---
title: "CONAN INVEST AS (925120138): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "CONAN INVEST AS i Melhus hadde 4 mill. kr i driftsinntekter i 2024. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/925120138-conan-invest-as"
---

# CONAN INVEST AS

**Årsregnskap for 2025 ikke registrert**

Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning · Melhus

- Org.nr: 925 120 138
- Styreleder: Ronny Størseth

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2024: 4 mill. kr
- Driftsresultat 2024: 2,85 mill. kr (Margin 71,3 %)
- Etablert: 2020

## Nøkkeltall 2024

- Lønnsomhet: 17,2 % (meget god). Opp fra −89,7 % i 2023
- Likviditet: 1,53 (god). Ned fra 5,70 i 2023
- Soliditet: 65,2 % (meget god). Ned fra 90,0 % i 2023

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | - | −89,7 % | 17,2 % |
| Driftsmargin | - | - | - | 71,3 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | −2 400,0 % | −100,1 % | 16,1 % |
| Likviditetsgrad | 0,83 | 0,43 | 5,70 | 1,53 |
| Soliditet | 29,4 % | −20,0 % | 90,0 % | 65,2 % |
| Gjeldsgrad | 2,4 | - | 0,1 | 0,5 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 0 | - | 0 | 4 000 |
| Driftsresultat | −12 | −12 | −3 796 | 2 851 |
| Årsresultat | −9 | −9 | −5 786 | 1 993 |
| Driftsmargin | - | - | - | 71,3 % |
| Sum gjeld | 12 | 23 | 1 280 | 7 095 |
| Sum driftskostnader | - | - | 3 796 | - |
| Finansresultat | - | - | −1 981 | - |
| Resultat før skatt | −12 | −12 | −5 777 | 1 993 |
| Anleggsmidler | 7 | 10 | 5 530 | 9 545 |
| Omløpsmidler | 10 | 10 | 7 295 | 10 838 |
| Sum eiendeler | 17 | 20 | 12 825 | 20 383 |
| Egenkapital | 5 | −4 | 11 545 | 13 288 |
| Kortsiktig gjeld | 12 | 23 | 1 280 | 7 095 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 | 0 |

## Ledelse og styre

- Ronny Størseth: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: c/o Ronny With Størseth, Drammensvegen 11, 7224 Melhus
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 70.200 Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning
- Etablert: 18.05.2020
- Tidligere navn: STØRSAND FORVALTNING AS (2020 til 2021); ALFANOR 20044 AS (2020)
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Størrelse: Nr. 1 322 av 9 890 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Eie aksjer og andeler samt tilby konsulentbistand og det som naturlig kommer inn under slik virksomhet.

## Kunngjøringer

- 20.04.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000187759&sokeverdi=925120138&spraak=nb)
- 20.03.2026: [Varsel om tvangsoppløsning](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000128358&sokeverdi=925120138&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [GB RÅDGIVNING AS](https://www.norscout.com/no/company/996333035-gb-radgivning-as) | Melhus | - | 6,35 mill. kr | +10,1 % |
| [HVERDAGSRÅD AS](https://www.norscout.com/no/company/915159249-hverdagsrad-as) | Melhus | - | 626 630 kr | - |
| [MAYCAN AS](https://www.norscout.com/no/company/929959825-maycan-as) | Melhus | - | 617 249 kr | - |
| [ISE7 AS](https://www.norscout.com/no/company/928489140-ise7-as) | Melhus | - | 437 102 kr | - |
| [FRONT1 AS](https://www.norscout.com/no/company/989098454-front1-as) | Melhus | - | 303 227 kr | - |
| [LEGA AS](https://www.norscout.com/no/company/988803855-lega-as) | Melhus | - | 96 000 kr | - |
| [CANIS INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/989202774-canis-invest-as) | Melhus | - | 96 000 kr | - |
| [AS SUPPORT](https://www.norscout.com/no/company/861231712-as-support) | Melhus | - | 55 000 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 24.09.2026.
