---
title: "M4Y HOLDING AS (925782203): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "M4Y HOLDING AS i Nordre Follo hadde 15 000 kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/925782203-m4y-holding-as"
---

# M4Y HOLDING AS

Rengjøring av bygninger · Nordre Follo · Etablert 2020

- Org.nr: 925 782 203
- Styreleder: Anette Lynne

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 15 000 kr (−66,7 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −1,64 mill. kr (Margin −10 920,4 %)
- Konsernets driftsinntekter 2025: 253 mill. kr (+6,6 % fra 2024)

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 9,7 % (tilfredsstillende). Opp fra 0,8 % i 2024
- Likviditet: 13,85 (meget god). Opp fra 4,14 i 2024
- Soliditet: 87,6 % (meget god). Opp fra 77,3 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 9,7 % | 3,9 % | 0,8 % | 9,7 % |
| Driftsmargin | −73,4 % | −21,3 % | −175,9 % | −4 399,0 % | −10 920,4 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 11,2 % | 4,2 % | −0,6 % | 10,6 % |
| Likviditetsgrad | 4,61 | 1,03 | 2,41 | 4,14 | 13,85 |
| Soliditet | 85,9 % | 80,1 % | 87,5 % | 77,3 % | 87,6 % |
| Gjeldsgrad | 0,2 | 0,2 | 0,1 | 0,3 | 0,1 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 128 | 517 | 609 | 45 | 15 |
| Driftsresultat | −94 | −110 | −1 071 | −1 980 | −1 638 |
| Årsresultat | 32 347 | 3 603 | 1 406 | 231 | 2 292 |
| Driftsmargin | −73,4 % | −21,3 % | −175,9 % | −4 399 % | −10 920,4 % |
| Sum gjeld | 5 790 | 7 433 | 4 264 | 8 053 | 3 810 |
| Sum driftskostnader | - | - | 1 680 | 2 025 | 1 653 |
| Finansresultat | - | - | 2 327 | 1 809 | 4 519 |
| Resultat før skatt | 32 364 | 3 656 | 1 255 | −170 | 2 881 |
| Anleggsmidler | 26 256 | 32 321 | 29 783 | 26 840 | 25 880 |
| Omløpsmidler | 14 725 | 5 016 | 4 392 | 8 634 | 4 744 |
| Sum eiendeler | 40 981 | 37 337 | 34 175 | 35 474 | 30 624 |
| Egenkapital | 35 192 | 29 905 | 29 911 | 27 422 | 26 814 |
| Kortsiktig gjeld | 3 192 | 4 892 | 1 822 | 2 085 | 342 |
| Langsiktig gjeld | 2 598 | 2 541 | 2 442 | 5 968 | 3 468 |

## Konsernregnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 220 337 | 237 912 | 253 499 |
| Driftsresultat | 13 237 | 7 458 | 7 575 |
| Årsresultat | 10 789 | 6 419 | 1 003 |
| Driftsmargin | 6,0 % | 3,1 % | 3,0 % |
| Sum gjeld | 69 024 | 72 324 | 70 437 |
| Sum driftskostnader | 207 100 | 230 454 | 245 924 |
| Finansresultat | −579 | 354 | −999 |
| Resultat før skatt | 12 658 | 7 812 | 6 576 |
| Anleggsmidler | 36 323 | 29 214 | 23 830 |
| Omløpsmidler | 70 155 | 82 598 | 79 164 |
| Sum eiendeler | 106 477 | 111 813 | 102 994 |
| Egenkapital | 37 453 | 39 489 | 32 557 |
| Kortsiktig gjeld | 57 583 | 58 488 | 59 824 |
| Langsiktig gjeld | 11 441 | 13 836 | 10 613 |

## Ledelse og styre

- Anette Lynne: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Mørkveien 50, 1409 Skotbu
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 81.210 Rengjøring av bygninger
- Etablert: 29.08.2020
- Aksjekapital: 4 869 999 kr
- MVA-registrert: Nei
- Revisor: [EIRA REVISJON & RÅDGIVNING AS](https://www.norscout.com/no/company/990422052-eira-revisjon-radgivning-as)
- Regnskapsfører: NICOLAISENS REGNSKAPSKONTOR KS
- Størrelse: Nr. 1 187 av 1 207 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Investering i aksjer og andeler og deltagelse i andre virksomheter samt investering i og drift av fast eiendom og rådgivning.

## Siste endringer

- 27.07.2026: Regnskapsfører endret
- 08.02.2026: Kontaktperson endret

## Kunngjøringer

- 15.10.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000801571&sokeverdi=925782203&spraak=nb)
- 20.08.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000706736&sokeverdi=925782203&spraak=nb)
- 13.08.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000694441&sokeverdi=925782203&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [SMELL FRESH AS](https://www.norscout.com/no/company/934197305-smell-fresh-as) | Nordre Follo | - | 26 025 kr | - |
| [PERFEKT DESIGN & BYGG AS](https://www.norscout.com/no/company/935767776-perfekt-design-bygg-as) | Nordre Follo | - | 3 177 kr | - |
| [RENT FOKUS AS](https://www.norscout.com/no/company/935794439-rent-fokus-as) | Nordre Follo | - | 95 182 kr | - |
| [NORDRE FOLLO RENHOLD AS](https://www.norscout.com/no/company/933539377-nordre-follo-renhold-as) | Nordre Follo | - | 0 kr | - |
| [BRIS FACILITY AS](https://www.norscout.com/no/company/935503329-bris-facility-as) | Nordre Follo | - | 384 396 kr | - |
| [ROZA VISION AS](https://www.norscout.com/no/company/936710662-roza-vision-as) | Nordre Follo | - | 0 kr | - |
| [RENHOLDSHUSET AS](https://www.norscout.com/no/company/917043043-renholdshuset-as) | Nordre Follo | - | 944 875 kr | - |
| [ZOOM HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/935423724-zoom-holding-as) | Nordre Follo | - | - | - |

## Bedriftslister

- [Renholdsfirmaer i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/renholdsfirmaer/oslo)
- [Renholdsfirmaer i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/renholdsfirmaer/bergen)
- [Renholdsfirmaer i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/renholdsfirmaer/baerum)
- [Renholdsfirmaer i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/renholdsfirmaer/trondheim)
- [Renholdsfirmaer i Drammen](https://www.norscout.com/no/l/renholdsfirmaer/drammen)
- [Renholdsfirmaer i Lillestrøm](https://www.norscout.com/no/l/renholdsfirmaer/lillestrom)

Kilde: Norscout. Oppdatert 16.10.2026.
