---
title: "RANHEIM PIZZA AS (925792896): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "RANHEIM PIZZA AS i Stavanger hadde 6,49 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 22 ansatte. Daglig leder er Jan Emil Gulliksen. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/925792896-ranheim-pizza-as"
---

# RANHEIM PIZZA AS

Drift av restauranter · Stavanger · Etablert 2020

- Org.nr: 925 792 896
- Daglig leder: Jan Emil Gulliksen (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 6,49 mill. kr (+3,0 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 162 717 kr (Margin 2,5 %)
- Ansatte: 22 (Uendret siden november 2025)

## Ansatte

- oktober 2025: 25
- november 2025: 22
- februar 2026: 23
- mars 2026: 25
- april 2026: 24
- mai 2026: 23
- juni 2026: 25
- juli 2026: 23
- august 2026: 22
- september 2026: 23
- oktober 2026: 22

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 13,1 % (god). Opp fra −13,9 % i 2024
- Likviditet: 1,12 (tilfredsstillende). Opp fra 1,06 i 2024
- Soliditet: 13,3 % (tilfredsstillende). Ned fra 17,1 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | - | - | −13,9 % | 13,1 % |
| Driftsmargin | 8,7 % | −3,0 % | −1,1 % | −3,2 % | 2,5 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | - | −84,3 % | 86,1 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 1,00 | 1,06 | 1,12 |
| Soliditet | - | - | 16,4 % | 17,1 % | 13,3 % |
| Gjeldsgrad | - | - | 5,1 | 4,9 | 6,5 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 419 | 5 864 | 6 506 | 6 306 | 6 494 |
| Driftsresultat | 37 | −176 | −74 | −201 | 163 |
| Årsresultat | 29 | −145 | −66 | −167 | 122 |
| Driftsmargin | 8,7 % | −3,0 % | −1,1 % | −3,2 % | 2,5 % |
| Sum gjeld | - | - | 1 348 | 992 | 1 157 |
| Sum driftskostnader | 382 | 6 040 | 6 580 | 6 507 | 6 331 |
| Finansresultat | 0 | −4 | 3 | 4 | 1 |
| Resultat før skatt | - | - | −71 | −197 | 164 |
| Anleggsmidler | - | - | 262 | 141 | 42 |
| Omløpsmidler | - | - | 1 349 | 1 055 | 1 292 |
| Sum eiendeler | - | - | 1 612 | 1 196 | 1 334 |
| Egenkapital | - | - | 264 | 204 | 177 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 1 348 | 992 | 1 157 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Jan Emil Gulliksen: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: c/o Jan Emil Gulliksen, Bruveien 122A, 4158 Bru
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 56.110 Drift av restauranter
- Etablert: 09.09.2020
- Aksjekapital: 102 938 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.11.2021
- Revisor: [FLYD AS](https://www.norscout.com/no/company/931900420-flyd-as)
- Regnskapsfører: [LIGO REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/892122652-ligo-regnskap-as)
- Størrelse: Nr. 2 631 av 6 237 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Produksjon, handel & serveringsvirksomhet med hovedvekt på pizzaprodukter, samt hva hermed står i forbindelse, herunder å delta i selskaper med lignende virksomhet.

## Kunngjøringer

- 22.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000410843&sokeverdi=925792896&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [NOODLE NOODLE AS](https://www.norscout.com/no/company/998200008-noodle-noodle-as) | Stavanger | 22 | 15,7 mill. kr | +3,5 % |
| [SVEINS SNARKJØP AS](https://www.norscout.com/no/company/955522907-sveins-snarkjop-as) | Stavanger | 21 | 8,67 mill. kr | +0,8 % |
| [SMAGEN PÅ SKAGEN AS](https://www.norscout.com/no/company/998709652-smagen-pa-skagen-as) | Stavanger | 22 | 24,4 mill. kr | +3,2 % |
| [TOMMYS CATERING AS](https://www.norscout.com/no/company/921116845-tommys-catering-as) | Stavanger | 21 | 7,87 mill. kr | −0,4 % |
| [STAVANGER FUN & GAMES AS](https://www.norscout.com/no/company/936858104-stavanger-fun-games-as) | Stavanger | 23 | - | - |
| [DELICATESSEN STAVANGER AS](https://www.norscout.com/no/company/929417054-delicatessen-stavanger-as) | Stavanger | 20 | 18,6 mill. kr | - |
| [VEP STAVANGER AS](https://www.norscout.com/no/company/994623702-vep-stavanger-as) | Stavanger | 23 | 100 273 kr | - |
| [BULLOCK AS](https://www.norscout.com/no/company/998937396-bullock-as) | Stavanger | 20 | 13,9 mill. kr | −7,9 % |

## Bedriftslister

- [Hotell- og restaurantbedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/stavanger)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/oslo)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/bergen)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/trondheim)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Kristiansand](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/kristiansand)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Drammen](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/drammen)

Kilde: Norscout. Oppdatert 13.10.2026.
