---
title: "VI TRE AS (924749911): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "VI TRE AS i Lillehammer hadde 1,74 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Marit Evensen. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/924749911-vi-tre-as"
---

# VI TRE AS

Uoppgitt · Lillehammer

- Org.nr: 924 749 911
- Daglig leder: Marit Evensen (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 1,74 mill. kr (+110,8 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 1,51 mill. kr (Margin 86,9 %)
- Etablert: 2020

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 11,7 % (god). Opp fra 3,9 % i 2024
- Likviditet: 116,90 (meget god). Opp fra 6,59 i 2024
- Soliditet: 99,1 % (meget god). Opp fra 84,8 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 3,9 % | 11,7 % |
| Driftsmargin | 7,2 % | 68,3 % | 86,9 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 4,1 % | 12,5 % |
| Likviditetsgrad | 26,04 | 6,59 | 116,90 |
| Soliditet | 96,2 % | 84,8 % | 99,1 % |
| Gjeldsgrad | 0,0 | 0,2 | 0,0 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 266 | 824 | 1 736 |
| Driftsresultat | 19 | 562 | 1 509 |
| Årsresultat | 20 | 554 | 1 504 |
| Driftsmargin | 7,2 % | 68,3 % | 86,9 % |
| Sum gjeld | 563 | 2 264 | 98 |
| Sum driftskostnader | 247 | 261 | 227 |
| Finansresultat | 1 | −8 | −5 |
| Resultat før skatt | 20 | 554 | 1 504 |
| Anleggsmidler | 0 | 0 | - |
| Omløpsmidler | 14 671 | 14 926 | 11 413 |
| Sum eiendeler | 14 671 | 14 926 | 11 413 |
| Egenkapital | 14 107 | 12 662 | 11 316 |
| Kortsiktig gjeld | 563 | 2 264 | 98 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Marit Evensen: Daglig leder og styrets leder
- Eilif Skrefsrud: Varamedlem
- Marie Skrefsrud: Varamedlem

## Fakta

- Adresse: Holtevegen 4A, 2613 Lillehammer
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 00.000 Uoppgitt
- Etablert: 27.02.2020
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Regnskapsfører: [FORMUE ACCOUNTING AS](https://www.norscout.com/no/company/889990082-formue-accounting-as)
- Størrelse: Nr. 897 av 6 324 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Investeringer i aksjer og andeler i andre selskap og øvrig investeringsvirksomhet, samt det som naturlig står i forbindelse med dette.

## Kunngjøringer

- 30.05.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000319456&sokeverdi=924749911&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [STEINSTAD HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/915274773-steinstad-holding-as) | Lillehammer | - | 1,8 mill. kr | −49,2 % |
| [S&LK INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/989100122-s-lk-invest-as) | Lillehammer | - | 1,73 mill. kr | - |
| [HUB FÅBERG AS](https://www.norscout.com/no/company/926490850-hub-faberg-as) | Lillehammer | - | 954 933 kr | −17,6 % |
| [SMIDESANG EIENDOM AS](https://www.norscout.com/no/company/911905000-smidesang-eiendom-as) | Lillehammer | - | 828 536 kr | - |
| [STRONGYLUS AS](https://www.norscout.com/no/company/989268325-strongylus-as) | Lillehammer | - | 811 610 kr | - |
| [BERGERSEN INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/918144579-bergersen-invest-as) | Lillehammer | - | 694 050 kr | - |
| [BULLGRUPPEN AS](https://www.norscout.com/no/company/929237617-bullgruppen-as) | Lillehammer | - | 277 500 kr | - |
| [KLATRING OG SKI AS](https://www.norscout.com/no/company/928795683-klatring-og-ski-as) | Lillehammer | - | 230 989 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 31.05.2026.
