---
title: "MOLBROOK CAPITAL AS (925855804): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "MOLBROOK CAPITAL AS i Ullensaker hadde 6,79 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/925855804-molbrook-capital-as"
---

# MOLBROOK CAPITAL AS

Engroshandel med klokker, ur og smykker · Ullensaker

- Org.nr: 925 855 804
- Styreleder: Kristoffer Møll

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 6,79 mill. kr (0,0 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 145 174 kr (Margin 2,1 %)
- Etablert: 2020

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 82,9 % (meget god). Ned fra 122,3 % i 2024
- Likviditet: 0,71 (svak). Ned fra 1,67 i 2024
- Soliditet: 70,1 % (meget god). Opp fra 50,2 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 6,3 % | −17,1 % | 122,3 % | 82,9 % |
| Driftsmargin | −920,1 % | −40,4 % | −13,3 % | 5,7 % | 2,1 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | - | 362,1 % | 114,7 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 0,51 | 1,67 | 0,71 |
| Soliditet | −3,8 % | 4,0 % | −14,8 % | 50,2 % | 70,1 % |
| Gjeldsgrad | - | 23,8 | - | 1,0 | 0,4 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 5 | 53 | 388 | 6 788 | 6 788 |
| Driftsresultat | −43 | −22 | −52 | 385 | 145 |
| Årsresultat | −34 | 21 | −51 | 265 | 558 |
| Driftsmargin | −920,1 % | −40,4 % | −13,3 % | 5,7 % | 2,1 % |
| Sum gjeld | 222 | 302 | 301 | 224 | 335 |
| Sum driftskostnader | 48 | 75 | 440 | 6 403 | 6 643 |
| Finansresultat | - | 38 | −14 | −45 | 435 |
| Resultat før skatt | - | - | −66 | 340 | 580 |
| Anleggsmidler | 47 | 88 | 109 | 105 | 994 |
| Omløpsmidler | - | - | 153 | 346 | 125 |
| Sum eiendeler | 214 | 315 | 262 | 451 | 1 119 |
| Egenkapital | −8 | 13 | −39 | 227 | 784 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 301 | 207 | 176 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 0 | 17 | 158 |

## Ledelse og styre

- Kristoffer Møll: Styrets leder
- Elisabeth Vårdal: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Bjørkevegen 7B, 2068 Jessheim
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 46.480 Engroshandel med klokker, ur og smykker
- Etablert: 28.09.2020
- Tidligere navn: MOLLBROOK CAPITAL AS (2020 til 2022)
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Regnskapsfører: [OPK AS](https://www.norscout.com/no/company/920387470-opk-as)
- Størrelse: Nr. 19 av 48 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Eie og forvalte investeringer.

## Siste endringer

- 08.02.2026: Kontaktperson endret
- 08.02.2026: Styret endret
- 08.10.2025: Næringskode endret
- 07.10.2025: Ny forretningsadresse
- 07.10.2025: Formål endret

## Kunngjøringer

- 22.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000586249&sokeverdi=925855804&spraak=nb)
- 07.10.2025: [Forretningsadresse](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000777748&sokeverdi=925855804&spraak=nb)
- 07.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000547411&sokeverdi=925855804&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [MALUX NORGE AS](https://www.norscout.com/no/company/923070540-malux-norge-as) | Ullensaker | - | 7,51 mill. kr | −14,1 % |
| [FG ENTREPRENØR AS](https://www.norscout.com/no/company/914905877-fg-entreprenor-as) | Ullensaker | - | 6,65 mill. kr | +1,8 % |
| [MINERAL-EXPRESSEN AS](https://www.norscout.com/no/company/918908692-mineral-expressen-as) | Ullensaker | - | 7,63 mill. kr | +9,7 % |
| [FRISØRGROSSISTEN AS](https://www.norscout.com/no/company/964555400-frisorgrossisten-as) | Ullensaker | - | 6,52 mill. kr | −7,3 % |
| [C3C ENGINEERING AS](https://www.norscout.com/no/company/931144677-c3c-engineering-as) | Ullensaker | - | 8,19 mill. kr | +4,6 % |
| [TETA VANNRENSING AS](https://www.norscout.com/no/company/913521072-teta-vannrensing-as) | Ullensaker | - | 5,37 mill. kr | +29,7 % |
| [TRENDPARTNER AS](https://www.norscout.com/no/company/990264147-trendpartner-as) | Ullensaker | - | 9,03 mill. kr | +19,3 % |
| [CONTINO AS](https://www.norscout.com/no/company/997811682-contino-as) | Ullensaker | - | 4,96 mill. kr | +71,9 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 23.07.2026.
