---
title: "RØR OG VEDLIKEHOLD AS (925325694): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "RØR OG VEDLIKEHOLD AS i Ullensaker hadde 9,57 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 5 ansatte. Daglig leder er Dag Andre Kristoffersen. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/925325694-ror-og-vedlikehold-as"
---

# RØR OG VEDLIKEHOLD AS

Rørleggerarbeid · Ullensaker · Etablert 2020

- Org.nr: 925 325 694
- Daglig leder: Dag Andre Kristoffersen (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 9,57 mill. kr (+2,7 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 730 317 kr (Margin 7,6 %)
- Ansatte: 5

## Ansatte

- september 2025: 6
- juni 2026: 5

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 21,5 % (meget god). Ned fra 57,7 % i 2024
- Likviditet: 1,40 (tilfredsstillende). Opp fra 1,33 i 2024
- Soliditet: 36,0 % (god). Opp fra 30,2 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 42,4 % | 18,6 % | 57,7 % | 21,5 % |
| Driftsmargin | 6,0 % | 13,0 % | 5,7 % | 16,4 % | 7,6 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | 58,7 % | 190,1 % | 62,9 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 1,51 | 1,33 | 1,40 |
| Soliditet | 18,8 % | 29,7 % | 29,3 % | 30,2 % | 36,0 % |
| Gjeldsgrad | 4,3 | 2,4 | 2,4 | 2,3 | 1,8 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 5 042 | 5 596 | 6 566 | 9 319 | 9 568 |
| Driftsresultat | 303 | 728 | 375 | 1 526 | 730 |
| Årsresultat | 231 | 561 | 281 | 1 212 | 569 |
| Driftsmargin | 6,0 % | 13 % | 5,7 % | 16,4 % | 7,6 % |
| Sum gjeld | 1 091 | 1 497 | 1 416 | 2 423 | 2 302 |
| Sum driftskostnader | 4 740 | 4 868 | 6 191 | 7 793 | 8 838 |
| Finansresultat | −6 | −11 | −17 | 27 | 5 |
| Resultat før skatt | - | - | 358 | 1 553 | 736 |
| Anleggsmidler | 433 | 347 | 321 | 595 | 679 |
| Omløpsmidler | - | - | 1 681 | 2 876 | 2 916 |
| Sum eiendeler | 1 343 | 2 130 | 2 002 | 3 470 | 3 595 |
| Egenkapital | 252 | 634 | 586 | 1 048 | 1 294 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 1 110 | 2 165 | 2 079 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 306 | 258 | 222 |

## Ledelse og styre

- Dag Andre Kristoffersen: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: Ånnerudvegen 12, 2040 Kløfta
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 43.221 Rørleggerarbeid
- Etablert: 18.06.2020
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.09.2020
- Revisor: [SLM REVISJON AS](https://www.norscout.com/no/company/972412112-slm-revisjon-as)
- Regnskapsfører: [BOOX AS](https://www.norscout.com/no/company/921843607-boox-as)
- Størrelse: Nr. 790 av 2 656 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Selge tjenester og varer innen VVS-bransjen, rehabilitering av bad og vedlikeholdstjenester - og annet som naturlig sammenfaller med dette - samt deltakelse i andre selskaper, investeringer og nærliggende virksomhet.

## Siste endringer

- 14.04.2026: Næringskode endret

## Kunngjøringer

- 22.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000586178&sokeverdi=925325694&spraak=nb)
- 14.08.2025: [Revisor](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000695861&sokeverdi=925325694&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [HTV RØRFORNYING AS](https://www.norscout.com/no/company/920175473-htv-rorfornying-as) | Ullensaker | 6 | 12,4 mill. kr | −3,8 % |
| [ULLENSAKER VENTILASJON & KJØLESERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/934652673-ullensaker-ventilasjon-kjoleservice-as) | Ullensaker | - | 12,4 mill. kr | - |
| [PLÅT OCH VENTILASJONSMONTASJE AS](https://www.norscout.com/no/company/987404884-plat-och-ventilasjonsmontasje-as) | Ullensaker | 7 | 6,19 mill. kr | +2,3 % |
| [HOLMS RØR AS](https://www.norscout.com/no/company/930598267-holms-ror-as) | Ullensaker | - | 5,3 mill. kr | +20,1 % |
| [SP SPRINKLER AS](https://www.norscout.com/no/company/934670655-sp-sprinkler-as) | Ullensaker | 7 | 50,6 mill. kr | - |
| [SMART RØRLØSNINGER AS](https://www.norscout.com/no/company/923686657-smart-rorlosninger-as) | Ullensaker | - | 4,8 mill. kr | +0,2 % |
| [EVENDO INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/820333462-evendo-invest-as) | Ullensaker | 8 | 1,15 mill. kr | −49,2 % |
| [JESSHEIM RØRLEGGERBEDRIFT AS](https://www.norscout.com/no/company/928520919-jessheim-rorleggerbedrift-as) | Ullensaker | - | 4,77 mill. kr | −26,8 % |

## Bedriftslister

- [Byggfirmaer i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/oslo)
- [Byggfirmaer i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/bergen)
- [Byggfirmaer i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/trondheim)
- [Byggfirmaer i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/baerum)
- [Byggfirmaer i Drammen](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/drammen)
- [Byggfirmaer i Kristiansand](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/kristiansand)

Kilde: Norscout. Oppdatert 23.07.2026.
