---
title: "RØR GRUPPEN AS (924759593): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "RØR GRUPPEN AS i Oslo hadde 17 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 15 ansatte. Daglig leder er Damian Jan Sawicki. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/924759593-ror-gruppen-as"
---

# RØR GRUPPEN AS

Rørleggerarbeid · Oslo · Etablert 2020

- Org.nr: 924 759 593
- Nettsted: [ror-gruppen.no](https://www.ror-gruppen.no)
- Daglig leder: Damian Jan Sawicki (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 17 mill. kr (+92,2 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 2,89 mill. kr (Margin 17 %)
- Ansatte: 15 (Ned fra 21 i desember 2025)

## Ansatte

- oktober 2025: 19
- november 2025: 22
- desember 2025: 21
- januar 2026: 20
- februar 2026: 22
- mars 2026: 17
- juli 2026: 16
- oktober 2026: 15

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 45,0 % (meget god). Opp fra 6,9 % i 2024
- Likviditet: 2,35 (meget god). Opp fra 2,13 i 2024
- Soliditet: 57,3 % (meget god). Opp fra 53,6 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 48,6 % | 29,7 % | 6,9 % | 45,0 % |
| Driftsmargin | 10,1 % | 13,7 % | 8,6 % | 3,9 % | 17,0 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | 68,1 % | 13,0 % | 79,9 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 1,80 | 2,13 | 2,35 |
| Soliditet | 40,5 % | 40,1 % | 45,7 % | 53,6 % | 57,3 % |
| Gjeldsgrad | 1,5 | 1,5 | 1,2 | 0,9 | 0,7 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 2 336 | 8 823 | 15 592 | 8 846 | 17 004 |
| Driftsresultat | 236 | 1 204 | 1 340 | 346 | 2 887 |
| Årsresultat | 183 | 936 | 1 003 | 232 | 2 405 |
| Driftsmargin | 10,1 % | 13,7 % | 8,6 % | 3,9 % | 17 % |
| Sum gjeld | 777 | 2 183 | 2 932 | 2 340 | 3 699 |
| Sum driftskostnader | 2 100 | 7 619 | 14 252 | 8 501 | 14 117 |
| Finansresultat | −1 | −4 | −2 | −9 | 172 |
| Resultat før skatt | - | - | 1 338 | 337 | 3 059 |
| Anleggsmidler | 103 | 78 | 141 | 83 | 99 |
| Omløpsmidler | - | - | 5 258 | 4 956 | 8 553 |
| Sum eiendeler | 1 306 | 3 647 | 5 399 | 5 039 | 8 653 |
| Egenkapital | 528 | 1 464 | 2 467 | 2 699 | 4 954 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 2 921 | 2 323 | 3 633 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 12 | 17 | 66 |

## Ledelse og styre

- Damian Jan Sawicki: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: Stålfjæra 36, 0975 Oslo
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 43.221 Rørleggerarbeid
- Etablert: 13.02.2020
- Tidligere navn: CREO VVS AS (2020 til 2022)
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.03.2020
- Revisor: [ØM REVISJON AS](https://www.norscout.com/no/company/912799980-om-revisjon-as)
- Regnskapsfører: [EX PROFESSO - AUTORISERT](https://www.norscout.com/no/company/912668835-ex-professo-autorisert)
- Størrelse: Nr. 470 av 2 657 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Utføre tjenester: rørleggerarbeid, VVS entreprenør, industrial hydraulikk.

## Siste endringer

- 18.08.2026: Regnskapsfører endret
- 14.04.2026: Næringskode endret

## Kunngjøringer

- 22.08.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000708274&sokeverdi=924759593&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [RØRLEGGERVAKTA AS](https://www.norscout.com/no/company/813075822-rorleggervakta-as) | Oslo | 15 | 21,2 mill. kr | +5,4 % |
| [TK RØRTEKNIKK AS](https://www.norscout.com/no/company/997990897-tk-rorteknikk-as) | Oslo | 14 | 28 mill. kr | +30,2 % |
| [RØRTEKNIKK VVS AS](https://www.norscout.com/no/company/974281023-rorteknikk-vvs-as) | Oslo | 15 | 25,3 mill. kr | −3,3 % |
| [NORDRE AKER RØR AS](https://www.norscout.com/no/company/993535192-nordre-aker-ror-as) | Oslo | 14 | 26,5 mill. kr | +8,6 % |
| [SØSTRENE AMUNDSEN RØRLEGGERBEDRIFT AS](https://www.norscout.com/no/company/992719133-sostrene-amundsen-rorleggerbedrift-as) | Oslo | 15 | 27 mill. kr | +0,7 % |
| [MANGLERUD RØRLEGGERBEDRIFT AS](https://www.norscout.com/no/company/990400970-manglerud-rorleggerbedrift-as) | Oslo | 14 | 25,6 mill. kr | −23,8 % |
| [PROLINE NORGE AS](https://www.norscout.com/no/company/991147047-proline-norge-as) | Oslo | 15 | 29,4 mill. kr | −1,7 % |
| [FOSSUM & KRISTIANSEN AS](https://www.norscout.com/no/company/947429922-fossum-kristiansen-as) | Oslo | 13 | 31,9 mill. kr | −18,3 % |

## Bedriftslister

- [Byggfirmaer i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/oslo)
- [Rørleggerfirmaer i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/rorleggerfirmaer/oslo)
- [Byggfirmaer i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/bergen)
- [Byggfirmaer i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/trondheim)
- [Byggfirmaer i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/baerum)
- [Byggfirmaer i Drammen](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/drammen)

Kilde: Norscout. Oppdatert 14.10.2026.
