---
title: "TMF SERVICE AS (924778067): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "TMF SERVICE AS i Nordre Follo hadde 426 258 kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/924778067-tmf-service-as"
---

# TMF SERVICE AS

Snekkerarbeid · Nordre Follo

- Org.nr: 924 778 067
- Styreleder: Iver Fyksen

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 426 258 kr (+6,7 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 118 276 kr (Margin 27,7 %)
- Etablert: 2020

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 17,0 % (meget god). Opp fra 15,7 % i 2024
- Likviditet: 6,28 (meget god). Opp fra 5,89 i 2024
- Soliditet: 84,2 % (meget god). Opp fra 83,1 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 15,7 % | 17,0 % |
| Driftsmargin | 50,6 % | 28,2 % | 27,7 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 23,0 % | 20,0 % |
| Likviditetsgrad | 10,33 | 5,89 | 6,28 |
| Soliditet | 56,5 % | 83,1 % | 84,2 % |
| Gjeldsgrad | 0,8 | 0,2 | 0,2 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 233 | 400 | 426 |
| Driftsresultat | 118 | 113 | 118 |
| Årsresultat | 100 | 98 | 101 |
| Driftsmargin | 50,6 % | 28,2 % | 27,7 % |
| Sum gjeld | 385 | 122 | 132 |
| Sum driftskostnader | 115 | 287 | 308 |
| Finansresultat | 11 | 13 | 11 |
| Resultat før skatt | 128 | 126 | 129 |
| Anleggsmidler | 0 | 0 | - |
| Omløpsmidler | 885 | 720 | 831 |
| Sum eiendeler | 885 | 720 | 831 |
| Egenkapital | 500 | 598 | 699 |
| Kortsiktig gjeld | 86 | 122 | 132 |
| Langsiktig gjeld | 299 | 0 | −1 |

## Ledelse og styre

- Iver Fyksen: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Lysneveien 34, 1423 Ski
- Postadresse: c/o Iver Fyksen, Lysneveien 34, 1423 Ski
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 43.320 Snekkerarbeid
- Etablert: 02.03.2020
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.11.2020
- Størrelse: Nr. 1 772 av 2 187 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Servicearbeid og salg av varer og tjenester.

## Kunngjøringer

- 01.08.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000638275&sokeverdi=924778067&spraak=nb)
- 09.08.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000685387&sokeverdi=924778067&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [E JENSSEN AS](https://www.norscout.com/no/company/930889784-e-jenssen-as) | Nordre Follo | - | 575 430 kr | - |
| [A.G.TREE AS](https://www.norscout.com/no/company/935416221-a-g-tree-as) | Nordre Follo | - | 391 472 kr | - |
| [GUNNARBEST AS](https://www.norscout.com/no/company/925903469-gunnarbest-as) | Nordre Follo | - | 714 492 kr | −42,7 % |
| [GETZ IT DONE AS](https://www.norscout.com/no/company/935992559-getz-it-done-as) | Nordre Follo | - | 342 565 kr | - |
| [EINARSREHAB AS](https://www.norscout.com/no/company/917824037-einarsrehab-as) | Nordre Follo | - | 917 954 kr | - |
| [MULTI BYGGSERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/934427327-multi-byggservice-as) | Nordre Follo | - | 270 554 kr | - |
| [JAM MONTASJE AS](https://www.norscout.com/no/company/918443509-jam-montasje-as) | Nordre Follo | - | 1,01 mill. kr | - |
| [MAXITHERM AS](https://www.norscout.com/no/company/936697143-maxitherm-as) | Nordre Follo | - | 0 kr | - |

## Bedriftslister

- [Byggfirmaer i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/oslo)
- [Byggfirmaer i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/bergen)
- [Byggfirmaer i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/trondheim)
- [Byggfirmaer i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/baerum)
- [Byggfirmaer i Drammen](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/drammen)
- [Byggfirmaer i Kristiansand](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/kristiansand)

Kilde: Norscout. Oppdatert 02.08.2026.
