---
title: "LAKKERING OG SÅNT AS (924952059): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "LAKKERING OG SÅNT AS i Vindafjord hadde 296 075 kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/924952059-lakkering-og-sant-as"
---

# LAKKERING OG SÅNT AS

Reparasjon og vedlikehold av motorvogner · Vindafjord

- Org.nr: 924 952 059
- Styreleder: Marton Nordtveit

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 296 075 kr (−15,3 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 57 868 kr (Margin 19,5 %)
- Etablert: 2020

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 187,6 % (meget god). Opp fra −52,4 % i 2024
- Likviditet: 0,00 (ikke tilfredsstillende). Ned fra 0,03 i 2024
- Soliditet: −2 692,1 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra −1 062,4 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −52,4 % | 187,6 % |
| Driftsmargin | −21,2 % | −10,1 % | 19,5 % |
| Likviditetsgrad | 0,07 | 0,03 | 0,00 |
| Soliditet | −462,0 % | −1 062,4 % | −2 692,1 % |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 345 | 350 | 296 |
| Driftsresultat | −73 | −35 | 58 |
| Årsresultat | −99 | −62 | 32 |
| Driftsmargin | −21,2 % | −10,1 % | 19,5 % |
| Sum gjeld | 507 | 524 | 464 |
| Sum driftskostnader | 419 | 385 | 238 |
| Finansresultat | −26 | −27 | −26 |
| Resultat før skatt | −99 | −62 | 32 |
| Anleggsmidler | 52 | 31 | 17 |
| Omløpsmidler | 38 | 14 | 0 |
| Sum eiendeler | 90 | 45 | 17 |
| Egenkapital | −417 | −479 | −447 |
| Kortsiktig gjeld | 507 | 524 | 464 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Marton Nordtveit: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Skjoldavikvegen 83, 5574 Skjold
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 95.310 Reparasjon og vedlikehold av motorvogner
- Etablert: 30.03.2020
- Aksjekapital: 200 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.03.2020
- Regnskapsfører: [TYSVÆR REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/923098097-tysvaer-regnskap-as)
- Størrelse: Nr. 2 729 av 2 968 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Lakkering og andre produkter/tjenester som naturlig hører sammen med dette.

## Kunngjøringer

- 19.05.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000278261&sokeverdi=924952059&spraak=nb)
- 19.05.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000278260&sokeverdi=924952059&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [TILBAKENY AS](https://www.norscout.com/no/company/923177388-tilbakeny-as) | Vindafjord | - | 513 751 kr | - |
| [KVOLL AS](https://www.norscout.com/no/company/921105649-kvoll-as) | Vindafjord | - | 45 000 kr | - |
| [HOLTEN MST AS](https://www.norscout.com/no/company/999523153-holten-mst-as) | Vindafjord | - | 658 000 kr | - |
| [VASS-SKILLE AS](https://www.norscout.com/no/company/922156980-vass-skille-as) | Vindafjord | - | 0 kr | - |
| [BJOA AUTO AS](https://www.norscout.com/no/company/948540754-bjoa-auto-as) | Vindafjord | - | 2,55 mill. kr | −24,9 % |
| [NONSLID HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/924430109-nonslid-holding-as) | Vindafjord | - | 0 kr | - |
| [HAUGALAND BIL AS](https://www.norscout.com/no/company/929027655-haugaland-bil-as) | Vindafjord | - | 2,8 mill. kr | −11,3 % |
| [TK TEKNIKK AS](https://www.norscout.com/no/company/938335761-tk-teknikk-as) | Vindafjord | - | - | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 20.05.2026.
