---
title: "SNASEN AS (924925558): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "SNASEN AS i Oslo hadde 825 841 kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Robin Rengård. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/924925558-snasen-as"
---

# SNASEN AS

Grafisk design og visuell kommunikasjonsdesign · Oslo

- Org.nr: 924 925 558
- Daglig leder: Robin Rengård (også styremedlem)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 825 841 kr (+22,2 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 12 072 kr (Margin 1,5 %)
- Etablert: 2020

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 6,1 % (tilfredsstillende). Ned fra 13,7 % i 2024
- Likviditet: 1,63 (god). Opp fra 1,39 i 2024
- Soliditet: 26,0 % (god). Opp fra 20,0 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 13,7 % | 6,1 % |
| Driftsmargin | −18,8 % | 2,7 % | 1,5 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 46,5 % | 24,1 % |
| Likviditetsgrad | 0,98 | 1,39 | 1,63 |
| Soliditet | 37,0 % | 20,0 % | 26,0 % |
| Gjeldsgrad | 1,7 | 4,0 | 2,8 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 449 | 676 | 826 |
| Driftsresultat | −84 | 18 | 12 |
| Årsresultat | −87 | 15 | 11 |
| Driftsmargin | −18,8 % | 2,7 % | 1,5 % |
| Sum gjeld | 43 | 161 | 146 |
| Sum driftskostnader | 534 | 658 | 814 |
| Finansresultat | −2 | −3 | −1 |
| Resultat før skatt | −87 | 15 | 11 |
| Anleggsmidler | 26 | 12 | 1 |
| Omløpsmidler | 42 | 189 | 197 |
| Sum eiendeler | 68 | 201 | 197 |
| Egenkapital | 25 | 40 | 51 |
| Kortsiktig gjeld | 43 | 136 | 121 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 25 | 25 |

## Ledelse og styre

- Robin Rengård: Daglig leder og styremedlem
- Ida Bjørnsen: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Ammerudgrenda 71, 0960 Oslo
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 74.120 Grafisk design og visuell kommunikasjonsdesign
- Etablert: 21.01.2020
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.05.2020
- Regnskapsfører: [PSO REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/986963693-pso-regnskap-as)
- Størrelse: Nr. 405 av 811 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Grafisk og visuell kommunikasjonsdesign

## Kunngjøringer

- 01.08.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000638305&sokeverdi=924925558&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [GRÅBO AS](https://www.norscout.com/no/company/923774297-grabo-as) | Oslo | - | 827 405 kr | - |
| [NEUSCHNEE AS](https://www.norscout.com/no/company/927816407-neuschnee-as) | Oslo | - | 813 647 kr | - |
| [DALCHOW AS](https://www.norscout.com/no/company/979845529-dalchow-as) | Oslo | - | 829 808 kr | - |
| [STUDIO JØRN AAGAARD AS](https://www.norscout.com/no/company/833641182-studio-jorn-aagaard-as) | Oslo | - | 812 076 kr | - |
| [NODE OSLO AS](https://www.norscout.com/no/company/995709724-node-oslo-as) | Oslo | - | 829 974 kr | - |
| [RECENT AS](https://www.norscout.com/no/company/998215315-recent-as) | Oslo | - | 812 055 kr | - |
| [KAMATO AS](https://www.norscout.com/no/company/988265004-kamato-as) | Oslo | - | 834 183 kr | −21 % |
| [HALLÉN HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/998360439-hallen-holding-as) | Oslo | - | 808 062 kr | - |

## Bedriftslister

- [Eiendomsselskaper i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/oslo)
- [Helsebedrifter i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/oslo)
- [IT-selskaper i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/oslo)
- [Transportbedrifter i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/transportbedrifter/oslo)
- [Byggfirmaer i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/oslo)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/oslo)

Kilde: Norscout. Oppdatert 02.08.2026.
