---
title: "RAMADA AS (925687820): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "RAMADA AS i Sula hadde 349 637 kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Jurate Kacienkiene. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/925687820-ramada-as"
---

# RAMADA AS

Snekkerarbeid · Sula

- Org.nr: 925 687 820
- Daglig leder: Jurate Kacienkiene (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 349 637 kr (+9,6 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 26 622 kr (Margin 7,6 %)
- Etablert: 2020

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 15,2 % (meget god). Ned fra 48,2 % i 2024
- Likviditet: 7,63 (meget god). Opp fra 3,22 i 2024
- Soliditet: 91,0 % (meget god). Opp fra 83,0 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 48,2 % | 15,2 % |
| Driftsmargin | 18,6 % | 20,4 % | 7,6 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 54,3 % | 17,0 % |
| Likviditetsgrad | 16,71 | 3,22 | 7,63 |
| Soliditet | 95,1 % | 83,0 % | 91,0 % |
| Gjeldsgrad | 0,1 | 0,2 | 0,1 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 228 | 319 | 350 |
| Driftsresultat | 43 | 65 | 27 |
| Årsresultat | 41 | 52 | 20 |
| Driftsmargin | 18,6 % | 20,4 % | 7,6 % |
| Sum gjeld | 5 | 29 | 16 |
| Sum driftskostnader | 186 | 254 | 323 |
| Finansresultat | −1 | −1 | −1 |
| Resultat før skatt | 41 | 64 | 26 |
| Anleggsmidler | 18 | 78 | 57 |
| Omløpsmidler | 79 | 95 | 121 |
| Sum eiendeler | 97 | 173 | 179 |
| Egenkapital | 92 | 144 | 163 |
| Kortsiktig gjeld | 5 | 29 | 16 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Jurate Kacienkiene: Daglig leder og styrets leder
- Mantas Kacienka: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Fiskarstrandvegen 287, 6035 Fiskarstrand
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 43.320 Snekkerarbeid
- Etablert: 07.07.2020
- Aksjekapital: 50 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.03.2021
- Regnskapsfører: [KE REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/916877412-ke-regnskap-as)
- Størrelse: Nr. 1 826 av 2 188 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Import og produksjon av varer for videresalg, samt leveranse av håndverks- og rengjøringstjenester.

## Kunngjøringer

- 17.02.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000064038&sokeverdi=925687820&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [NORDVEST BOLIG AS](https://www.norscout.com/no/company/924404663-nordvest-bolig-as) | Sula | - | 6,55 mill. kr | +86,1 % |
| [DRIFT INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/911979314-drift-invest-as) | Sula | - | 0 kr | - |
| [PORTTECH AS](https://www.norscout.com/no/company/916665156-porttech-as) | Sula | - | 13,5 mill. kr | +16 % |
| [MARIO F BYGG AS](https://www.norscout.com/no/company/937863055-mario-f-bygg-as) | Sula | - | - | - |
| [EMIL COMPANY AS](https://www.norscout.com/no/company/925500534-emil-company-as) | Sula | 5 | 5,19 mill. kr | +32 % |
| [ISOWEST AS](https://www.norscout.com/no/company/971082496-isowest-as) | Sula | 17 | 43,6 mill. kr | −20,6 % |
| [SKYLSTAD MASKIN AS](https://www.norscout.com/no/company/922320608-skylstad-maskin-as) | Sula | - | 538 991 kr | - |
| [MELSBØ RØRSERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/934166337-melsbo-rorservice-as) | Sula | - | 342 493 kr | - |

## Bedriftslister

- [Byggfirmaer i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/oslo)
- [Byggfirmaer i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/bergen)
- [Byggfirmaer i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/trondheim)
- [Byggfirmaer i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/baerum)
- [Byggfirmaer i Drammen](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/drammen)
- [Byggfirmaer i Kristiansand](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/kristiansand)

Kilde: Norscout. Oppdatert 07.05.2026.
