---
title: "ODDA SKYLIFT DRIFT AS (925797448): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "ODDA SKYLIFT DRIFT AS i Ullensvang hadde 0 kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/925797448-odda-skylift-drift-as"
---

# ODDA SKYLIFT DRIFT AS

Drift av idrettsanlegg · Ullensvang

- Org.nr: 925 797 448
- Styreleder: Tor Petter Stensland

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 0 kr
- Driftsresultat 2025: −27 807 kr
- Etablert: 2020

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −407,1 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra −405,6 % i 2024
- Likviditet: 0,05 (ikke tilfredsstillende). Opp fra 0,04 i 2024
- Soliditet: −2 044,6 % (ikke tilfredsstillende). Opp fra −2 341,6 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −405,6 % | −407,1 % |
| Driftsmargin | −528,7 % | - | - |
| Likviditetsgrad | 0,04 | 0,04 | 0,05 |
| Soliditet | −2 296,0 % | −2 341,6 % | −2 044,6 % |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 7 | 0 | 0 |
| Driftsresultat | −39 | −22 | −28 |
| Årsresultat | −35 | −22 | −28 |
| Driftsmargin | −528,7 % | - | - |
| Sum gjeld | 118 | 140 | 170 |
| Sum driftskostnader | 47 | 22 | 28 |
| Finansresultat | 4 | 0 | 0 |
| Resultat før skatt | −35 | −22 | −28 |
| Anleggsmidler | 0 | 0 | 0 |
| Omløpsmidler | 5 | 6 | 8 |
| Sum eiendeler | 5 | 6 | 8 |
| Egenkapital | −113 | −134 | −162 |
| Kortsiktig gjeld | 118 | 140 | 170 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Tor Petter Stensland: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: c/o Odda Plast AS, Holmavegen 15, 5750 Odda
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 93.110 Drift av idrettsanlegg
- Etablert: 25.09.2020
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Formål: Driftsselskap for gondolbane/skylift og det som har naturlig sammenheng med dette.

## Siste endringer

- 04.08.2026: Ny forretningsadresse
- 04.08.2026: Regnskapsfører endret
- 04.08.2026: Daglig leder endret

## Kunngjøringer

- 04.08.2026: [Forretningsadresse](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000655425&sokeverdi=925797448&spraak=nb)
- 04.08.2026: [Daglig leder](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000655424&sokeverdi=925797448&spraak=nb)
- 04.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000347837&sokeverdi=925797448&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [HARDANGER LIFT AS](https://www.norscout.com/no/company/924370602-hardanger-lift-as) | Ullensvang | - | 0 kr | - |
| [RØLDAL IL DRIFT AS](https://www.norscout.com/no/company/912785602-roldal-il-drift-as) | Ullensvang | - | 548 411 kr | - |
| [FJORDAHALLEN AS](https://www.norscout.com/no/company/917463166-fjordahallen-as) | Ullensvang | - | 1,11 mill. kr | - |
| [SELJESTAD OG RØLDAL LØYPESELSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/893434682-seljestad-og-roldal-loypeselskap-as) | Ullensvang | - | 2,32 mill. kr | −11,7 % |
| [RØLDAL SKISENTER AS](https://www.norscout.com/no/company/964814600-roldal-skisenter-as) | Ullensvang | 18 | 14 mill. kr | - |
| [TROLLTUNGA HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/938534551-trolltunga-holding-as) | Ullensvang | - | - | - |
| [TUNVOLL TRIMSTOVE AS](https://www.norscout.com/no/company/933500438-tunvoll-trimstove-as) | Ullensvang | - | 562 000 kr | - |
| [JUL I ODDA AS](https://www.norscout.com/no/company/936433510-jul-i-odda-as) | Ullensvang | - | 986 634 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 05.08.2026.
