---
title: "SPORT 1 SUPPORTER AS (924884282): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "SPORT 1 SUPPORTER AS i Randaberg hadde 6,4 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/924884282-sport-1-supporter-as"
---

# SPORT 1 SUPPORTER AS

Detaljhandel med sportsvarer · Randaberg

- Org.nr: 924 884 282
- Styreleder: Bent Johannes Bergesen

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 6,4 mill. kr (+110,9 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 2,08 mill. kr (Margin 32,5 %)
- Etablert: 2020

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 54,0 % (meget god). Opp fra 48,4 % i 2024
- Likviditet: 2,19 (meget god). Ned fra 4,53 i 2024
- Soliditet: 55,0 % (meget god). Ned fra 78,9 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | - | - | 48,4 % | 54,0 % |
| Driftsmargin | - | - | 29,3 % | 30,1 % | 32,5 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | 51,2 % | 66,1 % | 87,5 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 2,65 | 4,53 | 2,19 |
| Soliditet | 69,8 % | 84,1 % | 65,5 % | 78,9 % | 55,0 % |
| Gjeldsgrad | 0,4 | 0,2 | 0,5 | 0,3 | 0,8 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 594 | 1 470 | 1 618 | 3 033 | 6 395 |
| Driftsresultat | - | - | 475 | 913 | 2 080 |
| Årsresultat | 119 | 423 | 369 | 733 | 1 666 |
| Driftsmargin | - | - | 29,3 % | 30,1 % | 32,5 % |
| Sum gjeld | 138 | 140 | 584 | 464 | 2 574 |
| Sum driftskostnader | 152 | 543 | 1 143 | 2 120 | 4 316 |
| Finansresultat | - | - | 0 | 28 | 56 |
| Resultat før skatt | - | - | 474 | 941 | 2 136 |
| Anleggsmidler | 0 | 0 | 167 | 116 | 85 |
| Omløpsmidler | - | - | 1 528 | 2 081 | 5 637 |
| Sum eiendeler | 456 | 882 | 1 695 | 2 197 | 5 723 |
| Egenkapital | 318 | 742 | 1 111 | 1 733 | 3 149 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 577 | 459 | 2 572 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 7 | 4 | 2 |

## Ledelse og styre

- Bent Johannes Bergesen: Styrets leder
- Lars Gaute Bø: Styremedlem
- Ole Kristian Nygaard: Styremedlem
- Linda Lauvstad: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Jon Torbergssons vei 2, 4070 Randaberg
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 47.631 Detaljhandel med sportsvarer
- Etablert: 09.03.2020
- Aksjekapital: 225 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.05.2020
- Regnskapsfører: [SPORT HOLDING REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/981951840-sport-holding-regnskap-as)
- Størrelse: Nr. 438 av 938 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Handel med supporterutstyr og annen virksomhet som naturlig hører inn under dette.

## Kunngjøringer

- 04.07.2026: [Erverv av egne aksjer-fullmakt](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000492643&sokeverdi=924884282&spraak=nb)
- 25.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000431810&sokeverdi=924884282&spraak=nb)
- 03.10.2025: [Signatur](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000772161&sokeverdi=924884282&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [SPORT 1 RANDABERG AS](https://www.norscout.com/no/company/980945782-sport-1-randaberg-as) | Randaberg | 8 | 19,4 mill. kr | +3,7 % |
| [RE BRUKTBIL AS](https://www.norscout.com/no/company/916569130-re-bruktbil-as) | Randaberg | - | 10,5 mill. kr | +18 % |
| [MADLA DEKKSENTER AS](https://www.norscout.com/no/company/934952065-madla-dekksenter-as) | Randaberg | - | 4,03 mill. kr | - |
| [SIRKEL NORGE AS](https://www.norscout.com/no/company/931878778-sirkel-norge-as) | Randaberg | 5 | 1,91 mill. kr | −31,1 % |
| [LANDES NYE SPIRE AS](https://www.norscout.com/no/company/912114678-landes-nye-spire-as) | Randaberg | - | 4 mill. kr | −10,1 % |
| [LANDSBYSTRIKK AS](https://www.norscout.com/no/company/919278900-landsbystrikk-as) | Randaberg | 5 | 2,68 mill. kr | +0,9 % |
| [SANDE HERREKLÆR AS](https://www.norscout.com/no/company/915646271-sande-herreklaer-as) | Randaberg | - | 3,68 mill. kr | +3,2 % |
| [HAPPY STAR AS](https://www.norscout.com/no/company/925146358-happy-star-as) | Randaberg | 5 | 4,19 mill. kr | −3,0 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 15.07.2026.
