---
title: "BVS FILTER AS (924756128): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "BVS FILTER AS i Øvre Eiker hadde 920 748 kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Jan Are Røren. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/924756128-bvs-filter-as"
---

# BVS FILTER AS

Detaljhandel med jernvarer, byggevarer, fargevarer og glass · Øvre Eiker

- Org.nr: 924 756 128
- Daglig leder: Jan Are Røren (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 920 748 kr (+9,8 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −128 077 kr (Margin −13,9 %)
- Etablert: 2020

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −26,2 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra −25,8 % i 2024
- Likviditet: 0,79 (svak). Opp fra 0,34 i 2024
- Soliditet: −15,8 % (ikke tilfredsstillende). Opp fra −86,3 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −25,8 % | −26,2 % |
| Driftsmargin | −6,1 % | −9,7 % | −13,9 % |
| Likviditetsgrad | 0,31 | 0,34 | 0,79 |
| Soliditet | −88,8 % | −86,3 % | −15,8 % |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 774 | 839 | 921 |
| Driftsresultat | −47 | −81 | −128 |
| Årsresultat | −37 | −85 | −100 |
| Driftsmargin | −6,1 % | −9,7 % | −13,9 % |
| Sum gjeld | 561 | 616 | 750 |
| Sum driftskostnader | 821 | 920 | 1 049 |
| Finansresultat | 0 | −27 | −1 |
| Resultat før skatt | −47 | −109 | −129 |
| Anleggsmidler | 123 | 119 | 57 |
| Omløpsmidler | 174 | 212 | 590 |
| Sum eiendeler | 297 | 331 | 648 |
| Egenkapital | −264 | −285 | −102 |
| Kortsiktig gjeld | 561 | 616 | 750 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Jan Are Røren: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: Ringeriksveien 1132, 3330 Skotselv
- Postadresse: Postboks 60, 3331 Skotselv
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 47.520 Detaljhandel med jernvarer, byggevarer, fargevarer og glass
- Etablert: 27.02.2020
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.11.2020
- Regnskapsfører: [LIKVIDITAS REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/813798662-likviditas-regnskap-as)
- Størrelse: Nr. 808 av 989 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Kjøp og salg av produkter for inneklima. Selskapet kan delta i annen virksomhet der dette finnes hensiktsmessig.

## Kunngjøringer

- 11.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000532551&sokeverdi=924756128&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [VIKEN SOLSKJERMINGSSYSTEMER AS](https://www.norscout.com/no/company/925395269-viken-solskjermingssystemer-as) | Øvre Eiker | 5 | 2,45 mill. kr | −23,5 % |
| [DITT HAGEMILJØ AS](https://www.norscout.com/no/company/919110023-ditt-hagemiljo-as) | Øvre Eiker | - | 39 000 kr | - |
| [SHINE FASHION AS](https://www.norscout.com/no/company/917695970-shine-fashion-as) | Øvre Eiker | - | 1,05 mill. kr | - |
| [MOBILE INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/935685192-mobile-invest-as) | Øvre Eiker | - | 868 000 kr | - |
| [ASIA MAT EGERSUND AS](https://www.norscout.com/no/company/986320172-asia-mat-egersund-as) | Øvre Eiker | - | 1,12 mill. kr | −5,3 % |
| [MABELS AS](https://www.norscout.com/no/company/995697203-mabels-as) | Øvre Eiker | - | 797 092 kr | - |
| [ANDERSEN & NILSEN HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/995543230-andersen-nilsen-holding-as) | Øvre Eiker | - | 1,13 mill. kr | +4,6 % |
| [EMBERLAND TEKSTILER AS](https://www.norscout.com/no/company/921090919-emberland-tekstiler-as) | Øvre Eiker | - | 716 729 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 12.07.2026.
