---
title: "NITTEDAL TANNLEGESENTER AS (925556890): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "NITTEDAL TANNLEGESENTER AS i Nittedal hadde 25,9 mill. kr i driftsinntekter i 2024 og 28 ansatte. Daglig leder er Kurda Mirza. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/925556890-nittedal-tannlegesenter-as"
---

# NITTEDAL TANNLEGESENTER AS

**Årsregnskap for 2025 ikke registrert**

Tannlegetjenester · Nittedal · Etablert 2020

- Org.nr: 925 556 890
- Daglig leder: Kurda Mirza (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2024: 25,9 mill. kr (+18,6 % fra 2023)
- Driftsresultat 2024: −1,92 mill. kr (Margin −7,4 %)
- Ansatte: 28 (Opp fra 24 i desember 2025)

## Ansatte

- september 2025: 23
- oktober 2025: 24
- november 2025: 23
- desember 2025: 24
- februar 2026: 25
- mars 2026: 24
- april 2026: 26
- mai 2026: 27
- juni 2026: 25
- august 2026: 26
- september 2026: 27
- oktober 2026: 28

## Nøkkeltall 2024

- Lønnsomhet: −29,8 % (ikke tilfredsstillende)
- Likviditet: 0,43 (ikke tilfredsstillende). Ned fra 0,54 i 2023
- Soliditet: −44,4 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra 1,2 % i 2023

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | - | - | −29,8 % |
| Driftsmargin | 6,1 % | 8,6 % | 5,0 % | −7,4 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 180,1 % | 119,4 % | - |
| Likviditetsgrad | −0,26 | 0,39 | 0,54 | 0,43 |
| Soliditet | 7,6 % | 28,4 % | 1,2 % | −44,4 % |
| Gjeldsgrad | 12,1 | 2,5 | 81,3 | - |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 8 056 | 19 217 | 21 880 | 25 944 |
| Driftsresultat | 495 | 1 649 | 1 103 | −1 922 |
| Årsresultat | 286 | 1 149 | 687 | −2 805 |
| Driftsmargin | 6,1 % | 8,6 % | 5,0 % | −7,4 % |
| Sum gjeld | 2 977 | 3 514 | 6 671 | 8 856 |
| Sum driftskostnader | - | 17 568 | 20 778 | 27 866 |
| Finansresultat | - | −170 | −221 | −827 |
| Resultat før skatt | 350 | 1 479 | 882 | −2 749 |
| Anleggsmidler | 3 453 | 3 543 | 3 142 | 2 550 |
| Omløpsmidler | −230 | 1 367 | 3 611 | 3 583 |
| Sum eiendeler | 3 223 | 4 910 | 6 753 | 6 133 |
| Egenkapital | 247 | 1 395 | 82 | −2 723 |
| Kortsiktig gjeld | 877 | 3 514 | 6 671 | 8 398 |
| Langsiktig gjeld | 2 100 | 0 | 0 | 458 |

## Ledelse og styre

- Kurda Mirza: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: Mattias skytters vei 179, 1482 Nittedal
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 86.230 Tannlegetjenester
- Etablert: 12.08.2020
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 22.08.2024
- Avdelinger: 2 i Nittedal
- Revisor: [I REVISJON OG REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/935098033-i-revisjon-og-regnskap-as)
- Regnskapsfører: [FS REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/933110702-fs-regnskap-as)
- Størrelse: Nr. 40 av 1 769 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Drift av tannlegepraksis.

## Kunngjøringer

- 08.10.2025: [Revisor](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000779273&sokeverdi=925556890&spraak=nb)
- 12.09.2025: [Revisor](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000737722&sokeverdi=925556890&spraak=nb)
- 09.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000563306&sokeverdi=925556890&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [HAGAN TANNHELSE AS](https://www.norscout.com/no/company/927482878-hagan-tannhelse-as) | Nittedal | 5 | 8,68 mill. kr | +5,0 % |
| [JOMASA AS](https://www.norscout.com/no/company/980273946-jomasa-as) | Nittedal | - | 8,8 mill. kr | +0,2 % |
| [ENDRESON AS](https://www.norscout.com/no/company/922867836-endreson-as) | Nittedal | - | 5,85 mill. kr | −0,5 % |
| [TANNLEGE BÅRD PANDE AS](https://www.norscout.com/no/company/890439632-tannlege-bard-pande-as) | Nittedal | - | 2,24 mill. kr | +8,3 % |
| [SLATTUM TANN OG RØNTGEN AS](https://www.norscout.com/no/company/943286523-slattum-tann-og-rontgen-as) | Nittedal | - | 641 850 kr | - |
| [TANNLEGEVAKTEN OSLO AS](https://www.norscout.com/no/company/989049194-tannlegevakten-oslo-as) | Nittedal | - | 0 kr | - |
| [STAVIL INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/927215594-stavil-invest-as) | Nittedal | - | - | - |
| [ROTNESLEGENE AS](https://www.norscout.com/no/company/985541523-rotneslegene-as) | Nittedal | 8 | 6,34 mill. kr | +5,6 % |

## Bedriftslister

- [Helsebedrifter i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/oslo)
- [Helsebedrifter i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/bergen)
- [Helsebedrifter i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/trondheim)
- [Helsebedrifter i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/baerum)
- [Helsebedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/stavanger)
- [Helsebedrifter i Asker](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/asker)

Kilde: Norscout. Oppdatert 14.10.2026.
