---
title: "EUROSTEEL INSTALLATION AS (925895253): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "EUROSTEEL INSTALLATION AS i Øyer hadde 116 262 kr i driftsinntekter i 2025 og 24 ansatte. Daglig leder er Jan Geisshirt. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/925895253-eurosteel-installation-as"
---

# EUROSTEEL INSTALLATION AS

Installasjon av industrimaskiner og -utstyr · Øyer · Etablert 2020

- Org.nr: 925 895 253
- Nettsted: [eurosteel.pl](https://www.eurosteel.pl)
- Daglig leder: Jan Geisshirt (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 116 262 kr (−98,9 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −1,05 mill. kr (Margin −907,4 %)
- Ansatte: 24

## Ansatte

- januar 2026: 6
- februar 2026: 14
- mai 2026: 18
- juni 2026: 19
- juli 2026: 20
- august 2026: 22
- oktober 2026: 24

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −37,3 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra 12,7 % i 2024
- Likviditet: 0,76 (svak). Ned fra 1,16 i 2024
- Soliditet: −32,4 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra 14,0 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 6,6 % | 80,9 % | 12,7 % | −37,3 % |
| Driftsmargin | 30,2 % | 2,4 % | 26,7 % | 3,0 % | −907,4 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | 141,7 % | 13,9 % | - |
| Likviditetsgrad | - | - | 2,08 | 1,16 | 0,76 |
| Soliditet | 50,7 % | 52,3 % | 52,0 % | 14,0 % | −32,4 % |
| Gjeldsgrad | 1,0 | 0,9 | 0,9 | 6,1 | - |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 12 867 | 7 796 | 20 876 | 10 395 | 116 |
| Driftsresultat | 3 891 | 185 | 5 582 | 315 | −1 055 |
| Årsresultat | 2 969 | 151 | 4 482 | 364 | −1 094 |
| Driftsmargin | 30,2 % | 2,4 % | 26,7 % | 3,0 % | −907,4 % |
| Sum gjeld | 2 989 | 1 678 | 5 840 | 3 111 | 2 399 |
| Sum driftskostnader | 8 976 | 7 612 | 15 294 | 10 080 | 1 171 |
| Finansresultat | −85 | 24 | 206 | 159 | −39 |
| Resultat før skatt | - | - | 5 788 | 475 | −1 094 |
| Anleggsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omløpsmidler | - | - | 12 164 | 3 617 | 1 812 |
| Sum eiendeler | 6 067 | 3 521 | 12 164 | 3 617 | 1 812 |
| Egenkapital | 3 079 | 1 843 | 6 325 | 506 | −587 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 5 840 | 3 111 | 2 399 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 0 | 0 | 0 |

## Ledelse og styre

- Jan Geisshirt: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: Furtholoa 85, 2636 Øyer
- Postadresse: c/o Dr. K. Olsen Global Tax, Postboks 2, 2637 Øyer
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 33.200 Installasjon av industrimaskiner og -utstyr
- Etablert: 04.10.2020
- Aksjekapital: 100 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.01.2021
- Revisor: [AS REVISION](https://www.norscout.com/no/company/991096957-as-revision)
- Regnskapsfører: [ENORA AS](https://www.norscout.com/no/company/935701430-enora-as)
- Størrelse: Nr. 66 av 69 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Installasjon og teknisk konsultasjon samt det som naturlig står i forbindelse med dette.

## Siste endringer

- 09.09.2026: Regnskapsfører endret

## Kunngjøringer

- 17.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000394168&sokeverdi=925895253&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [HØVREN MEKANISKE AS](https://www.norscout.com/no/company/935083214-hovren-mekaniske-as) | Øyer | - | 3,73 mill. kr | - |
| [JAKOBSEN MASKINSALG AS](https://www.norscout.com/no/company/935568730-jakobsen-maskinsalg-as) | Øyer | - | 3,65 mill. kr | - |
| [ENVECON AS](https://www.norscout.com/no/company/931758322-envecon-as) | Øyer | - | 33 038 kr | - |
| [STEFFEN ENGELAND HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/931405519-steffen-engeland-holding-as) | Øyer | - | - | - |
| [AOGE AS](https://www.norscout.com/no/company/934963326-aoge-as) | Øyer | - | - | - |
| [VULKEN MARITIM AS](https://www.norscout.com/no/company/947410288-vulken-maritim-as) | Stavanger | 25 | 60,9 mill. kr | +32,1 % |
| [CONTROLTEAM AS](https://www.norscout.com/no/company/980169448-controlteam-as) | Bergen | 16 | 45,9 mill. kr | +0,2 % |
| [TSG SOLUTIONS NORWAY AS](https://www.norscout.com/no/company/964350477-tsg-solutions-norway-as) | Nordre Follo | 30 | 78,2 mill. kr | +1,5 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 14.10.2026.
