---
title: "BAKLIA STALL & GÅRDSBARNEHAGE AS (925207845): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "BAKLIA STALL & GÅRDSBARNEHAGE AS i Gausdal hadde 10 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 25 ansatte. Daglig leder er Camilla Lien. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/925207845-baklia-stall-gardsbarnehage-as"
---

# BAKLIA STALL & GÅRDSBARNEHAGE AS

Førskoleundervisning og drift av barnehager · Gausdal · Etablert 2020

- Org.nr: 925 207 845
- Daglig leder: Camilla Lien (også styremedlem)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 10 mill. kr (+30,2 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 1,17 mill. kr (Margin 11,6 %)
- Ansatte: 25 (Opp fra 22 i oktober 2025)

## Ansatte

- september 2025: 19
- oktober 2025: 22
- januar 2026: 23
- august 2026: 22
- september 2026: 23
- oktober 2026: 25

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 31,1 % (meget god). Opp fra 7,5 % i 2024
- Likviditet: 1,18 (tilfredsstillende). Opp fra 0,92 i 2024
- Soliditet: 54,9 % (meget god). Opp fra 46,7 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 8,0 % | 14,6 % | 7,5 % | 31,1 % |
| Driftsmargin | 3,3 % | 3,1 % | 5,5 % | 2,9 % | 11,6 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | 30,8 % | 13,4 % | 58,3 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 0,74 | 0,92 | 1,18 |
| Soliditet | 43,2 % | 37,9 % | 48,5 % | 46,7 % | 54,9 % |
| Gjeldsgrad | 1,3 | 1,6 | 1,1 | 1,1 | 0,8 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 6 860 | 6 931 | 7 364 | 7 706 | 10 031 |
| Driftsresultat | 227 | 216 | 404 | 223 | 1 166 |
| Årsresultat | 149 | 142 | 288 | 148 | 880 |
| Driftsmargin | 3,3 % | 3,1 % | 5,5 % | 2,9 % | 11,6 % |
| Sum gjeld | 1 500 | 1 734 | 1 429 | 1 706 | 1 946 |
| Sum driftskostnader | 6 634 | 6 715 | 6 959 | 7 483 | 8 864 |
| Finansresultat | −35 | −34 | −35 | −33 | −39 |
| Resultat før skatt | - | - | 370 | 190 | 1 128 |
| Anleggsmidler | 2 039 | 2 028 | 1 953 | 2 150 | 2 610 |
| Omløpsmidler | - | - | 822 | 1 050 | 1 709 |
| Sum eiendeler | 2 640 | 2 791 | 2 775 | 3 199 | 4 319 |
| Egenkapital | 1 140 | 1 057 | 1 345 | 1 493 | 2 373 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 1 103 | 1 139 | 1 446 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 326 | 567 | 500 |

## Ledelse og styre

- Camilla Lien: Daglig leder og styremedlem
- Liv Lien: Styrets leder
- Aleksander Lien: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Baklivegen 1643, 2651 Østre Gausdal
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 85.100 Førskoleundervisning og drift av barnehager
- Etablert: 20.05.2020
- Aksjekapital: 100 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Revisor: [VALENTOR REVISJON AS](https://www.norscout.com/no/company/997088980-valentor-revisjon-as)
- Regnskapsfører: [REGNSKAPSFØRER'N AS](https://www.norscout.com/no/company/991079505-regnskapsforer-n-as)
- Størrelse: Nr. 987 av 1 628 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Drift av barnehage samt utleie av stall. Selskapet kan også ved aksjetegning eller på annen måte investere i andre selskap samt kjøpe, eie og selge fast eiendom.

## Kunngjøringer

- 27.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000439195&sokeverdi=925207845&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [FOLLEBU FUS BARNEHAGE AS](https://www.norscout.com/no/company/922043132-follebu-fus-barnehage-as) | Gausdal | 19 | 16,2 mill. kr | +11,7 % |
| [KRIYA YOGA NORGE AS](https://www.norscout.com/no/company/934438205-kriya-yoga-norge-as) | Gausdal | - | 1,12 mill. kr | - |
| [KAAN AS](https://www.norscout.com/no/company/912456935-kaan-as) | Gausdal | - | 484 000 kr | - |
| [LIFANDIS AS](https://www.norscout.com/no/company/928963136-lifandis-as) | Gausdal | - | 237 810 kr | - |
| [STIKLESTAD GÅRDS- OG FRILUFTSBARNEHAGE AS](https://www.norscout.com/no/company/992410507-stiklestad-gards-og-friluftsbarnehage-as) | Verdal | 25 | 11 mill. kr | +20 % |
| [LÆRINGSVERKSTEDET RØRENSLETTA SOLKOLLEN BARNEHAGE AS](https://www.norscout.com/no/company/930873667-laeringsverkstedet-rorensletta-solkollen-barnehage-as) | Ullensaker | 25 | 9,69 mill. kr | - |
| [KRINGLA FRILUFTSBARNEHAGE AS](https://www.norscout.com/no/company/994397273-kringla-friluftsbarnehage-as) | Steinkjer | 25 | 11,1 mill. kr | +5,9 % |
| [SMURFEN BARNEHAGE OTTA AS](https://www.norscout.com/no/company/997908937-smurfen-barnehage-otta-as) | Sel | 25 | 9,61 mill. kr | −3,8 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 14.10.2026.
