---
title: "BONFIRE HOLDING AS (925342807): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "BONFIRE HOLDING AS i Nordre Follo hadde 547 478 kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/925342807-bonfire-holding-as"
---

# BONFIRE HOLDING AS

Uoppgitt · Nordre Follo

- Org.nr: 925 342 807
- Styreleder: Even Jystad

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 547 478 kr
- Driftsresultat 2025: 473 956 kr (Margin 86,6 %)
- Etablert: 2020

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 165,4 % (meget god). Opp fra 48,0 % i 2024
- Likviditet: 6,74 (meget god)
- Soliditet: 86,1 % (meget god). Ned fra 99,8 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 48,0 % | 165,4 % |
| Driftsmargin | - | - | 86,6 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 27,8 % | 157,1 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 6,74 |
| Soliditet | 99,7 % | 99,8 % | 86,1 % |
| Gjeldsgrad | 0,0 | 0,0 | 0,2 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | - | 0 | 547 |
| Driftsresultat | −1 | −1 | 474 |
| Årsresultat | 0 | 22 | 553 |
| Driftsmargin | - | - | 86,6 % |
| Sum gjeld | 0 | 0 | 124 |
| Sum driftskostnader | 1 | 1 | 74 |
| Finansresultat | 1 | 23 | 202 |
| Resultat før skatt | 0 | 22 | 676 |
| Anleggsmidler | 60 | 59 | 59 |
| Omløpsmidler | 9 | 33 | 834 |
| Sum eiendeler | 70 | 92 | 893 |
| Egenkapital | 69 | 92 | 769 |
| Kortsiktig gjeld | - | 0 | 124 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 |

## Ledelse og styre

- Even Jystad: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Monrad Johansens vei 10, 1410 Kolbotn
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 00.000 Uoppgitt
- Etablert: 02.07.2020
- Aksjekapital: 200 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.01.2025
- Størrelse: Nr. 1 971 av 6 324 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Investeringer i finansielle instrumenter, herunder aksjer i andre selskaper, og alt som står i naturlig forbindelse med det.

## Siste endringer

- 27.03.2026: Formål endret
- 27.03.2026: Næringskode endret

## Kunngjøringer

- 27.03.2026: [Vedtektsfestet formål](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000146219&sokeverdi=925342807&spraak=nb)
- 27.03.2026: [Vedtektsdato](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000146218&sokeverdi=925342807&spraak=nb)
- 12.02.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000055352&sokeverdi=925342807&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [PWW INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/926789112-pww-invest-as) | Nordre Follo | - | 585 000 kr | - |
| [CZ-TECH AS](https://www.norscout.com/no/company/935919533-cz-tech-as) | Nordre Follo | - | 500 000 kr | - |
| [MUAMANA AS](https://www.norscout.com/no/company/926430890-muamana-as) | Nordre Follo | - | 670 000 kr | - |
| [AETO INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/933639797-aeto-invest-as) | Nordre Follo | - | 434 225 kr | - |
| [E BERGLIE AS](https://www.norscout.com/no/company/928774805-e-berglie-as) | Nordre Follo | - | 734 776 kr | - |
| [DOGBOX AS](https://www.norscout.com/no/company/922987068-dogbox-as) | Nordre Follo | - | 391 190 kr | - |
| [PSN AS](https://www.norscout.com/no/company/988983470-psn-as) | Nordre Follo | - | 761 065 kr | −38,5 % |
| [GRINTAVIEW AS](https://www.norscout.com/no/company/933639800-grintaview-as) | Nordre Follo | - | 288 907 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 07.05.2026.
