---
title: "NEXT WAVE MANAGEMENT AS (925769339): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "NEXT WAVE MANAGEMENT AS i Halden hadde 1,4 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/925769339-next-wave-management-as"
---

# NEXT WAVE MANAGEMENT AS

Sportsaktiviteter ikke nevnt annet sted · Halden

- Org.nr: 925 769 339
- Styreleder: Artin Awihangi

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 1,4 mill. kr (+24,7 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 161 844 kr (Margin 11,6 %)
- Etablert: 2020

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 15,7 % (meget god). Ned fra 19,0 % i 2024
- Soliditet: 102,4 % (meget god). Opp fra 92,7 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 19,0 % | 15,7 % |
| Driftsmargin | 41,2 % | 15,9 % | 11,6 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 20,8 % | 14,4 % |
| Likviditetsgrad | 5,61 | 11,96 | - |
| Soliditet | 84,5 % | 92,7 % | 102,4 % |
| Gjeldsgrad | 0,2 | 0,1 | 0,0 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 1 326 | 1 120 | 1 396 |
| Driftsresultat | 546 | 178 | 162 |
| Årsresultat | 425 | 140 | 106 |
| Driftsmargin | 41,2 % | 15,9 % | 11,6 % |
| Sum gjeld | 140 | 78 | −25 |
| Sum driftskostnader | 779 | 941 | 1 235 |
| Finansresultat | 3 | 4 | −12 |
| Resultat før skatt | 549 | 182 | 150 |
| Anleggsmidler | 136 | 141 | 70 |
| Omløpsmidler | 768 | 928 | 1 003 |
| Sum eiendeler | 904 | 1 069 | 1 073 |
| Egenkapital | 764 | 991 | 1 098 |
| Kortsiktig gjeld | 137 | 78 | −25 |
| Langsiktig gjeld | 3 | 0 | 0 |

## Ledelse og styre

- Artin Awihangi: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: c/o Artin Awihangi, Kongefaret 27, 1789 Berg i Østfold
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 93.190 Sportsaktiviteter ikke nevnt annet sted
- Etablert: 08.09.2020
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.01.2021
- Størrelse: Nr. 184 av 403 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Formidling av idrettsutøvere.

## Kunngjøringer

- 01.08.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000638497&sokeverdi=925769339&spraak=nb)
- 02.08.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000661567&sokeverdi=925769339&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [AKTIVUM AS](https://www.norscout.com/no/company/878692802-aktivum-as) | Halden | - | 1,71 mill. kr | - |
| [STALL LS AS](https://www.norscout.com/no/company/835254712-stall-ls-as) | Halden | - | 1,05 mill. kr | - |
| [GRENSEN DISCGOLF AS](https://www.norscout.com/no/company/926998692-grensen-discgolf-as) | Halden | - | 234 600 kr | - |
| [NORVALD AS](https://www.norscout.com/no/company/887739692-norvald-as) | Halden | - | 44 752 kr | - |
| [BFB AS](https://www.norscout.com/no/company/926195719-bfb-as) | Halden | - | 0 kr | - |
| [LEANDER ASPESTRAND AS](https://www.norscout.com/no/company/936535062-leander-aspestrand-as) | Halden | - | 0 kr | - |
| [HALDEN PADEL AS](https://www.norscout.com/no/company/925903337-halden-padel-as) | Halden | - | 1,89 mill. kr | −21 % |
| [TRENINGSSENTER AS](https://www.norscout.com/no/company/928026256-treningssenter-as) | Halden | 9 | 2,57 mill. kr | −0,4 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 02.08.2026.
