---
title: "DAHL EQUESTRIAN CENTER AS (924792000): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "DAHL EQUESTRIAN CENTER AS i Hamar hadde 1,95 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 6 ansatte. Daglig leder er Sylvia Fiona Dahl. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/924792000-dahl-equestrian-center-as"
---

# DAHL EQUESTRIAN CENTER AS

Sportsaktiviteter ikke nevnt annet sted · Hamar · Etablert 2020

- Org.nr: 924 792 000
- Daglig leder: Sylvia Fiona Dahl (også styremedlem)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 1,95 mill. kr (+0,3 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −89 258 kr (Margin −4,6 %)
- Ansatte: 6 (Ned fra 8 i november 2025)

## Ansatte

- november 2025: 8
- januar 2026: 9
- februar 2026: 8
- mars 2026: 9
- mai 2026: 8
- juni 2026: 9
- oktober 2026: 6

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −5,6 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra 1,2 % i 2024
- Likviditet: 5,31 (meget god). Ned fra 7,30 i 2024
- Soliditet: 53,6 % (meget god). Ned fra 56,8 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | - | 3,1 % | 1,2 % | −5,6 % |
| Driftsmargin | - | 49,3 % | 2,9 % | 1,0 % | −4,6 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | 0,4 % | −4,1 % | −16,6 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 193,28 | 7,30 | 5,31 |
| Soliditet | - | 49,4 % | 59,4 % | 56,8 % | 53,6 % |
| Gjeldsgrad | - | 1,0 | 0,7 | 0,8 | 0,9 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | - | 995 | 1 504 | 1 946 | 1 951 |
| Driftsresultat | - | 491 | 43 | 20 | −89 |
| Årsresultat | 0 | 463 | 2 | −40 | −146 |
| Driftsmargin | - | 49,3 % | 2,9 % | 1,0 % | −4,6 % |
| Sum gjeld | - | 0 | 679 | 724 | 697 |
| Sum driftskostnader | - | 505 | 1 461 | 1 926 | 2 040 |
| Finansresultat | - | −27 | −40 | −59 | −56 |
| Resultat før skatt | - | - | 3 | −40 | −146 |
| Anleggsmidler | - | 805 | 1 544 | 1 377 | 1 232 |
| Omløpsmidler | - | - | 127 | 299 | 271 |
| Sum eiendeler | - | 1 065 | 1 671 | 1 676 | 1 503 |
| Egenkapital | - | 526 | 992 | 952 | 806 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 1 | 41 | 51 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 678 | 683 | 646 |

## Ledelse og styre

- Sylvia Fiona Dahl: Daglig leder og styremedlem
- Raymond Raastad: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Gåsbuvegen 685, 2323 Ingeberg
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 93.190 Sportsaktiviteter ikke nevnt annet sted
- Etablert: 25.02.2020
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.05.2020
- Størrelse: Nr. 154 av 404 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Rideskoledrift, utleie av stallplass, omsetning av hest, arrangementer, kafé- og kioskvirksomhet, camping og overnatting, reklame, lærlingopplæring og grønn omsorg og alt annet som står i naturlig forbindelse med dette.

## Siste endringer

- 19.05.2026: Styret endret

## Kunngjøringer

- 28.05.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000314067&sokeverdi=924792000&spraak=nb)
- 19.05.2026: [Styre](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000276566&sokeverdi=924792000&spraak=nb)
- 19.05.2026: [Signatur](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000276567&sokeverdi=924792000&spraak=nb)
- 03.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000531911&sokeverdi=924792000&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [ELVESLETTA RACING AS](https://www.norscout.com/no/company/933227774-elvesletta-racing-as) | Hamar | - | 51 000 kr | - |
| [AB Invest A/S](https://www.norscout.com/no/company/938991669-ab-invest-a-s) | Hamar | 11 | 14,8 mill. kr | +10 % |
| [PADEL RED KOLLTJERN AS](https://www.norscout.com/no/company/925948594-padel-red-kolltjern-as) | Hamar | 5 | 2,25 mill. kr | +2,0 % |
| [LEKELAND 1 HAMAR AS](https://www.norscout.com/no/company/990466831-lekeland-1-hamar-as) | Hamar | 20 | 6,68 mill. kr | −5,1 % |
| [BOWLING 1 HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/981547128-bowling-1-holding-as) | Hamar | 5 | 1,64 mill. kr | −22,2 % |
| [RUSH HAMAR AS](https://www.norscout.com/no/company/921200226-rush-hamar-as) | Hamar | 30 | 10,4 mill. kr | +5,4 % |
| [HAMAR OLYMPISKE ANLEGG AS](https://www.norscout.com/no/company/959384517-hamar-olympiske-anlegg-as) | Hamar | - | 5,27 mill. kr | −84,6 % |
| [ESPERN AS](https://www.norscout.com/no/company/985278482-espern-as) | Hamar | 57 | 24,6 mill. kr | +6,7 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 14.10.2026.
