---
title: "RENEWAL AS (925903000): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "RENEWAL AS i Halden hadde 49 500 kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/925903000-renewal-as"
---

# RENEWAL AS

Uoppgitt · Halden

- Org.nr: 925 903 000
- Styreleder: Frank Robert Hansen

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 49 500 kr
- Driftsresultat 2025: 45 041 kr (Margin 91 %)
- Etablert: 2020

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 12,0 % (god). Opp fra −11,2 % i 2024
- Likviditet: 0,14 (ikke tilfredsstillende). Ned fra 0,30 i 2024
- Soliditet: −36,9 % (ikke tilfredsstillende). Opp fra −203,6 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −11,2 % | 12,0 % |
| Driftsmargin | 92,1 % | - | 91,0 % |
| Likviditetsgrad | 0,00 | 0,30 | 0,14 |
| Soliditet | −158 920,6 % | −203,6 % | −36,9 % |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 20 | 0 | 50 |
| Driftsresultat | 18 | −7 | 45 |
| Årsresultat | −143 | −21 | 12 |
| Driftsmargin | 92,1 % | - | 91 % |
| Sum gjeld | 224 | 366 | 865 |
| Sum driftskostnader | 2 | 7 | 4 |
| Finansresultat | −159 | −14 | −33 |
| Resultat før skatt | −140 | −21 | 12 |
| Anleggsmidler | 0 | 10 | 510 |
| Omløpsmidler | 0 | 111 | 122 |
| Sum eiendeler | 0 | 120 | 632 |
| Egenkapital | −224 | −245 | −233 |
| Kortsiktig gjeld | 224 | 366 | 865 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Frank Robert Hansen: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Fosseveien 18, 1792 Tistedal
- Postadresse: Postboks 23, 1790 Tistedal
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 00.000 Uoppgitt
- Etablert: 09.10.2020
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 02.01.2026
- Regnskapsfører: [INTER-DATA AS](https://www.norscout.com/no/company/921531761-inter-data-as)
- Størrelse: Nr. 4 393 av 6 324 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Å eie og investere i aksjer, andeler, obligasjoner og andre finansielle instrumenter, samt dertil forenlig virksomhet.

## Siste endringer

- 08.02.2026: Kontaktperson endret

## Kunngjøringer

- 25.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000601331&sokeverdi=925903000&spraak=nb)
- 26.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000630792&sokeverdi=925903000&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [MESTER1 HUS AS](https://www.norscout.com/no/company/930815926-mester1-hus-as) | Halden | - | 50 000 kr | - |
| [TØL AS](https://www.norscout.com/no/company/927404095-tol-as) | Halden | - | 40 000 kr | - |
| [LENNOX HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/824538522-lennox-holding-as) | Halden | - | 53 409 kr | - |
| [OSISO AS](https://www.norscout.com/no/company/924554843-osiso-as) | Halden | - | 32 800 kr | - |
| [KRATOS HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/919419911-kratos-holding-as) | Halden | - | 58 293 kr | - |
| [DVK HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/928627241-dvk-holding-as) | Halden | - | 32 500 kr | - |
| [M LANGVIK HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/929354249-m-langvik-holding-as) | Halden | - | 100 000 kr | - |
| [MUNTEAN HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/930077860-muntean-holding-as) | Halden | - | 9 018 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 26.07.2026.
