---
title: "MAGMA FASHION AS (925028231): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "MAGMA FASHION AS i Tromsø hadde 6,44 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 10 ansatte. Daglig leder er Svein-Tore Nyvoll. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/925028231-magma-fashion-as"
---

# MAGMA FASHION AS

Detaljhandel med klær · Tromsø · Etablert 2020

- Org.nr: 925 028 231
- Telefon: +4791192101
- E-post: post@magmafashion.no
- Nettsted: [magmafashion.no](https://www.magmafashion.no)
- Daglig leder: Svein-Tore Nyvoll (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 6,44 mill. kr (+39,4 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −14 302 kr (Margin −0,2 %)
- Ansatte: 10

## Ansatte

- september 2025: 11
- oktober 2025: 10
- november 2025: 9
- mars 2026: 8
- mai 2026: 10

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 0,2 % (ikke tilfredsstillende). Opp fra −6,6 % i 2024
- Likviditet: 1,25 (tilfredsstillende). Opp fra 1,01 i 2024
- Soliditet: 14,0 % (tilfredsstillende). Opp fra 7,9 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 9,0 % | - | −6,6 % | 0,2 % |
| Driftsmargin | 9,9 % | 5,7 % | 6,6 % | −4,7 % | −0,2 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | 21,7 % | −80,4 % | −62,6 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 1,32 | 1,01 | 1,25 |
| Soliditet | 21,9 % | 23,8 % | 27,0 % | 7,9 % | 14,0 % |
| Gjeldsgrad | 3,6 | 3,2 | 2,7 | 11,7 | 6,1 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 3 082 | 3 184 | 3 858 | 4 622 | 6 445 |
| Driftsresultat | 304 | 182 | 255 | −217 | −14 |
| Årsresultat | 190 | 55 | 83 | −328 | −259 |
| Driftsmargin | 9,9 % | 5,7 % | 6,6 % | −4,7 % | −0,2 % |
| Sum gjeld | 125 | 1 567 | 1 548 | 2 845 | 3 587 |
| Sum driftskostnader | 2 777 | 3 002 | 3 603 | 4 839 | 6 459 |
| Finansresultat | −61 | −109 | −140 | −111 | −245 |
| Resultat før skatt | - | - | 115 | −328 | −259 |
| Anleggsmidler | 166 | 128 | 81 | 513 | 472 |
| Omløpsmidler | - | - | 2 039 | 2 576 | 3 701 |
| Sum eiendeler | 1 978 | 2 055 | 2 120 | 3 089 | 4 172 |
| Egenkapital | 434 | 488 | 572 | 244 | 585 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 1 548 | 2 545 | 2 957 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 0 | 300 | 630 |

## Ledelse og styre

- Svein-Tore Nyvoll: Daglig leder og styrets leder
- Charlotte Nyvoll: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: c/o Veitasenteret, Storgata 102, 9008 Tromsø
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 47.710 Detaljhandel med klær
- Etablert: 23.04.2020
- Aksjekapital: 330 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.11.2020
- Størrelse: Nr. 672 av 1 939 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Salg av klær.

## Siste endringer

- 08.02.2026: Styret endret

## Kunngjøringer

- 06.08.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000668383&sokeverdi=925028231&spraak=nb)
- 04.08.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000669543&sokeverdi=925028231&spraak=nb)
- 02.07.2025: [Vedtektsdato](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000515729&sokeverdi=925028231&spraak=nb)
- 02.07.2025: [Kapital](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000515730&sokeverdi=925028231&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [CMN AS](https://www.norscout.com/no/company/914266696-cmn-as) | Tromsø | 10 | 11,2 mill. kr | +1,2 % |
| [REIN LOVE CLOTHING AS](https://www.norscout.com/no/company/913540859-rein-love-clothing-as) | Tromsø | 8 | 8,98 mill. kr | +17,2 % |
| [SNARBY STRIKKESTUDIO AS](https://www.norscout.com/no/company/879502012-snarby-strikkestudio-as) | Tromsø | 13 | 26,7 mill. kr | +6,6 % |
| [TROMSØ DRIFT AS](https://www.norscout.com/no/company/919865539-tromso-drift-as) | Tromsø | 7 | 7,28 mill. kr | −3,9 % |
| [MONA ABELSEN STORE AS](https://www.norscout.com/no/company/915145256-mona-abelsen-store-as) | Tromsø | 20 | 42,8 mill. kr | +4,6 % |
| [ZAPPA AS](https://www.norscout.com/no/company/924554630-zappa-as) | Tromsø | 6 | 4,79 mill. kr | +5,9 % |
| [BRØDRENE JOHANNESSEN AS](https://www.norscout.com/no/company/939461906-brodrene-johannessen-as) | Tromsø | 27 | 34,2 mill. kr | +23,1 % |
| [NANSEN OUTDOOR STORE TROMSØ AS](https://www.norscout.com/no/company/999012876-nansen-outdoor-store-tromso-as) | Tromsø | 5 | 4,89 mill. kr | +47,8 % |

## Bedriftslister

- [Eiendomsselskaper i Tromsø](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/tromso)
- [Helsebedrifter i Tromsø](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/tromso)
- [Byggfirmaer i Tromsø](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/tromso)
- [Transportbedrifter i Tromsø](https://www.norscout.com/no/l/transportbedrifter/tromso)
- [IT-selskaper i Tromsø](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/tromso)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Tromsø](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/tromso)

Kilde: Norscout. Oppdatert 07.08.2026.
