---
title: "JM SERVICES AS (925135151): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "JM SERVICES AS i Gjesdal hadde 8,62 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 9 ansatte. Daglig leder er Jakub Lukasz Malczewski. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/925135151-jm-services-as"
---

# JM SERVICES AS

Utvendig rengjøring av bygninger og industriell rengjøring · Gjesdal · Etablert 2020

- Org.nr: 925 135 151
- Telefon: 97 33 30 96
- E-post: post@jmservices.no
- Nettsted: [jmservices.no](https://www.jmservices.no)
- Daglig leder: Jakub Lukasz Malczewski (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 8,62 mill. kr (+50 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 1,14 mill. kr (Margin 13,3 %)
- Ansatte: 9 (Opp fra 6 i november 2025)

## Ansatte

- september 2025: 7
- november 2025: 6
- mai 2026: 5
- juni 2026: 6
- august 2026: 7
- september 2026: 8
- oktober 2026: 9

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 63,2 % (meget god). Ned fra 106,6 % i 2024
- Likviditet: 1,35 (tilfredsstillende). Opp fra 0,72 i 2024
- Soliditet: 32,4 % (god). Opp fra −9,9 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −27,0 % | 3,9 % | 106,6 % | 63,2 % |
| Driftsmargin | −1,3 % | −6,1 % | 0,4 % | 15,4 % | 13,3 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | - | - | 340,8 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 0,60 | 0,72 | 1,35 |
| Soliditet | 14,6 % | −13,2 % | −8,3 % | −9,9 % | 32,4 % |
| Gjeldsgrad | 5,8 | - | - | - | 2,1 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 1 124 | 1 753 | 3 248 | 5 744 | 8 618 |
| Driftsresultat | −14 | −107 | 13 | 885 | 1 143 |
| Årsresultat | −11 | −104 | 13 | 721 | 895 |
| Driftsmargin | −1,3 % | −6,1 % | 0,4 % | 15,4 % | 13,3 % |
| Sum gjeld | - | - | 512 | 1 317 | 1 650 |
| Sum driftskostnader | 1 138 | 1 860 | 3 235 | 4 859 | 7 475 |
| Finansresultat | 4 | 3 | −1 | 10 | 5 |
| Resultat før skatt | - | - | 13 | 895 | 1 148 |
| Anleggsmidler | 223 | 168 | 165 | 268 | 366 |
| Omløpsmidler | - | - | 308 | 930 | 2 075 |
| Sum eiendeler | 370 | 381 | 473 | 1 199 | 2 442 |
| Egenkapital | 54 | −50 | −39 | −118 | 792 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 512 | 1 285 | 1 535 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 0 | 31 | 115 |

## Ledelse og styre

- Jakub Lukasz Malczewski: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: Kongsgata 7, 4331 Ålgård
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 81.220 Utvendig rengjøring av bygninger og industriell rengjøring
- Etablert: 08.05.2020
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.05.2020
- Revisor: [IDSØ & RAVNÅS REVISJON AS](https://www.norscout.com/no/company/989048732-idso-ravnas-revisjon-as)
- Regnskapsfører: [ZIMMERMANN ØKONOMI OG REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/916859465-zimmermann-okonomi-og-regnskap-as)
- Størrelse: Nr. 30 av 205 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Utvendig renholdstjenester, rengjøringstjenester. Utvendig og innvendig maling av fasader. Hagearbeid. Flytting. Utleie av utstyr/maskiner til som brukes til rengjøring og bygning. Utleie av biler. Konsultasjonstjenester innen rengjøringsbransjen og bygging. Ferdiggjøring av bygninger, oppføring av bygninger, oppussing, renovering. Import og eksport av bildeler og varer knyttet til rengjøring og bygning. Formidling i kontakt mellom oppdragsgiver og oppdragstaker innen renholdstjenester og bygning og andre produkter/tjenester som naturlig hører med dett, herunder å delta.

## Siste endringer

- 07.08.2026: Revisor endret

## Kunngjøringer

- 07.08.2026: [Revisor](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000670812&sokeverdi=925135151&spraak=nb)
- 01.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000468885&sokeverdi=925135151&spraak=nb)
- 31.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000654568&sokeverdi=925135151&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [ROGALAND FASADEVASK AS](https://www.norscout.com/no/company/926406949-rogaland-fasadevask-as) | Gjesdal | 6 | 5,42 mill. kr | +62,9 % |
| [SG BETONG AS](https://www.norscout.com/no/company/919268743-sg-betong-as) | Gjesdal | - | 6,78 mill. kr | +95 % |
| [GJESDAL SANDBLÅSING AS](https://www.norscout.com/no/company/922018545-gjesdal-sandblasing-as) | Gjesdal | - | 2,21 mill. kr | −36,5 % |
| [INFUTURO HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/922219303-infuturo-holding-as) | Gjesdal | - | 0 kr | - |
| [GRO RENHOLD AS](https://www.norscout.com/no/company/935707021-gro-renhold-as) | Gjesdal | 11 | 1,45 mill. kr | - |
| [MRE SERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/935339278-mre-service-as) | Gjesdal | - | 253 744 kr | - |
| [JG SERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/936464017-jg-service-as) | Gjesdal | - | - | - |
| [M&R VEDLIKEHOLD AS](https://www.norscout.com/no/company/936944507-m-r-vedlikehold-as) | Gjesdal | - | - | - |

## Bedriftslister

- [Renholdsfirmaer i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/renholdsfirmaer/oslo)
- [Renholdsfirmaer i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/renholdsfirmaer/bergen)
- [Renholdsfirmaer i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/renholdsfirmaer/baerum)
- [Renholdsfirmaer i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/renholdsfirmaer/trondheim)
- [Renholdsfirmaer i Drammen](https://www.norscout.com/no/l/renholdsfirmaer/drammen)
- [Renholdsfirmaer i Lillestrøm](https://www.norscout.com/no/l/renholdsfirmaer/lillestrom)

Kilde: Norscout. Oppdatert 14.10.2026.
