---
title: "LILLIFIX AS (925777390): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "LILLIFIX AS i Sula hadde 2,86 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Lillian Karin Nygård. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/925777390-lillifix-as"
---

# LILLIFIX AS

Annen undervisning ellers · Sula

- Org.nr: 925 777 390
- Daglig leder: Lillian Karin Nygård (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 2,86 mill. kr (+32,3 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 420 504 kr (Margin 14,7 %)
- Etablert: 2020

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 46,3 % (meget god). Ned fra 52,8 % i 2024
- Likviditet: 1,19 (tilfredsstillende). Ned fra 1,45 i 2024
- Soliditet: 29,5 % (god). Ned fra 40,3 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 17,3 % | 10,8 % | 52,8 % | 46,3 % |
| Driftsmargin | 3,6 % | 2,9 % | 2,5 % | 13,7 % | 14,7 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | 32,8 % | 136,6 % | 135,8 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 1,49 | 1,45 | 1,19 |
| Soliditet | 66,4 % | 30,2 % | 35,1 % | 40,3 % | 29,5 % |
| Gjeldsgrad | 0,5 | 2,3 | 1,9 | 1,5 | 2,4 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 716 | 1 401 | 1 578 | 2 162 | 2 861 |
| Driftsresultat | 26 | 41 | 39 | 295 | 421 |
| Årsresultat | 20 | 32 | 28 | 230 | 327 |
| Driftsmargin | 3,6 % | 2,9 % | 2,5 % | 13,7 % | 14,7 % |
| Sum gjeld | 39 | 249 | 235 | 451 | 747 |
| Sum driftskostnader | 690 | 1 361 | 1 539 | 1 867 | 2 441 |
| Finansresultat | - | 0 | 0 | 0 | −1 |
| Resultat før skatt | - | - | 39 | 295 | 419 |
| Anleggsmidler | 18 | 14 | 16 | 102 | 168 |
| Omløpsmidler | - | - | 347 | 654 | 892 |
| Sum eiendeler | 115 | 357 | 362 | 756 | 1 060 |
| Egenkapital | 76 | 108 | 127 | 305 | 313 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 233 | 451 | 747 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 2 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Lillian Karin Nygård: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: Sloghaugvegen 3, 6030 Langevåg
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 85.597 Annen undervisning ellers
- Etablert: 28.09.2020
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Regnskapsfører: [AICONO ÅLESUND AS](https://www.norscout.com/no/company/930858773-aicono-alesund-as)
- Størrelse: Nr. 331 av 1 762 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Salg av produkter og tjenester innen søm og håndarbeid. Kursvirksomhet innen søm.

## Siste endringer

- 07.04.2026: Ny forretningsadresse

## Kunngjøringer

- 12.05.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000261507&sokeverdi=925777390&spraak=nb)
- 07.04.2026: [Forretningsadresse](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000156645&sokeverdi=925777390&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [IGLO OPPLÆRING AS](https://www.norscout.com/no/company/939652086-iglo-opplaering-as) | Sula | - | 96 415 kr | - |
| [LILLIFIX HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/932526816-lillifix-holding-as) | Sula | - | 0 kr | - |
| [HN SUPPORT AS](https://www.norscout.com/no/company/936999727-hn-support-as) | Sula | - | - | - |
| [START TRAFIKKSKULE AS](https://www.norscout.com/no/company/918540245-start-trafikkskule-as) | Sula | 5 | 7,23 mill. kr | +14,4 % |
| [SULA TRAFIKKSKULE AS](https://www.norscout.com/no/company/935594103-sula-trafikkskule-as) | Sula | - | 480 368 kr | - |
| [NYMARKBAKKEN FUS BARNEHAGE AS](https://www.norscout.com/no/company/928839583-nymarkbakken-fus-barnehage-as) | Sula | 47 | 26,7 mill. kr | +5,5 % |
| [SONJA REITE ART STUDIO AS](https://www.norscout.com/no/company/928943003-sonja-reite-art-studio-as) | Sula | - | 0 kr | - |
| [HUSAKLINIKKEN AS](https://www.norscout.com/no/company/918603409-husaklinikken-as) | Moss | - | 2,87 mill. kr | −3,8 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 12.06.2026.
