---
title: "HAESTR AS (925469912): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "HAESTR AS i Halden hadde 36 108 kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/925469912-haestr-as"
---

# HAESTR AS

Dataprogrammeringstjenester · Halden

- Org.nr: 925 469 912
- Styreleder: Henrik Movinkel

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 36 108 kr (+50,4 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −96 044 kr (Margin −266 %)
- Etablert: 2020

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −4,0 % (ikke tilfredsstillende). Opp fra −5,5 % i 2024
- Likviditet: 4,06 (meget god)
- Soliditet: 19,5 % (god). Ned fra 25,9 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −5,5 % | −4,0 % |
| Driftsmargin | −672,7 % | −462,2 % | −266,0 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | −33,6 % | −18,9 % |
| Likviditetsgrad | 0,68 | - | 4,06 |
| Soliditet | 5,3 % | 25,9 % | 19,5 % |
| Gjeldsgrad | 17,8 | 2,9 | 4,1 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 20 | 24 | 36 |
| Driftsresultat | −135 | −111 | −96 |
| Årsresultat | −117 | 23 | −102 |
| Driftsmargin | −672,7 % | −462,2 % | −266 % |
| Sum gjeld | 1 668 | 1 682 | 2 010 |
| Sum driftskostnader | 155 | 135 | 132 |
| Finansresultat | −15 | −4 | −6 |
| Resultat før skatt | −150 | −115 | −102 |
| Anleggsmidler | 1 756 | 2 252 | 2 494 |
| Omløpsmidler | 6 | 18 | 3 |
| Sum eiendeler | 1 762 | 2 270 | 2 497 |
| Egenkapital | 94 | 588 | 487 |
| Kortsiktig gjeld | 9 | 0 | 1 |
| Langsiktig gjeld | 1 659 | 1 682 | - |

## Ledelse og styre

- Henrik Movinkel: Styrets leder
- Vegard Lund: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: c/o Henrik Movinkel Berger, Rødsbakken 8, 1771 Halden
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 62.100 Dataprogrammeringstjenester
- Etablert: 27.07.2020
- Tidligere navn: EQUIP AS (2022 til 2023); NUTRIHORSE AS (2020 til 2022)
- Aksjekapital: 115 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.05.2021
- Regnskapsfører: [GLOBUS REGNSKAPSSERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/913907620-globus-regnskapsservice-as)
- Størrelse: Nr. 4 350 av 4 916 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Salg av produkter og tjenester relatert til hestenæringen, samt alt som står i naturlig forbindelse med dette. Selskapet kan også drive med kjøp og drift av fast eiendom.

## Kunngjøringer

- 20.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000568963&sokeverdi=925469912&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [SEMANTISYS AS](https://www.norscout.com/no/company/930841374-semantisys-as) | Halden | - | 87 500 kr | - |
| [OROPOD AS](https://www.norscout.com/no/company/936855520-oropod-as) | Halden | - | 20 000 kr | - |
| [AYOUCHI AS](https://www.norscout.com/no/company/935727219-ayouchi-as) | Halden | - | 100 041 kr | - |
| [NEXTLEVEL SOLUTIONS AS](https://www.norscout.com/no/company/935738318-nextlevel-solutions-as) | Halden | - | 1 893 kr | - |
| [DATASET AS](https://www.norscout.com/no/company/998486440-dataset-as) | Halden | - | 111 000 kr | - |
| [FORZA NO AS](https://www.norscout.com/no/company/831441542-forza-no-as) | Halden | - | 1 000 kr | - |
| [KOMPENDA NORGE AS](https://www.norscout.com/no/company/929286111-kompenda-norge-as) | Halden | - | 118 000 kr | - |
| [ZG HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/917007500-zg-holding-as) | Halden | - | 0 kr | - |

## Bedriftslister

- [IT-selskaper i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/oslo)
- [IT-selskaper i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/bergen)
- [IT-selskaper i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/trondheim)
- [IT-selskaper i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/baerum)
- [IT-selskaper i Asker](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/asker)
- [IT-selskaper i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/stavanger)

Kilde: Norscout. Oppdatert 21.07.2026.
