---
title: "TRANSFARELV AS (925508756): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "TRANSFARELV AS i Alta hadde 608 058 kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/925508756-transfarelv-as"
---

# TRANSFARELV AS

Uoppgitt · Alta

- Org.nr: 925 508 756
- Styreleder: Pål Vidar Arnesen

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 608 058 kr (+303,7 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −831 589 kr (Margin −136,8 %)
- Etablert: 2020

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 7,8 % (tilfredsstillende). Ned fra 9,6 % i 2024
- Likviditet: 66,11 (meget god). Opp fra 25,30 i 2024
- Soliditet: 99,0 % (meget god). Opp fra 97,4 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 9,6 % | 7,8 % |
| Driftsmargin | −780,6 % | −942,6 % | −136,8 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 9,6 % | 7,9 % |
| Likviditetsgrad | 157,56 | 25,30 | 66,11 |
| Soliditet | 99,5 % | 97,4 % | 99,0 % |
| Gjeldsgrad | 0,0 | 0,0 | 0,0 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 74 | 151 | 608 |
| Driftsresultat | −577 | −1 420 | −832 |
| Årsresultat | 2 794 | 2 113 | 1 853 |
| Driftsmargin | −780,6 % | −942,6 % | −136,8 % |
| Sum gjeld | 98 | 606 | 241 |
| Sum driftskostnader | 651 | 1 570 | 1 440 |
| Finansresultat | 3 371 | 3 532 | 2 684 |
| Resultat før skatt | 2 794 | 2 113 | 1 853 |
| Anleggsmidler | 8 693 | 8 906 | 9 201 |
| Omløpsmidler | 12 459 | 14 868 | 14 710 |
| Sum eiendeler | 21 152 | 23 773 | 23 911 |
| Egenkapital | 21 054 | 23 167 | 23 670 |
| Kortsiktig gjeld | 79 | 588 | 223 |
| Langsiktig gjeld | 19 | 19 | - |

## Ledelse og styre

- Pål Vidar Arnesen: Styrets leder
- Elisabeth Arnesen: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Transfarelvmoen 35, 9538 Alta
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 00.000 Uoppgitt
- Etablert: 23.06.2020
- Aksjekapital: 50 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 30.06.2022
- Regnskapsfører: [ENTER REVISJON FINNMARK AS](https://www.norscout.com/no/company/997397649-enter-revisjon-finnmark-as)
- Størrelse: Nr. 1 840 av 6 324 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Investering, eierskap og salg av selskapsandeler, obligasjoner, øvrige finansielle instrumenter, eiendom, kontortjenester, konsulenttjenester, utleie og annen drift som hører under dette.

## Kunngjøringer

- 15.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000381863&sokeverdi=925508756&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [RINGVEIEN INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/989208071-ringveien-invest-as) | Alta | - | 1,39 mill. kr | - |
| [FYLLINGSVEIEN 19 KIRKENES AS](https://www.norscout.com/no/company/921652011-fyllingsveien-19-kirkenes-as) | Alta | - | 547 991 kr | - |
| [LYD OG BILDE AS](https://www.norscout.com/no/company/963681593-lyd-og-bilde-as) | Alta | - | 4,72 mill. kr | −5,5 % |
| [ABREU HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/928356515-abreu-holding-as) | Alta | - | 484 653 kr | - |
| [OLE ANDRE HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/930714518-ole-andre-holding-as) | Alta | - | 6,67 mill. kr | - |
| [RIVARBUKT AS](https://www.norscout.com/no/company/920722814-rivarbukt-as) | Alta | - | 218 160 kr | - |
| [WARNESEN HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/930709999-warnesen-holding-as) | Alta | - | 6,67 mill. kr | - |
| [BECH INVEST ALTA AS](https://www.norscout.com/no/company/925597791-bech-invest-alta-as) | Alta | - | 210 000 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 16.06.2026.
