---
title: "TORSBUSTADEN SKISENTER AS (925539651): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "TORSBUSTADEN SKISENTER AS i Levanger hadde 2,44 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Vegar Hynne. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/925539651-torsbustaden-skisenter-as"
---

# TORSBUSTADEN SKISENTER AS

Drift av idrettsanlegg · Levanger

- Org.nr: 925 539 651
- Daglig leder: Vegar Hynne

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 2,44 mill. kr (+33 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 964 673 kr (Margin 39,5 %)
- Etablert: 2020

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 10,3 % (god). Opp fra 0,9 % i 2024
- Likviditet: 1,65 (god). Opp fra 1,06 i 2024
- Soliditet: 1,6 % (ikke tilfredsstillende). Opp fra −2,5 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 3,3 % | 4,3 % | 0,9 % | 10,3 % |
| Driftsmargin | −22,1 % | 23,8 % | 22,2 % | 5,3 % | 39,5 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | 140,9 % | - | - |
| Likviditetsgrad | - | - | 3,53 | 1,06 | 1,65 |
| Soliditet | −0,4 % | 0,1 % | 0,6 % | −2,5 % | 1,6 % |
| Gjeldsgrad | - | 818,6 | 161,7 | - | 60,4 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 1 402 | 2 226 | 2 570 | 1 834 | 2 440 |
| Driftsresultat | −310 | 530 | 571 | 97 | 965 |
| Årsresultat | −383 | 96 | 45 | −335 | 399 |
| Driftsmargin | −22,1 % | 23,8 % | 22,2 % | 5,3 % | 39,5 % |
| Sum gjeld | 19 522 | 15 807 | 10 477 | 11 055 | 7 794 |
| Sum driftskostnader | 1 713 | 1 696 | 1 999 | 1 737 | 1 475 |
| Finansresultat | −180 | −407 | −512 | −526 | −453 |
| Resultat før skatt | - | - | 59 | −429 | 512 |
| Anleggsmidler | 17 960 | 15 199 | 9 004 | 8 043 | 7 467 |
| Omløpsmidler | - | - | 1 538 | 2 741 | 456 |
| Sum eiendeler | 19 446 | 15 826 | 10 542 | 10 784 | 7 923 |
| Egenkapital | −76 | 19 | 65 | −270 | 129 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 435 | 2 594 | 275 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 10 042 | 8 461 | - |

## Ledelse og styre

- Vegar Hynne: Daglig leder
- John Wormdal: Styrets leder
- Gunnar Pettersen: Styremedlem
- Håvard Lutdal: Styremedlem
- Martine Aalberg: Styremedlem
- Fredrik Fossum: Styremedlem
- Kristin Norum: Styremedlem
- Jan Arve Svendgård: Varamedlem
- Kristin Svendgård-Roe: Varamedlem

## Fakta

- Adresse: c/o Vegar Hynne, Gilstadlia 121, 7608 Levanger
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 93.110 Drift av idrettsanlegg
- Etablert: 22.06.2020
- Aksjekapital: 500 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.01.2021
- Regnskapsfører: [SPAREBANK 1 REGNSKAPSHUSET SMN AS](https://www.norscout.com/no/company/936285066-sparebank-1-regnskapshuset-smn-as)
- Størrelse: Nr. 272 av 526 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Drift, vedlikehold og videre utvikling av de snøbaserte aktivitetsområdene i Torsbustaden, herunder alpinanlegg, hoppanlegg og Lundsbustaden skistadion, samt å forestå drift av et snøproduksjonsanlegg som primært er innrettet mot å sikre snøforhold i vintersesongen for de ovenfornevnte aktivitetsområdene. Selskapet er uten økonomisk formål.

## Siste endringer

- 10.07.2026: Revisor endret
- 10.07.2026: Regnskapsfører endret
- 26.06.2026: Styret endret

## Kunngjøringer

- 01.08.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000638436&sokeverdi=925539651&spraak=nb)
- 10.07.2026: [Revisor](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000530345&sokeverdi=925539651&spraak=nb)
- 10.07.2026: [Revisjon av årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000530346&sokeverdi=925539651&spraak=nb)
- 26.06.2026: [Styre](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000436614&sokeverdi=925539651&spraak=nb)
- 01.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000508818&sokeverdi=925539651&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [VULUSJØEN LØYPEKJØRING AS](https://www.norscout.com/no/company/923190767-vulusjoen-loypekjoring-as) | Levanger | - | 776 358 kr | - |
| [MIME & FREYR AS](https://www.norscout.com/no/company/930468088-mime-freyr-as) | Levanger | 6 | 1,2 mill. kr | +7,7 % |
| [LEVANGER TRENINGSSENTER AS](https://www.norscout.com/no/company/927226669-levanger-treningssenter-as) | Levanger | - | 1,9 mill. kr | +7,5 % |
| [LEVANGER BOWLING AS](https://www.norscout.com/no/company/982672589-levanger-bowling-as) | Levanger | 10 | 5,14 mill. kr | −16,8 % |
| [LEVANGER GOLFSENTER AS](https://www.norscout.com/no/company/934754638-levanger-golfsenter-as) | Levanger | - | 821 747 kr | - |
| [SPREK LEVANGER AS](https://www.norscout.com/no/company/932446049-sprek-levanger-as) | Levanger | 22 | 6,08 mill. kr | +20,1 % |
| [PARKEN TRENING AS](https://www.norscout.com/no/company/933064336-parken-trening-as) | Levanger | - | 817 186 kr | - |
| [HUGOS TIVOLI AS](https://www.norscout.com/no/company/918428038-hugos-tivoli-as) | Levanger | 23 | 33,2 mill. kr | −0,9 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 02.08.2026.
