---
title: "FASTLANE SERVICES AS (925686581): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "FASTLANE SERVICES AS i Larvik hadde 34,2 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 39 ansatte. Daglig leder er Per Robert Svindland. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/925686581-fastlane-services-as"
---

# FASTLANE SERVICES AS

Bearbeiding av metaller · Larvik · Etablert 2020

- Org.nr: 925 686 581
- Nettsted: [flgroup.no](https://flgroup.no)
- Daglig leder: Per Robert Svindland (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 34,2 mill. kr (+55,7 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 67 978 kr (Margin 0,2 %)
- Ansatte: 39

## Ansatte

- desember 2025: 38
- februar 2026: 36
- juni 2026: 38
- juli 2026: 40
- august 2026: 39

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 0,8 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra 13,7 % i 2024
- Likviditet: 1,05 (tilfredsstillende). Ned fra 1,14 i 2024
- Soliditet: 3,3 % (svak). Ned fra 9,2 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −22,0 % | 55,6 % | 13,7 % | 0,8 % |
| Driftsmargin | −6,7 % | −7,6 % | 14,5 % | 2,6 % | 0,2 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | - | 215,2 % | 14,2 % |
| Likviditetsgrad | 0,92 | 0,87 | 1,17 | 1,14 | 1,05 |
| Soliditet | −19,8 % | −40,8 % | 1,0 % | 9,2 % | 3,3 % |
| Gjeldsgrad | - | - | 98,2 | 9,9 | 29,3 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 10 680 | 11 984 | 13 837 | 21 942 | 34 154 |
| Driftsresultat | −719 | −914 | 2 006 | 576 | 68 |
| Årsresultat | −733 | −933 | 1 881 | 472 | 28 |
| Driftsmargin | −6,7 % | −7,6 % | 14,5 % | 2,6 % | 0,2 % |
| Sum gjeld | 4 840 | 5 981 | 2 945 | 4 969 | 11 032 |
| Sum driftskostnader | - | - | - | 21 366 | 34 086 |
| Finansresultat | - | - | - | −3 | −5 |
| Resultat før skatt | −733 | −933 | 1 968 | 572 | 63 |
| Anleggsmidler | 548 | 414 | 477 | 760 | 652 |
| Omløpsmidler | 3 493 | 3 835 | 2 498 | 4 711 | 10 757 |
| Sum eiendeler | 4 041 | 4 249 | 2 975 | 5 471 | 11 409 |
| Egenkapital | −799 | −1 732 | 30 | 502 | 377 |
| Kortsiktig gjeld | 3 807 | 4 419 | 2 130 | 4 124 | 10 229 |
| Langsiktig gjeld | 1 033 | 1 562 | 815 | 845 | 802 |

## Ledelse og styre

- Per Robert Svindland: Daglig leder og styrets leder
- Kjell-Øyvind Gundersen: Styremedlem
- Knut Henning Bjørnøe-Næss: Styremedlem
- Jan Edmund Gundersborg: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Hegdalveien 77, 3261 Larvik
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 25.530 Bearbeiding av metaller
- Etablert: 10.09.2020
- Tidligere navn: FASTLANE FABRICATION AS (2020 til 2024)
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.11.2020
- Revisor: [REVISJONSFIRMAET SCHUMACHER &](https://www.norscout.com/no/company/988520292-revisjonsfirmaet-schumacher)
- Regnskapsfører: [AKETO AS](https://www.norscout.com/no/company/918860649-aketo-as)
- Størrelse: Nr. 119 av 669 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Produsere maskiner, utføre plate, sveise, maskinerings og montasjearbeid rettet mot alle kundegrupper.

## Kunngjøringer

- 06.10.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000780483&sokeverdi=925686581&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [JHS CONSTRUCTION AS](https://www.norscout.com/no/company/990768617-jhs-construction-as) | Larvik | 26 | 27,2 mill. kr | +27,8 % |
| [WELMAX PIPE WELDING AS](https://www.norscout.com/no/company/921399650-welmax-pipe-welding-as) | Larvik | 8 | 21 mill. kr | −50,4 % |
| [HENRIKSEN SVEIS AS](https://www.norscout.com/no/company/999621236-henriksen-sveis-as) | Larvik | - | 6,12 mill. kr | +3,0 % |
| [WELMAX AS](https://www.norscout.com/no/company/919501804-welmax-as) | Larvik | - | 2,99 mill. kr | +45,9 % |
| [LMH SERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/921694423-lmh-service-as) | Larvik | - | 2,92 mill. kr | −5,7 % |
| [CL SERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/932958988-cl-service-as) | Larvik | - | 1,91 mill. kr | - |
| [EIKENES SERVICE & VEDLIKEHOLD AS](https://www.norscout.com/no/company/929076540-eikenes-service-vedlikehold-as) | Larvik | - | 1,63 mill. kr | +6,8 % |
| [GILLER & SØNN SVEIS & REP AS](https://www.norscout.com/no/company/985978905-giller-sonn-sveis-rep-as) | Larvik | - | 685 640 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 07.10.2026.
