---
title: "RN SERVICE OG VEDLIKEHOLD AS (925303364): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "RN SERVICE OG VEDLIKEHOLD AS i Stavanger hadde 352 000 kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/925303364-rn-service-og-vedlikehold-as"
---

# RN SERVICE OG VEDLIKEHOLD AS

Snekkerarbeid · Stavanger

- Org.nr: 925 303 364
- Styreleder: Rune Nylund

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 352 000 kr (+94,2 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 116 000 kr (Margin 33 %)
- Etablert: 2020

## Nøkkeltall 2025

- Likviditet: 3,32 (meget god)
- Soliditet: 87,8 % (meget god). Opp fra 14,5 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsmargin | −6,1 % | 50,6 % | −80,0 % | 18,6 % | 33,0 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 64,7 % | −152,0 % | 117,6 % | 127,2 % |
| Likviditetsgrad | 3,70 | 16,35 | - | - | 3,32 |
| Soliditet | 40,9 % | 20,7 % | 3,6 % | 14,5 % | 87,8 % |
| Gjeldsgrad | 1,4 | 3,8 | 26,5 | 5,9 | 0,1 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 49 | 85 | 95 | 181 | 352 |
| Driftsresultat | −3 | 43 | −76 | 34 | 116 |
| Årsresultat | −3 | 43 | −76 | 34 | 92 |
| Driftsmargin | −6,1 % | 50,6 % | −80 % | 18,6 % | 33 % |
| Sum gjeld | 65 | 338 | 318 | 268 | 19 |
| Sum driftskostnader | - | - | - | 148 | - |
| Finansresultat | - | - | - | 0 | - |
| Resultat før skatt | −3 | 43 | −76 | 34 | 116 |
| Anleggsmidler | 73 | 50 | 222 | 153 | 93 |
| Omløpsmidler | 37 | 376 | 107 | 160 | 63 |
| Sum eiendeler | 110 | 426 | 330 | 313 | 156 |
| Egenkapital | 45 | 88 | 12 | 45 | 137 |
| Kortsiktig gjeld | 10 | 23 | −2 | −2 | 19 |
| Langsiktig gjeld | 55 | 315 | 320 | 270 | 0 |

## Ledelse og styre

- Rune Nylund: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Porfyrveien 22, 4027 Stavanger
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 43.320 Snekkerarbeid
- Etablert: 28.06.2020
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.01.2021
- Størrelse: Nr. 1 823 av 2 188 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Vaktmestertjenester, og lettere modifisering, reparasjon og vedlikehold av bygg og bolig.

## Kunngjøringer

- 11.08.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000680857&sokeverdi=925303364&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [KIRKHUS MONTASJE AS](https://www.norscout.com/no/company/930302961-kirkhus-montasje-as) | Stavanger | - | 429 967 kr | - |
| [FJETLAND BYGGSERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/922192235-fjetland-byggservice-as) | Stavanger | - | 351 568 kr | - |
| [TOTALE TJENESTER AS](https://www.norscout.com/no/company/922573239-totale-tjenester-as) | Stavanger | - | 482 074 kr | - |
| [BONI NO 1 AS](https://www.norscout.com/no/company/995113821-boni-no-1-as) | Stavanger | - | 154 999 kr | - |
| [CRAFT SERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/932834774-craft-service-as) | Stavanger | - | 639 168 kr | - |
| [T26 BYGG AS](https://www.norscout.com/no/company/998185645-t26-bygg-as) | Stavanger | - | 127 888 kr | - |
| [UGLE SNEKKERSERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/935345200-ugle-snekkerservice-as) | Stavanger | - | 869 214 kr | - |
| [OPPUSSING ÅSEN AS](https://www.norscout.com/no/company/935768012-oppussing-asen-as) | Stavanger | - | 94 976 kr | - |

## Bedriftslister

- [Byggfirmaer i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/stavanger)
- [Byggfirmaer i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/oslo)
- [Byggfirmaer i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/bergen)
- [Byggfirmaer i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/trondheim)
- [Byggfirmaer i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/baerum)
- [Byggfirmaer i Drammen](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/drammen)

Kilde: Norscout. Oppdatert 12.08.2026.
