---
title: "LARISA HELSE OG VELVÆRE AS (925900249): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "LARISA HELSE OG VELVÆRE AS i Nesodden hadde 107 212 kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Anita Hellebø-Storeide. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/925900249-larisa-helse-og-velvaere-as"
---

# LARISA HELSE OG VELVÆRE AS

Aktiviteter i dagspa, badstue og dampbad · Nesodden

- Org.nr: 925 900 249
- Daglig leder: Anita Hellebø-Storeide (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 107 212 kr (+13,7 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −30 417 kr (Margin −28,4 %)
- Etablert: 2020

## Nøkkeltall 2025

- Likviditet: 0,00 (ikke tilfredsstillende). Ned fra 0,12 i 2024
- Soliditet: −93 520,2 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra −762,8 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsmargin | 18,7 % | −59,3 % | −28,4 % |
| Likviditetsgrad | 0,85 | 0,12 | 0,00 |
| Soliditet | −18,1 % | −762,8 % | −93 520,2 % |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 121 | 94 | 107 |
| Driftsresultat | 23 | −56 | −30 |
| Årsresultat | 12 | −56 | −30 |
| Driftsmargin | 18,7 % | −59,3 % | −28,4 % |
| Sum gjeld | 71 | 76 | 97 |
| Sum driftskostnader | 99 | 150 | 138 |
| Finansresultat | −10 | - | - |
| Resultat før skatt | 12 | −56 | −30 |
| Anleggsmidler | 0 | 0 | - |
| Omløpsmidler | 60 | 9 | 0 |
| Sum eiendeler | 60 | 9 | 0 |
| Egenkapital | −11 | −67 | −97 |
| Kortsiktig gjeld | 71 | 76 | 97 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Anita Hellebø-Storeide: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: c/o Anita Hellebø-Storeide, Strandlia 3C, 1454 Fagerstrand
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 96.230 Aktiviteter i dagspa, badstue og dampbad
- Etablert: 18.09.2020
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Regnskapsfører: [SKILLS ØKONOMI AS](https://www.norscout.com/no/company/921657862-skills-okonomi-as)
- Størrelse: Nr. 410 av 458 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Rådgivning og helsetjenester.

## Siste endringer

- 17.03.2026: Ny forretningsadresse

## Kunngjøringer

- 27.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000439280&sokeverdi=925900249&spraak=nb)
- 17.03.2026: [Forretningsadresse](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000119162&sokeverdi=925900249&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [OLENA MASSASJESTUDIO AS](https://www.norscout.com/no/company/935942535-olena-massasjestudio-as) | Nesodden | - | 345 796 kr | - |
| [HØGH INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/926838989-hogh-invest-as) | Nesodden | - | 83 182 kr | - |
| [BASIC HAIR AS](https://www.norscout.com/no/company/994454730-basic-hair-as) | Nesodden | - | 1,46 mill. kr | +0,1 % |
| [ROO AS](https://www.norscout.com/no/company/914849608-roo-as) | Nesodden | - | 0 kr | - |
| [NESODDEN FRISØR AS](https://www.norscout.com/no/company/933210960-nesodden-frisor-as) | Nesodden | - | 1,48 mill. kr | - |
| [GLIMT MANAGEMENT AS](https://www.norscout.com/no/company/926572075-glimt-management-as) | Nesodden | - | 0 kr | - |
| [JEANETTES HÅRSTUDIO AS](https://www.norscout.com/no/company/987621877-jeanettes-harstudio-as) | Nesodden | - | 1,62 mill. kr | +0,2 % |
| [HÅR1 HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/931246836-har1-holding-as) | Nesodden | - | 0 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 28.06.2026.
