |
| [ICON LIVE AS](https://www.norscout.com/no/company/999042929-icon-live-as) | Kongsvinger | - | 5,22 mill. kr | +44,3 % |
| [FARMERPOW AS](https://www.norscout.com/no/company/926031619-farmerpow-as) | Kongsvinger | - | 387 856 kr | - |
| [SIGNATUR ITS AS](https://www.norscout.com/no/company/997935551-signatur-its-as) | Kongsvinger | 7 | 49,6 mill. kr | +83,4 % |
| [FOTOGRAF MONA NORDØY AS](https://www.norscout.com/no/company/931642340-fotograf-mona-nordoy-as) | Kongsvinger | - | 1,36 mill. kr | - |
| [NORWAY SUSTAINABILITY AS](https://www.norscout.com/no/company/927485842-norway-sustainability-as) | Kongsvinger | - | 44 205 kr | - |
| [STUDIO G AS](https://www.norscout.com/no/company/857407962-studio-g-as) | Kongsvinger | 5 | 4,27 mill. kr | −43,5 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 03.06.2026.
