---
title: "A.AASEN INVEST AS (924706422): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "A.AASEN INVEST AS i Flesberg hadde 89 474 kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Anders Aasen. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/924706422-a-aasen-invest-as"
---

# A.AASEN INVEST AS

Reparasjon og vedlikehold av motorvogner · Flesberg

- Org.nr: 924 706 422
- Daglig leder: Anders Aasen (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 89 474 kr (−45,1 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −18 497 kr (Margin −20,7 %)
- Etablert: 2020

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −54,9 % (ikke tilfredsstillende). Opp fra −72,9 % i 2024
- Likviditet: 0,26 (ikke tilfredsstillende). Ned fra 0,49 i 2024
- Soliditet: −283,5 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra −103,3 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −72,9 % | −54,9 % |
| Driftsmargin | −11,6 % | −32,4 % | −20,7 % |
| Likviditetsgrad | 0,79 | 0,49 | 0,26 |
| Soliditet | 7,3 % | −103,3 % | −283,5 % |
| Gjeldsgrad | 12,7 | - | - |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 102 | 163 | 89 |
| Driftsresultat | −12 | −53 | −18 |
| Årsresultat | −12 | −53 | −19 |
| Driftsmargin | −11,6 % | −32,4 % | −20,7 % |
| Sum gjeld | 93 | 91 | 87 |
| Sum driftskostnader | 114 | 216 | 108 |
| Finansresultat | 0 | 0 | 0 |
| Resultat før skatt | −12 | −53 | −19 |
| Anleggsmidler | 27 | 0 | - |
| Omløpsmidler | 73 | 45 | 23 |
| Sum eiendeler | 100 | 45 | 23 |
| Egenkapital | 7 | −46 | −65 |
| Kortsiktig gjeld | 93 | 91 | 87 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Anders Aasen: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: Gledavegen 178, 3614 Kongsberg
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 95.310 Reparasjon og vedlikehold av motorvogner
- Etablert: 21.02.2020
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.09.2020
- Størrelse: Nr. 2 866 av 2 972 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Kjøp og salg av varer og tjenester.

## Kunngjøringer

- 07.04.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000157805&sokeverdi=924706422&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [LAMPELAND AUTO AS](https://www.norscout.com/no/company/917938199-lampeland-auto-as) | Flesberg | - | 511 673 kr | - |
| [O. KJENÅS AS](https://www.norscout.com/no/company/919869844-o-kjenas-as) | Flesberg | - | 732 539 kr | - |
| [LASTEBILSENTERET AS](https://www.norscout.com/no/company/987554703-lastebilsenteret-as) | Flesberg | 13 | 16,7 mill. kr | −4,0 % |
| [VELTA BILVASK AS](https://www.norscout.com/no/company/934341902-velta-bilvask-as) | Bamble | - | 89 942 kr | - |
| [NORDIC BILPLEIE AS](https://www.norscout.com/no/company/915813941-nordic-bilpleie-as) | Tromsø | - | 88 449 kr | - |
| [LUXUS BILPLEIE AS](https://www.norscout.com/no/company/928924319-luxus-bilpleie-as) | Eidsvoll | - | 90 290 kr | - |
| [GARASJEN MANDAL AS](https://www.norscout.com/no/company/921801491-garasjen-mandal-as) | Lindesnes | - | 84 814 kr | - |
| [VESTERÅL'S SERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/920447422-vesteral-s-service-as) | Sortland | - | 90 335 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 07.05.2026.
