---
title: "JAN'S PØLSEMAKERI AS (924675594): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "JAN'S PØLSEMAKERI AS i Inderøy hadde 2,23 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 7 ansatte. Daglig leder er Jan Fjerstad. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/924675594-jan-s-polsemakeri-as"
---

# JAN'S PØLSEMAKERI AS

Bearbeiding og konservering av kjøtt unntatt fjørfekjøtt · Inderøy · Etablert 2020

- Org.nr: 924 675 594
- Daglig leder: Jan Fjerstad (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 2,23 mill. kr (+22,9 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 287 210 kr (Margin 12,9 %)
- Ansatte: 7

## Ansatte

- februar 2026: 6
- oktober 2026: 7

## Nøkkeltall 2025

- Likviditet: 3,60 (meget god). Opp fra 2,55 i 2024
- Soliditet: 92,4 % (meget god). Opp fra 84,8 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsmargin | 25,8 % | 35,8 % | 46,0 % | 37,7 % | 12,9 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | - | 42,9 % | 14,4 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 3,79 | 2,55 | 3,60 |
| Soliditet | - | - | 83,9 % | 84,8 % | 92,4 % |
| Gjeldsgrad | - | - | 0,2 | 0,2 | 0,1 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 1 324 | 1 433 | 1 421 | 1 818 | 2 234 |
| Driftsresultat | 342 | 513 | 654 | 685 | 287 |
| Årsresultat | 267 | 399 | 500 | 400 | 404 |
| Driftsmargin | 25,8 % | 35,8 % | 46 % | 37,7 % | 12,9 % |
| Sum gjeld | - | - | 268 | 323 | 180 |
| Sum driftskostnader | 982 | 920 | 767 | 1 134 | 1 947 |
| Finansresultat | - | −1 | −1 | −1 | 0 |
| Resultat før skatt | - | - | 653 | 683 | 287 |
| Anleggsmidler | - | - | 858 | 1 753 | 1 815 |
| Omløpsmidler | - | - | 804 | 364 | 563 |
| Sum eiendeler | - | - | 1 662 | 2 117 | 2 378 |
| Egenkapital | - | - | 1 395 | 1 795 | 2 198 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 212 | 143 | 156 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 56 | 180 | 24 |

## Ledelse og styre

- Jan Fjerstad: Daglig leder og styrets leder
- Anne Brit Jegtvolden: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Helgesenbakken 4A, 7670 Inderøy
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 10.110 Bearbeiding og konservering av kjøtt unntatt fjørfekjøtt
- Etablert: 13.02.2020
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.03.2020
- Størrelse: Nr. 75 av 124 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Spekematproduksjon, kjøttforedling, produksjon av div kjøttvarer og leiearbeid, samt andre produkter/tjenester som naturlig hører sammen med dette.

## Kunngjøringer

- 03.08.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000649135&sokeverdi=924675594&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [INDERØY SLAKTERI AS](https://www.norscout.com/no/company/984062141-inderoy-slakteri-as) | Inderøy | 32 | 75,1 mill. kr | +9,9 % |
| [INDERØY MOSTERI AS](https://www.norscout.com/no/company/922606390-inderoy-mosteri-as) | Inderøy | 10 | 5,64 mill. kr | +1,0 % |
| [64 GRADER NORD AS](https://www.norscout.com/no/company/833273612-64-grader-nord-as) | Inderøy | - | 1,34 mill. kr | - |
| [RØRA BAKERI AS](https://www.norscout.com/no/company/967462284-rora-bakeri-as) | Inderøy | 14 | 7,1 mill. kr | +7,4 % |
| [INDERØY KAFFEBRENNERI AS](https://www.norscout.com/no/company/933480704-inderoy-kaffebrenneri-as) | Inderøy | - | 291 000 kr | - |
| [HAVFRUENE. AS](https://www.norscout.com/no/company/987753234-havfruene-as) | Inderøy | 24 | 3,43 mill. kr | −12,9 % |
| [STRAUMSALT AS](https://www.norscout.com/no/company/933539245-straumsalt-as) | Inderøy | - | 32 278 kr | - |
| [GANGSTAD GÅRDSYSTERI AS](https://www.norscout.com/no/company/926744798-gangstad-gardsysteri-as) | Inderøy | 27 | 25,4 mill. kr | +0,9 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 14.10.2026.
