---
title: "ENBALL OG TOBALL AS (924708824): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "ENBALL OG TOBALL AS i Frogn hadde 120 000 kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Knut Bøhn. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/924708824-enball-og-toball-as"
---

# ENBALL OG TOBALL AS

Konsulentvirksomhet tilknyttet informasjonsteknologi og forvaltning og drift av IT-systemer · Frogn

- Org.nr: 924 708 824
- Daglig leder: Knut Bøhn (også styremedlem)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 120 000 kr (−51,8 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −19 935 kr (Margin −16,6 %)
- Etablert: 2020

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −9,1 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra 5,5 % i 2024
- Likviditet: 6,79 (meget god). Opp fra 5,23 i 2024
- Soliditet: 85,3 % (meget god). Opp fra 80,9 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 5,5 % | −9,1 % |
| Driftsmargin | −5,0 % | 1,4 % | −16,6 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 8,5 % | −11,0 % |
| Likviditetsgrad | 2,12 | 5,23 | 6,79 |
| Soliditet | 52,8 % | 80,9 % | 85,3 % |
| Gjeldsgrad | 0,9 | 0,2 | 0,2 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 357 | 249 | 120 |
| Driftsresultat | −18 | 3 | −20 |
| Årsresultat | −8 | 11 | −14 |
| Driftsmargin | −5,0 % | 1,4 % | −16,6 % |
| Sum gjeld | 111 | 32 | 21 |
| Sum driftskostnader | 375 | 245 | 140 |
| Finansresultat | 4 | 8 | 6 |
| Resultat før skatt | −14 | 11 | −14 |
| Anleggsmidler | 0 | 0 | 0 |
| Omløpsmidler | 235 | 167 | 142 |
| Sum eiendeler | 235 | 167 | 142 |
| Egenkapital | 124 | 135 | 121 |
| Kortsiktig gjeld | 111 | 32 | 21 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 |

## Ledelse og styre

- Knut Bøhn: Daglig leder og styremedlem
- Tone Kristin Kastnes: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Baybakken 10, 1440 Drøbak
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 62.200 Konsulentvirksomhet tilknyttet informasjonsteknologi og forvaltning og drift av IT-systemer
- Etablert: 18.02.2020
- Aksjekapital: 40 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.12.2022
- Størrelse: Nr. 3 642 av 4 559 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Investeringer i, og forvaltning av, eierskap i selskaper. Utvikling, driftsbistand, og rådgivning innen IT. Aktiviteten vil være i tråd med selskapets formål.

## Kunngjøringer

- 07.04.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000157806&sokeverdi=924708824&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [KH CONSULT AS](https://www.norscout.com/no/company/914821568-kh-consult-as) | Frogn | - | 173 250 kr | - |
| [FINANSIT AS](https://www.norscout.com/no/company/984834209-finansit-as) | Frogn | - | 79 469 kr | - |
| [TELCOFY AS](https://www.norscout.com/no/company/935233127-telcofy-as) | Frogn | - | 250 000 kr | - |
| [CUSTOMERXF AS](https://www.norscout.com/no/company/932881853-customerxf-as) | Frogn | - | 30 760 kr | - |
| [ESNIT.NET AS](https://www.norscout.com/no/company/911670852-esnit-net-as) | Frogn | - | 510 559 kr | - |
| [SPORTSTEK AS](https://www.norscout.com/no/company/920193315-sportstek-as) | Frogn | - | 23 862 kr | - |
| [VALORO AS](https://www.norscout.com/no/company/834178222-valoro-as) | Frogn | - | 757 305 kr | - |
| [ANTARES CONSULTING](https://www.norscout.com/no/company/913795881-antares-consulting) | Frogn | - | 9 962 kr | - |

## Bedriftslister

- [IT-selskaper i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/oslo)
- [IT-selskaper i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/bergen)
- [IT-selskaper i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/trondheim)
- [IT-selskaper i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/baerum)
- [IT-selskaper i Asker](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/asker)
- [IT-selskaper i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/stavanger)

Kilde: Norscout. Oppdatert 16.09.2026.
