---
title: "ARURU AS (925224812): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "ARURU AS i Stavanger hadde 337 856 kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Knut Lekvam. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/925224812-aruru-as"
---

# ARURU AS

Uoppgitt · Stavanger

- Org.nr: 925 224 812
- Daglig leder: Knut Lekvam (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 337 856 kr (+24,9 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 180 338 kr (Margin 53,4 %)
- Etablert: 2020

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 20,5 % (meget god). Ned fra 63,4 % i 2024
- Likviditet: 60,12 (meget god). Ned fra 138,87 i 2024
- Soliditet: 98,3 % (meget god). Ned fra 99,3 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 63,4 % | 20,5 % |
| Driftsmargin | −6,3 % | 50,3 % | 53,4 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 63,5 % | 20,5 % |
| Likviditetsgrad | 412,34 | 138,87 | 60,12 |
| Soliditet | 99,8 % | 99,3 % | 98,3 % |
| Gjeldsgrad | 0,0 | 0,0 | 0,0 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 105 | 271 | 338 |
| Driftsresultat | −7 | 136 | 180 |
| Årsresultat | 14 | 1 057 | 459 |
| Driftsmargin | −6,3 % | 50,3 % | 53,4 % |
| Sum gjeld | 3 | 16 | 45 |
| Sum driftskostnader | 111 | 134 | 158 |
| Finansresultat | 20 | 921 | 317 |
| Resultat før skatt | 14 | 1 057 | 497 |
| Anleggsmidler | 0 | 0 | 0 |
| Omløpsmidler | 1 139 | 2 210 | 2 697 |
| Sum eiendeler | 1 139 | 2 210 | 2 697 |
| Egenkapital | 1 137 | 2 194 | 2 653 |
| Kortsiktig gjeld | 3 | 16 | 45 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 |

## Ledelse og styre

- Knut Lekvam: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: Salvågergata 6, 4006 Stavanger
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 00.000 Uoppgitt
- Etablert: 12.05.2020
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 27.09.2023
- Størrelse: Nr. 2 396 av 6 324 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Investering i verdipapirer.

## Kunngjøringer

- 01.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000468923&sokeverdi=925224812&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [COL-CAS PRODUKTER AS](https://www.norscout.com/no/company/911072874-col-cas-produkter-as) | Stavanger | - | 353 846 kr | - |
| [UR INVESTERING AS](https://www.norscout.com/no/company/822082602-ur-investering-as) | Stavanger | - | 330 000 kr | - |
| [JOKAA HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/932437147-jokaa-holding-as) | Stavanger | - | 360 000 kr | - |
| [SAGAHOLM HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/922079072-sagaholm-holding-as) | Stavanger | - | 330 000 kr | - |
| [BJAANES INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/914610656-bjaanes-invest-as) | Stavanger | - | 400 000 kr | - |
| [WESTVIK HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/914835321-westvik-holding-as) | Stavanger | - | 313 127 kr | - |
| [FASHIONISTA AS](https://www.norscout.com/no/company/991774211-fashionista-as) | Stavanger | - | 427 217 kr | −82,4 % |
| [WESTMOOR HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/917349118-westmoor-holding-as) | Stavanger | - | 305 000 kr | −89,4 % |

## Bedriftslister

- [Eiendomsselskaper i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/stavanger)
- [Helsebedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/stavanger)
- [Byggfirmaer i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/stavanger)
- [IT-selskaper i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/stavanger)
- [Transportbedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/transportbedrifter/stavanger)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/stavanger)

Kilde: Norscout. Oppdatert 02.07.2026.
