---
title: "CHAGÚ AS (925922463): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "CHAGÚ AS i Hustadvika hadde 1,36 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Lill Chanett Gundersen. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/925922463-chagu-as"
---

# CHAGÚ AS

Skjønnhetspleie · Hustadvika

- Org.nr: 925 922 463
- Daglig leder: Lill Chanett Gundersen (også styremedlem)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 1,36 mill. kr (−1,3 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 8 680 kr (Margin 0,6 %)
- Etablert: 2020

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 2,9 % (svak). Opp fra −15,3 % i 2024
- Likviditet: 1,22 (tilfredsstillende). Opp fra 1,05 i 2024
- Soliditet: 35,3 % (god). Opp fra 24,1 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −15,3 % | 2,9 % |
| Driftsmargin | 7,3 % | −3,5 % | 0,6 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | −47,3 % | 9,7 % |
| Likviditetsgrad | 1,31 | 1,05 | 1,22 |
| Soliditet | 42,7 % | 24,1 % | 35,3 % |
| Gjeldsgrad | 1,3 | 3,1 | 1,8 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 932 | 1 383 | 1 364 |
| Driftsresultat | 68 | −49 | 9 |
| Årsresultat | 45 | −40 | 8 |
| Driftsmargin | 7,3 % | −3,5 % | 0,6 % |
| Sum gjeld | 166 | 263 | 169 |
| Sum driftskostnader | 864 | 1 431 | 1 356 |
| Finansresultat | −2 | 0 | 0 |
| Resultat før skatt | 66 | −49 | 8 |
| Anleggsmidler | 84 | 70 | 55 |
| Omløpsmidler | 205 | 277 | 206 |
| Sum eiendeler | 290 | 346 | 261 |
| Egenkapital | 124 | 84 | 92 |
| Kortsiktig gjeld | 157 | 263 | 169 |
| Langsiktig gjeld | 9 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Lill Chanett Gundersen: Daglig leder og styremedlem
- Lill Tove Gundersen: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Torget 4B, 6440 Elnesvågen
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 96.220 Skjønnhetspleie
- Etablert: 27.10.2020
- Aksjekapital: 50 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.11.2020
- Regnskapsfører: [ROBUST REGNSKAP OG REVISJON AS](https://www.norscout.com/no/company/982247268-robust-regnskap-og-revisjon-as)
- Størrelse: Nr. 358 av 832 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Hårpleie, hudpleie, pleie av negler, kjøp og salg av hårprodukter og andre handelsvarer og alt som står i forbindelse med dette.

## Kunngjøringer

- 27.05.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000307097&sokeverdi=925922463&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [HAIRY MARY AS](https://www.norscout.com/no/company/991399038-hairy-mary-as) | Hustadvika | - | 3,16 mill. kr | +17,3 % |
| [LILLMED AS](https://www.norscout.com/no/company/927390973-lillmed-as) | Hustadvika | - | 1,08 mill. kr | - |
| [UNIK FRISØRSALONG AS](https://www.norscout.com/no/company/917095795-unik-frisorsalong-as) | Hustadvika | - | 1,37 mill. kr | −0,4 % |
| [FRISØRENE AS](https://www.norscout.com/no/company/994039695-frisorene-as) | Hustadvika | - | 2,76 mill. kr | +4,8 % |
| [ELNESVÅGEN TRENINGSSENTER AS](https://www.norscout.com/no/company/996632083-elnesvagen-treningssenter-as) | Hustadvika | - | 950 279 kr | - |
| [STEMSLUGGEN FRISØR AS](https://www.norscout.com/no/company/923034226-stemsluggen-frisor-as) | Hustadvika | - | 563 494 kr | - |
| [JENDEM TRENINGSSENTER AS](https://www.norscout.com/no/company/920010202-jendem-treningssenter-as) | Hustadvika | 5 | 1,42 mill. kr | +13,1 % |
| [GIVE AS](https://www.norscout.com/no/company/932232537-give-as) | Hustadvika | - | 143 000 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 28.05.2026.
