---
title: "BRANSJEPARTNER AS (925833037): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "BRANSJEPARTNER AS i Nannestad hadde 11,8 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 18 ansatte. Daglig leder er Marek Jan Fraczyk. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/925833037-bransjepartner-as"
---

# BRANSJEPARTNER AS

Reparasjon og vedlikehold av maskiner · Nannestad · Etablert 2020

- Org.nr: 925 833 037
- Daglig leder: Marek Jan Fraczyk (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 11,8 mill. kr (+7,1 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 1,13 mill. kr (Margin 9,6 %)
- Ansatte: 18 (Opp fra 13 i september 2025)

## Ansatte

- september 2025: 13
- februar 2026: 14
- mars 2026: 16
- juni 2026: 17
- juli 2026: 20
- august 2026: 18
- september 2026: 19
- oktober 2026: 18

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 16,8 % (meget god). Opp fra 11,6 % i 2024
- Likviditet: 1,38 (tilfredsstillende). Opp fra 0,88 i 2024
- Soliditet: 27,5 % (god). Opp fra 12,2 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 10,4 % | 29,4 % | 11,6 % | 16,8 % |
| Driftsmargin | 1,5 % | 9,8 % | 14,3 % | 7,9 % | 9,6 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | 107,8 % | 56,7 % | 85,8 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 1,38 | 0,88 | 1,38 |
| Soliditet | 17,4 % | 26,9 % | 27,3 % | 12,2 % | 27,5 % |
| Gjeldsgrad | 4,7 | 2,7 | 2,7 | 7,2 | 2,6 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 7 967 | 3 636 | 11 709 | 11 050 | 11 837 |
| Driftsresultat | 118 | 357 | 1 670 | 876 | 1 133 |
| Årsresultat | 92 | 279 | 1 299 | 676 | 878 |
| Driftsmargin | 1,5 % | 9,8 % | 14,3 % | 7,9 % | 9,6 % |
| Sum gjeld | 2 932 | 2 435 | 5 848 | 6 260 | 4 623 |
| Sum driftskostnader | 7 848 | 3 279 | 10 039 | 10 174 | 10 704 |
| Finansresultat | 0 | 1 | −4 | −7 | −8 |
| Resultat før skatt | - | - | 1 667 | 869 | 1 125 |
| Anleggsmidler | 0 | 100 | 0 | 1 620 | 192 |
| Omløpsmidler | - | - | 8 043 | 5 512 | 6 181 |
| Sum eiendeler | 3 549 | 3 331 | 8 043 | 7 132 | 6 373 |
| Egenkapital | 618 | 896 | 2 195 | 872 | 1 750 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 5 848 | 6 260 | 4 469 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Marek Jan Fraczyk: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: Skogduevegen 66B, 2032 Maura
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 33.120 Reparasjon og vedlikehold av maskiner
- Etablert: 08.09.2020
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.11.2020
- Revisor: [REVIGO AS](https://www.norscout.com/no/company/972415790-revigo-as)
- Regnskapsfører: [OPTIMA REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/931231871-optima-regnskap-as)
- Størrelse: Nr. 182 av 1 023 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Reparasjon og vedlikehold av andre transportmidler. Vedlikehold og reparasjon av motorvogner, unntatt motorsykler. Oppføring av bygninger.

## Kunngjøringer

- 01.08.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000638513&sokeverdi=925833037&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [LANDSVERK VASSENGEN AS](https://www.norscout.com/no/company/926370197-landsverk-vassengen-as) | Nannestad | - | 4,86 mill. kr | −17,1 % |
| [BOTTEN MASKIN SERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/930089265-botten-maskin-service-as) | Nannestad | - | 2,57 mill. kr | +6,7 % |
| [GRØNDAHL MASKINSERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/934893867-grondahl-maskinservice-as) | Nannestad | - | 679 443 kr | - |
| [M TEKNIKK](https://www.norscout.com/no/company/825233342-m-teknikk) | Nannestad | - | 29 751 kr | - |
| [&MF HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/925391093-mf-holding-as) | Nannestad | - | 0 kr | - |
| [MATS MEKKER AS](https://www.norscout.com/no/company/937329733-mats-mekker-as) | Nannestad | - | - | - |
| [NIOS AS](https://www.norscout.com/no/company/920237347-nios-as) | Sarpsborg | 18 | 26 mill. kr | −23,8 % |
| [VESTMEKANISKE AS](https://www.norscout.com/no/company/915103588-vestmekaniske-as) | Bjørnafjorden | 17 | 49,3 mill. kr | +48,3 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 14.10.2026.
