---
title: "RAPID RAPPEL AS (924811358): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "RAPID RAPPEL AS i Stjørdal hadde 278 940 kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Morten Mondahl. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/924811358-rapid-rappel-as"
---

# RAPID RAPPEL AS

Industri-, produkt- og motedesignvirksomhet · Stjørdal

- Org.nr: 924 811 358
- Daglig leder: Morten Mondahl (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 278 940 kr (−36,4 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −56 731 kr (Margin −20,3 %)
- Etablert: 2020

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −15,3 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra 27,5 % i 2024
- Likviditet: 0,91 (svak). Ned fra 1,01 i 2024
- Soliditet: −10,5 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra 0,8 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 27,5 % | −15,3 % |
| Driftsmargin | - | 6,7 % | −20,3 % |
| Likviditetsgrad | 0,00 | 1,01 | 0,91 |
| Soliditet | - | 0,8 % | −10,5 % |
| Gjeldsgrad | - | 124,9 | - |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 0 | 439 | 279 |
| Driftsresultat | −19 | 30 | −57 |
| Årsresultat | −19 | 26 | −57 |
| Driftsmargin | - | 6,7 % | −20,3 % |
| Sum gjeld | 25 | 214 | 580 |
| Sum driftskostnader | 19 | 409 | 336 |
| Finansresultat | 0 | −3 | 0 |
| Resultat før skatt | −19 | 26 | −57 |
| Anleggsmidler | 0 | 0 | 0 |
| Omløpsmidler | 0 | 215 | 525 |
| Sum eiendeler | 0 | 215 | 525 |
| Egenkapital | −25 | 2 | −55 |
| Kortsiktig gjeld | 25 | 214 | 580 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Morten Mondahl: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: Wessels veg 95, 7502 Stjørdal
- Postadresse: c/o Morten Mondahl, Furuvegen 4, 7507 Stjørdal
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 74.110 Industri-, produkt- og motedesignvirksomhet
- Etablert: 05.03.2020
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 02.05.2024
- Regnskapsfører: [SPAREBANK 1 REGNSKAPSHUSET SMN AS](https://www.norscout.com/no/company/936285066-sparebank-1-regnskapshuset-smn-as)
- Størrelse: Nr. 712 av 1 242 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Produksjon og salg av produkter innen rappellering, klatring og fallsikring.

## Siste endringer

- 09.05.2026: Næringskode endret
- 08.05.2026: Formål endret

## Kunngjøringer

- 31.03.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000152655&sokeverdi=924811358&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [DIGITAL MARINE AS](https://www.norscout.com/no/company/919265299-digital-marine-as) | Stjørdal | - | 920 710 kr | - |
| [SKAARDALSMO FUEL CONSULTING AS](https://www.norscout.com/no/company/914074029-skaardalsmo-fuel-consulting-as) | Stjørdal | - | 80 205 kr | - |
| [SONIFISH AS](https://www.norscout.com/no/company/835038742-sonifish-as) | Stjørdal | - | 1,65 mill. kr | - |
| [KENN-OLE MOEN AS](https://www.norscout.com/no/company/974801086-kenn-ole-moen-as) | Stjørdal | - | 38 474 kr | - |
| [SMARTHEATER AS](https://www.norscout.com/no/company/928687902-smartheater-as) | Stjørdal | - | 1,68 mill. kr | - |
| [LUN COLLECTION AS](https://www.norscout.com/no/company/933066495-lun-collection-as) | Stjørdal | - | 36 395 kr | - |
| [POLYTEKNIKK AS](https://www.norscout.com/no/company/890854192-polyteknikk-as) | Stjørdal | - | 2,65 mill. kr | −7,8 % |
| [RAPID RAPPEL TECHNOLOGY AS](https://www.norscout.com/no/company/917106096-rapid-rappel-technology-as) | Stjørdal | - | 32 633 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 10.05.2026.
