---
title: "VAPEQUEEN AS (925194522): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "VAPEQUEEN AS i Lindesnes er registrert i Enhetsregisteret. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/925194522-vapequeen-as"
---

# VAPEQUEEN AS

Uoppgitt · Lindesnes

- Org.nr: 925 194 522
- Styreleder: Ruth-Elin Bergum

## Nøkkeltall

- Driftsresultat 2025: −92 420 kr
- Etablert: 2020

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 76,5 % (meget god). Opp fra 2,5 % i 2024
- Likviditet: 205,26 (meget god). Opp fra 173,16 i 2024
- Soliditet: 99,5 % (meget god). Opp fra 99,4 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 2,5 % | 76,5 % |
| Driftsmargin | 39,7 % | 32,0 % | - |
| Egenkapitalrentabilitet | - | −4,1 % | 72,3 % |
| Likviditetsgrad | 1,55 | 173,16 | 205,26 |
| Soliditet | 55,4 % | 99,4 % | 99,5 % |
| Gjeldsgrad | 0,8 | 0,0 | 0,0 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 131 | 128 | - |
| Driftsresultat | 52 | 41 | −92 |
| Årsresultat | 3 525 | −146 | 3 371 |
| Driftsmargin | 39,7 % | 32 % | - |
| Sum gjeld | 2 628 | 17 | 31 |
| Sum driftskostnader | 79 | 87 | 92 |
| Finansresultat | 3 500 | −169 | 3 493 |
| Resultat før skatt | 3 552 | −128 | 3 400 |
| Anleggsmidler | 1 829 | 82 | 82 |
| Omløpsmidler | 4 062 | 2 953 | 6 338 |
| Sum eiendeler | 5 892 | 3 035 | 6 420 |
| Egenkapital | 3 264 | 3 018 | 6 389 |
| Kortsiktig gjeld | 2 628 | 17 | 31 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Ruth-Elin Bergum: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Manneskaret 26B, 4534 Marnardal
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 00.000 Uoppgitt
- Etablert: 12.05.2020
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Revisor: [REVISJON SØR AS](https://www.norscout.com/no/company/943708428-revisjon-sor-as)
- Regnskapsfører: [VIEW GROUP AS](https://www.norscout.com/no/company/987260335-view-group-as)
- Størrelse: Nr. 3 430 av 6 324 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Eie aksjer i andre selskaper, investering i fast eiendom og verdipapirer, herunder lånefinansierte investeringer med verdipapirer og valuta og annet som naturlig faller sammen med dette, herunder å delta i andre selskaper med lignende virksomhet, kjøp og salg av aksjer, eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretagender.

## Siste endringer

- 23.12.2025: Ny forretningsadresse
- 24.09.2025: Næringskode endret

## Kunngjøringer

- 06.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000502830&sokeverdi=925194522&spraak=nb)
- 23.12.2025: [Forretningsadresse](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000896371&sokeverdi=925194522&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [STV INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/933217760-stv-invest-as) | Lindesnes | - | 129 325 kr | - |
| [HAGELAND ENERGI & KONSTRUKSJON AS](https://www.norscout.com/no/company/935236207-hageland-energi-konstruksjon-as) | Lindesnes | - | 125 675 kr | - |
| [ARTHUR ROBERTSEN HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/927211289-arthur-robertsen-holding-as) | Lindesnes | - | 134 840 kr | - |
| [PAUL K TØRRESSEN AS](https://www.norscout.com/no/company/923814922-paul-k-torressen-as) | Lindesnes | - | 111 000 kr | - |
| [E-A HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/919460075-e-a-holding-as) | Lindesnes | - | 135 667 kr | - |
| [HIMASI AS](https://www.norscout.com/no/company/999539300-himasi-as) | Lindesnes | - | 84 950 kr | - |
| [MIKKELSMYRVEIEN 6 AS](https://www.norscout.com/no/company/935472865-mikkelsmyrveien-6-as) | Lindesnes | - | 142 826 kr | - |
| [KJELLBY ELEKTRONIKK AS](https://www.norscout.com/no/company/928019608-kjellby-elektronikk-as) | Lindesnes | - | 81 763 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 07.07.2026.
