---
title: "GV VENTURES AS (925638439): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "GV VENTURES AS i Øvre Eiker hadde 364 842 kr i driftsinntekter i 2025 og 7 ansatte. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/925638439-gv-ventures-as"
---

# GV VENTURES AS

Detaljhandel med kosmetikk og toalettartikler · Øvre Eiker · Etablert 2020

- Org.nr: 925 638 439
- Styreleder: Roy Edvard Ellingsen

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 364 842 kr (+113,5 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −472 271 kr (Margin −129,4 %)
- Ansatte: 7

## Ansatte

- november 2025: 7
- desember 2025: 10
- januar 2026: 11
- februar 2026: 12
- april 2026: 11
- mai 2026: 8
- august 2026: 7

## Nøkkeltall 2025

- Likviditet: 1,74 (god). Opp fra 1,62 i 2024
- Soliditet: −18,3 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra 39,6 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsmargin | - | −86,0 % | −129,4 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | −145,4 % | - |
| Likviditetsgrad | - | 1,62 | 1,74 |
| Soliditet | 88,3 % | 39,6 % | −18,3 % |
| Gjeldsgrad | 0,1 | 1,5 | - |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 0 | 171 | 365 |
| Driftsresultat | −7 | −147 | −472 |
| Årsresultat | −7 | −113 | −368 |
| Driftsmargin | - | −86 % | −129,4 % |
| Sum gjeld | 3 | 273 | 1 219 |
| Sum driftskostnader | 7 | 318 | 837 |
| Finansresultat | 0 | 0 | 0 |
| Resultat før skatt | −7 | −147 | −472 |
| Anleggsmidler | 17 | 51 | 394 |
| Omløpsmidler | 9 | 402 | 636 |
| Sum eiendeler | 26 | 453 | 1 030 |
| Egenkapital | 23 | 180 | −189 |
| Kortsiktig gjeld | 0 | 248 | 365 |
| Langsiktig gjeld | 3 | 25 | 854 |

## Ledelse og styre

- Roy Edvard Ellingsen: Styrets leder
- Carsten Stryhn: Styremedlem
- Ine Merete Sande: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Finneveien 10, 3300 Hokksund
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 47.750 Detaljhandel med kosmetikk og toalettartikler
- Etablert: 31.08.2020
- Aksjekapital: 300 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 08.02.2024
- Størrelse: Nr. 317 av 422 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Eie og forvalte aksjer i andre selskaper, rådgivning og konsulentvirksomhet, samt forretningsutvikling innen de samme forretningsområder, eller som bygger oppunder disse forretningsområdene.

## Siste endringer

- 13.04.2026: Næringskode endret

## Kunngjøringer

- 11.09.2026: [Styre](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000740801&sokeverdi=925638439&spraak=nb)
- 23.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000593744&sokeverdi=925638439&spraak=nb)
- 28.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000635981&sokeverdi=925638439&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [QUEEN V BEAUTY AS](https://www.norscout.com/no/company/932333392-queen-v-beauty-as) | Øvre Eiker | - | 85 740 kr | - |
| [SPEKEBUA BUTIKKDRIFT AS](https://www.norscout.com/no/company/925502197-spekebua-butikkdrift-as) | Øvre Eiker | 7 | 5,88 mill. kr | +6,1 % |
| [EIKER MOTORSHOP AS](https://www.norscout.com/no/company/832126462-eiker-motorshop-as) | Øvre Eiker | 6 | 21,8 mill. kr | +1,6 % |
| [EIKER SPORT AS](https://www.norscout.com/no/company/979705581-eiker-sport-as) | Øvre Eiker | 7 | 10,6 mill. kr | +1,6 % |
| [LADY & LANDSTRYKEREN BARNEKLÆR AS](https://www.norscout.com/no/company/995177315-lady-landstrykeren-barneklaer-as) | Øvre Eiker | 6 | 4,36 mill. kr | +14,8 % |
| [BERGH'S BIL OG KAROSSERI AS](https://www.norscout.com/no/company/915299652-bergh-s-bil-og-karosseri-as) | Øvre Eiker | 7 | 15,2 mill. kr | +13,4 % |
| [AIDA DRIFT AS](https://www.norscout.com/no/company/935563313-aida-drift-as) | Øvre Eiker | 6 | 3,51 mill. kr | - |
| [HOKKSUND FARMASI AS](https://www.norscout.com/no/company/984360266-hokksund-farmasi-as) | Øvre Eiker | 7 | 32 mill. kr | +3,8 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 15.09.2026.
