---
title: "PG FLOW SOLUTIONS AS (924727454): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "PG FLOW SOLUTIONS AS i Holmestrand hadde 637 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 111 ansatte. Daglig leder er Roy Rødningen. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/924727454-pg-flow-solutions-as"
---

# PG FLOW SOLUTIONS AS

Bearbeiding av metaller · Holmestrand · Etablert 2020

- Org.nr: 924 727 454
- Nettsted: [pg-flowsolutions.com](https://pg-flowsolutions.com)
- Daglig leder: Roy Rødningen (også styremedlem)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 637 mill. kr (+45,2 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 8,36 mill. kr (Margin 1,3 %)
- Ansatte: 111 (Opp fra 106 i desember 2025)

## Ansatte

- september 2025: 101
- oktober 2025: 109
- november 2025: 107
- desember 2025: 106
- januar 2026: 104
- mai 2026: 105
- juni 2026: 106
- juli 2026: 109
- august 2026: 112
- september 2026: 114
- oktober 2026: 111

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 4,4 % (svak). Ned fra 5,0 % i 2024
- Likviditet: 1,07 (tilfredsstillende). Ned fra 1,09 i 2024
- Soliditet: 27,7 % (god). Ned fra 28,7 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −10,2 % | 1,8 % | 5,0 % | 4,4 % |
| Driftsmargin | −57,6 % | −11,5 % | 1,2 % | 1,4 % | 1,3 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | −192,6 % | - | 6,0 % | −1,7 % |
| Likviditetsgrad | - | 1,20 | - | 1,09 | 1,07 |
| Soliditet | −28,9 % | 43,1 % | 35,9 % | 28,7 % | 27,7 % |
| Gjeldsgrad | - | 1,3 | 1,8 | 2,5 | 2,6 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 292 635 | 236 253 | 318 697 | 438 610 | 636 694 |
| Driftsresultat | −168 638 | −27 272 | 3 777 | 5 956 | 8 355 |
| Årsresultat | −173 466 | −29 777 | 1 204 | 5 587 | −1 604 |
| Driftsmargin | −57,6 % | −11,5 % | 1,2 % | 1,4 % | 1,3 % |
| Sum gjeld | 304 836 | 131 228 | 162 491 | 239 346 | 247 333 |
| Sum driftskostnader | 461 273 | - | 314 919 | 432 654 | 628 338 |
| Finansresultat | −4 828 | - | −2 573 | −369 | −9 959 |
| Resultat før skatt | - | −29 777 | - | 5 587 | −1 604 |
| Anleggsmidler | 142 331 | 136 044 | 136 762 | 132 374 | 130 881 |
| Omløpsmidler | - | 94 416 | - | 203 453 | 211 329 |
| Sum eiendeler | 236 528 | 230 460 | 253 385 | 335 827 | 342 210 |
| Egenkapital | −68 309 | 99 232 | 90 894 | 96 481 | 94 877 |
| Kortsiktig gjeld | - | 78 830 | - | 186 943 | 197 325 |
| Langsiktig gjeld | - | 52 398 | - | 52 403 | 50 008 |

## Ledelse og styre

- Roy Rødningen: Daglig leder og styremedlem
- Karine Gjerdrum: Styrets leder
- Mia Gjerdrum: Styremedlem
- Tobias Håøya: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Lærumveien 100, 3074 Sande i Vestfold
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 25.530 Bearbeiding av metaller
- Etablert: 25.02.2020
- Tidligere navn: PG NEWCO AS (2020); STARTFASE 1058 AS (2020)
- Aksjekapital: 355 934 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.11.2021
- Revisor: [SIGMA REVISJON DRAMMEN AS](https://www.norscout.com/no/company/995336510-sigma-revisjon-drammen-as)
- Størrelse: Nr. 4 av 669 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Drive virksomhet innenfor handel, produksjon og utvikling, eksport og agenturvirksomhet, samt deltakelse i andre selskaper og tilhørende forvaltning, samt drive virksomhet som naturlig hører til dette.

## Siste endringer

- 31.05.2026: Styret endret
- 07.04.2026: Styret endret

## Kunngjøringer

- 25.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000601190&sokeverdi=924727454&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [BOMEKAN AS](https://www.norscout.com/no/company/985338442-bomekan-as) | Holmestrand | 40 | 57,6 mill. kr | −28,4 % |
| [LSI WELDING AS](https://www.norscout.com/no/company/951207896-lsi-welding-as) | Holmestrand | 9 | 9,11 mill. kr | −31,9 % |
| [NORSK VANNSKJÆRING AS](https://www.norscout.com/no/company/985220514-norsk-vannskjaering-as) | Holmestrand | 7 | 21,2 mill. kr | −6,7 % |
| [SANDBLÅSING METALLISERING OG OVERFLATEBEHANDLING AS](https://www.norscout.com/no/company/823421192-sandblasing-metallisering-og-overflatebehandling-as) | Holmestrand | - | 0 kr | - |
| [MONARK AS](https://www.norscout.com/no/company/988778338-monark-as) | Holmestrand | 57 | 204 mill. kr | −2,5 % |
| [PARTEX MARKING SYSTEMS NORWAY AS](https://www.norscout.com/no/company/983701744-partex-marking-systems-norway-as) | Holmestrand | 7 | 6,08 mill. kr | −2,0 % |
| [Hauger A/S](https://www.norscout.com/no/company/920073093-hauger-a-s) | Holmestrand | - | 6,71 mill. kr | +11,3 % |
| [MONARK INTERNATIONAL AS](https://www.norscout.com/no/company/988715808-monark-international-as) | Holmestrand | - | 2,04 mill. kr | +14,8 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 14.10.2026.
