---
title: "STAMVEIEN 7 AS (925230499): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "STAMVEIEN 7 AS i Nittedal hadde 1,52 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/925230499-stamveien-7-as"
---

# STAMVEIEN 7 AS

Utleie av egen eller leid fast eiendom · Nittedal

- Org.nr: 925 230 499
- Styreleder: Stig Ringstad

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 1,52 mill. kr (−5,6 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 300 052 kr (Margin 19,7 %)
- Etablert: 2020

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 2,0 % (svak). Ned fra 2,6 % i 2024
- Likviditet: 1,84 (god). Opp fra 0,67 i 2024
- Soliditet: 29,2 % (god). Ned fra 30,5 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −0,1 % | 2,8 % | 2,6 % | 2,0 % |
| Driftsmargin | −36,2 % | −0,8 % | 26,9 % | 24,8 % | 19,7 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | −4,9 % | −7,3 % | −9,2 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 1,06 | 0,67 | 1,84 |
| Soliditet | 31,6 % | 32,0 % | 32,0 % | 30,5 % | 29,2 % |
| Gjeldsgrad | 2,2 | 2,1 | 2,1 | 2,3 | 2,4 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 1 447 | 1 310 | 1 649 | 1 611 | 1 521 |
| Driftsresultat | −524 | −10 | 443 | 400 | 300 |
| Årsresultat | −842 | −461 | −251 | −351 | −406 |
| Driftsmargin | −36,2 % | −0,8 % | 26,9 % | 24,8 % | 19,7 % |
| Sum gjeld | 11 519 | 11 100 | 10 609 | 10 532 | 10 244 |
| Sum driftskostnader | 1 971 | 1 320 | 1 205 | 1 211 | 1 221 |
| Finansresultat | −318 | −451 | −694 | −751 | −706 |
| Resultat før skatt | - | - | −251 | −351 | −406 |
| Anleggsmidler | 16 723 | 16 113 | 15 513 | 14 913 | 14 313 |
| Omløpsmidler | - | - | 78 | 249 | 154 |
| Sum eiendeler | 16 852 | 16 332 | 15 591 | 15 162 | 14 467 |
| Egenkapital | 5 333 | 5 232 | 4 981 | 4 630 | 4 224 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 74 | 373 | 84 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 10 536 | 10 160 | 10 160 |

## Ledelse og styre

- Stig Ringstad: Styrets leder
- Morten Hellvik: Styremedlem
- Per Henrik Bråthen: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Stamveien 7, 1481 Hagan
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 68.200 Utleie av egen eller leid fast eiendom
- Etablert: 17.03.2020
- Aksjekapital: 6 760 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.11.2020
- Regnskapsfører: [NARUM REVISJON AS](https://www.norscout.com/no/company/919789980-narum-revisjon-as)
- Størrelse: Nr. 19 423 av 46 427 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Eiendomsutvikling med kjøp, utleie og salg av fast eiendom, samt andre investeringer, herunder deltakelse i andre selskaper og alt som står i forbindelse med dette.

## Siste endringer

- 16.03.2026: Regnskapsfører endret

## Kunngjøringer

- 07.05.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000247734&sokeverdi=925230499&spraak=nb)
- 23.12.2025: [Revisor](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000897486&sokeverdi=925230499&spraak=nb)
- 23.12.2025: [Revisjon av årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000897487&sokeverdi=925230499&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [STORGATA 1 GJØVIK AS](https://www.norscout.com/no/company/994806599-storgata-1-gjovik-as) | Nittedal | - | 1,59 mill. kr | +6,0 % |
| [MASTEVEIEN 1 AS](https://www.norscout.com/no/company/984015674-masteveien-1-as) | Nittedal | - | 1,49 mill. kr | +1,5 % |
| [KOPPERUD UTVIKLING AS](https://www.norscout.com/no/company/926382756-kopperud-utvikling-as) | Nittedal | - | 1,65 mill. kr | +0,6 % |
| [NYE ELTONÅSEN NÆRSENTER AS](https://www.norscout.com/no/company/923155643-nye-eltonasen-naersenter-as) | Nittedal | - | 1,48 mill. kr | +1,9 % |
| [MASTEVEIEN 10 HAGAN AS](https://www.norscout.com/no/company/936958079-masteveien-10-hagan-as) | Nittedal | - | 1,67 mill. kr | +33,2 % |
| [FRACI EIENDOM AS](https://www.norscout.com/no/company/920798144-fraci-eiendom-as) | Nittedal | - | 1,47 mill. kr | - |
| [INDUSTRIVEIEN 28 EIENDOM HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/930755745-industriveien-28-eiendom-holding-as) | Nittedal | - | 1,78 mill. kr | +10 % |
| [TORDENSKJOLDSGT 11 AS](https://www.norscout.com/no/company/911685485-tordenskjoldsgt-11-as) | Nittedal | - | 1,46 mill. kr | −7,1 % |

## Bedriftslister

- [Eiendomsselskaper i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/oslo)
- [Eiendomsselskaper i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/bergen)
- [Eiendomsselskaper i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/trondheim)
- [Eiendomsselskaper i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/stavanger)
- [Eiendomsselskaper i Kristiansand](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/kristiansand)
- [Eiendomsselskaper i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/baerum)

Kilde: Norscout. Oppdatert 08.05.2026.
